شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-06-24 01:58 PM

سلام
دوستان بالاخره مغازه لوازم ماهیگیری فلکه گاز پیدا کردم.تنوع لوازم و چیدمان عالی بود انگار وارد فروشگاه خارجی شدی.برخوردش و جواب دادنش به سوالات هم خوب بود البته من جهت بازدید رفته بودم و قلاب بزرگ میخواستم که نداشت.برای کولی گیرها بهشته.
قیمتهاش به اندازه رحیم ارزون نبود ولی جنسش خوب بود.
از یسری عزیز هم بابت راهنماییش تشکر میکنم.
آقا من لوله تفنگم تمیز نیست قرار نذارید خخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-06-24 02:42 PM

خدا رو شکر آدرس پیدا بو!Khansariha (219)
شیمی جا خالی دیروز بشوم رامسر کنار دریا... چقد کفال درشت کنارساحل دور زائید ! لامصب بفامصبون کاسی نارمKhansariha (367) منم هتو باکفش دکفتم آب میان که ... نبو که نبوءKhansariha (290)
نتیجه: کاسی ماشین میان، از لاستیک زاپاس و جعبع ابزار و چراغ خطر و حتی از شیشه جلو هم واجب ترهKhansariha (215)Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-06-24 06:02 PM

سلام
سید جان تو حالا ماشین دورون کاسی بنی ، کفال که سهله قورباغه هم نیدینی، من دو ته لانس و یته کاسی ماشین مینی دارمه هیچ خبری نیه ، اشن امی دورون جاسوس دارد، اول از هر چیز باید ستون پنجم ره شناسایی گودن خخخخخخخخ
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-06-25 04:06 PM

نتيجه:سيد هرجا شوندري rkhماشين همره بشو

ايته 5.4 okuma تره اورم بني تي ماشين ور

تي پايم خوب شكار دره سيد

Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-06-26 08:17 AM

ديروز رفتم بقولي اردك ماهي بگيرم 12 كوچيك 3 تا بزرگKhansariha (399)

گوشيم 1112 دوربين نداره

به يه نتيجه رسيدم سربسته خدمتون ميگمKhansariha (226)Khansariha (172)

( تابستون اردك ماهي نگيريد)

همش هم تخسير سيد ما رو با اون عكساش قلقلك ميدهKhansariha (290)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-06-26 09:26 AM

(2015-06-24 01:58 PM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
آقا من لوله تفنگم تمیز نیست قرار نذارید خخخخخ

(2015-01-12 11:13 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
برای تنظیف لوله pcp (گالاتیان کاربین) باید چیکار کنم؟Khansariha (8)

بلاخره هي در شيKhansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-06-26 11:10 AM

سلام به همگی دوستان گرامیKhansariha (8)
روز آدینه خوبی بهمراه خانواده داشته باشید
حسین آقای عزیز، امروز سحر خیزی کرد و تاپیک تکانی انجام دادیدKhansariha (219) بازم تو این هوای گرم اردک ماهی گرفتی خودش کلی هنرهKhansariha (399)
محمد آقا با توجه به شرود بودن لوله توسیه این هست که یه همچین وسیله ای بسازی ، تو ارسال 22 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متریال رو هم میتونی از جایی که وسایل ادوات کشاورزی و چمن زنی میفروشند بخری نوع خشکش باشه بهتره راحت از تو سایلنسر میره داخل ته لوله رو تا گلن تمیز میکنه
خدمت دکتر مهدی عزیز که خیلی وقت تو تاپیک زیارتشون نکردیم و دکتر حنان و آقا سید و آقا مهدی و آقا دامون و بارزو خان و .... ارادت داریم ( بدلیل احتمال ابتلا به آلزایمر.... بقیه دوستان عفو بفرمایند)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-06-26 11:11 AM

سلام آقا حسین
شما امر بفرما جیمزباندی خودم میرسونم
آخر هفته میام شمالKhansariha (8)
زدی توکار شوک!!!!
فکرکنم دست شما و سید تویه کاسه هست!!!!
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-06-26 11:25 AM

بهروز خان جاي بهونه هم واسط نذاشت

ببينم ميتونم اين خلق الناس رو يه بار ديگه دور هم جمع كنم

محمد بهروز كه نباشه نميشه حسين دامون امير سيد rkh حنان صاحب يسري

ببنم واسه صبح جمعه اينده ميتونم جمعتون كنم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-06-26 02:11 PM

سلام به دوستان Khansariha (8)
حسین آقا بالاخره خوکاره بوگود! Khansariha (214)من که دوماهه وقت نوگودم بشم ماهیگیری..حتی طعمه ی چشمک زنه وقت ناشتم تست بکنم
الان ماهیگیری فقط مناطق ییلاقی حال ده اونم بخاطر هوای خنکش ... شیمی جا خالی دیروز بوشوم تا نزدیکی ییلاق جواهر دشت. هوا بهاری و رودخونه تماشایی
جای همه ی دوستان خالیKhansariha (8)
راستی حسین جان... okuma کویه شینه؟ عکسی .. بیوگرافیی...Khansariha (399)Khansariha (219)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.