شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-06-07 01:04 PM

(2015-06-07 12:44 PM)na.es1377 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه‌ها

سلام خوش اومدیKhansariha (8)
محمد هستم
ازخودتون بگید همشهری
خوشحال میشیم اعضای گروه گیلان زیاد میشهKhansariha (256)
آقا منم همچنان مغازه جدید نزدیک فلکه گاز پیدا نکردم تا پمپ بنزین هم رفتم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2015-06-07 02:50 PM

(2015-06-07 11:33 AM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکسی چیزی هز مکانش داری چون احساس میکنم ما هم پنجشنبه همون قلعه سمیران بودیم چیزی نگرفتیم...

قلعه سمیران تو جاده گیلوان هستش نرسیده به گیلوان سمیران یه منطقه تاریخی هستش که قلعه های زیادی داره اول جادش یه خاکی میخوره میره تو 5 دقیقه با ماشین راه هست بعد یه جاش هست که صخره ای هست بالا سر ادم برای همین سایه هست خودم تازگیا نرفتم وگرنه عکس میگرفتم. این مکان از گذشته به صید کپور معروف بوده ولی الان کپور دیگه زیاد این منطقه نداره،ولی زردپر خوب میزنه.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-06-07 03:35 PM

(2015-06-07 01:04 PM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا منم همچنان مغازه جدید نزدیک فلکه گاز پیدا نکردم تا پمپ بنزین هم رفتم

آقا محمد بدون ماشین ! پیاده از فلکه ی گاز به سمت رازی میرید سمت راست رو نگاه میکنید فکر کنم یه شیرینی فروشی اونجا باشه دو سه تا مغازه بعد از اون ، اسمش هست کوه‌روبار یا همچین چیزایی
یا جایی که تاکسی ها وایستادن ، اگر کنار تاکسی ها وایستین و به مغازه ها ی سمت راست نگاه کنید میبینیدش....یه ذره مغازش کوچیکه
خیلی نزدیک میدونه شاید ۳۰-۴۰متر فاصله داره .....پمپ بنزین که خیییییلی دوره ۵۰۰ متر عقبتر از پمپ بنزین هست
عکسش رو هم دارم متاسفانه اینترنت ندارم آپلود کنم...

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - يسري - 2015-06-07 07:10 PM

مهمات 94 استان گيلان فردا مي ايد
توزيع در رشت
گرانم شده عقاب 1437
شاهين 1660
سهميه 100 تير Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-06-08 12:42 AM

سلام
امین جان سایز زردپر بزرگه چقدره؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-06-08 12:51 AM

(2015-06-07 02:50 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-07 11:33 AM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکسی چیزی هز مکانش داری چون احساس میکنم ما هم پنجشنبه همون قلعه سمیران بودیم چیزی نگرفتیم...

قلعه سمیران تو جاده گیلوان هستش نرسیده به گیلوان سمیران یه منطقه تاریخی هستش که قلعه های زیادی داره اول جادش یه خاکی میخوره میره تو 5 دقیقه با ماشین راه هست بعد یه جاش هست که صخره ای هست بالا سر ادم برای همین سایه هست خودم تازگیا نرفتم وگرنه عکس میگرفتم. این مکان از گذشته به صید کپور معروف بوده ولی الان کپور دیگه زیاد این منطقه نداره،ولی زردپر خوب میزنه.
آقا اصلا این آدرست همخونی داره با جایی که رفتیم ...
چون اونجایی که بودیم معروف به قلعه بود حتی مسیر خاکی داشت بعد صخره داشت که حالت سایه داشت دو نفرمون زیر سایه بودیم بعد بقیه اون ور رودخونه که آفتاب بود وایسادیم...

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - يسري - 2015-06-08 12:58 AM

خبر ها حاكي از اين است كه دوستاني در اين تاپيك ميخواهند براي ماهيگيري. دور هم جمع بشوند
حال خودشون بيان اعتراف كنند تا لو ندادم
صحبت از اردك ماهي و زرد پر شده
اگه بيشتر باشيم و يه مسابقهاي هم باشه خيلي حال ميده اين روزا رو نبايد از دست داد

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2015-06-08 01:13 AM

سلام اره باید همینجای باشه که رفتین داییم رفته بود با کاسی گرفته بودن.
زردپری که امروز گرفتم تو جزیره بودش بزرگه 40 سانتی میشد ولی تو عکس کوچیک افتادن.
دوتا از بزرگ هارو با لانسر روش فنرو خمیر گرفتم مابقی رو با کاسی طعمه کرم.
حالا فردا هم وقت دارم اگه هوا خوب باشه میرم یه تست میکنم.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - يسري - 2015-06-09 04:27 PM

صيد قزل الا در رشت كي هست؟
Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-06-23 11:45 AM

جاقالان سلام

نخاييد دور هم جما بيم؟Khansariha (8)

مي ديل شمره تنگا بوسته Khansariha (256)

Khansariha (399)يسري جان اب ننه كوي دام توديم