شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-05-28 01:11 PM

سلام
امین جان اگه بخوایم بیایم جزیره آدم خورا میتونیم با شما بیایم که خورده نشیم؟ خخخخخخKhansariha (48)
Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2015-05-28 01:47 PM

سلام دادا خوبیKhansariha (8)
خواستی بیای مرتضی هم سر راه با خودت از سراوان بیارش جزیره ادم خورا خخخKhansariha (8)
با مرتضی عید یه سر رفتیم ولی چیزی نگرفتیم. هفته پیش من رفتم جزیره خبری نبود ولی روبه روی ایست بازرسی منجیل کنار اب با چوب پنبه ای یه غریبه بود که 10 15 تا زردپر گرفته بود 30 سانتی بزرگش بود منم دیگه وسایلمو پهن نکردم ولی امروز شاید رفتم تست کردم خبر میدم حتما.
کلا شانسی هستش مثال اخرین باری که من خوب گرفتم پارسال عید بود زردپرای 1.5 کیلوی میزد ولی دیگه بعد اون خبری نبودش.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2015-05-28 07:57 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این قسمت رو میگفتم
امروز هم خبر خاصی نبود 2 تا فقط زردپر کوچیک تونستم بگیرم!

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-05-28 08:43 PM

امین جان سلامKhansariha (8)
هفته دیگه وقتت آزاده بیایم؟ راستی ار این ماهیا داره ؟ واسه این جور ماهیا طعمه چی بیاریم؟ برای زردپر طعمه چی بیاریم؟

Khansariha (215) تور یک روزه منجیل به صرف آب معدنی دماوند Khansariha (215)
دو نفر دیگه جا داریم هرکی خواست بیاد اطلاع بده
زمان ومکان حرکت متعاقبا اعلام میگرددKhansariha (214)
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2015-05-28 09:21 PM

سلام من وقتم ازاده فعلا هر وقت امدین قدم رو چشم...Khansariha (8) از قبل هم هماهنگ میکنیم که مشکلی پیش نیاد.

برای سگ ماهی شما میگین اسبله البته طعمه جیگر مرغ میزنه ماهی ریز با روده مرغ.
ولی سگ ماهی کلا خیلی خیلی شانسی میزنه شاید سالی یه بار به تور ادم بخوره ولی تو اب پر هست ولی حالا حالاها نمیزنه!

تو منجیل از همه بیشتر زردپر میزنه اونم شانسی هست ولی وقت های که خوب بزنه تا 5 6 کیلوی هم میزنه ولی در حالت عادی بیشتر این 30 سانتی بزرگ تر نمیزنه
طعمه هم کرم خوبه با لواش نیم پز
ولی دیدم بعضی وقت ها از رشت میان ماهیگیرای قدیمیش انجیل خشک میزنن خوب هم میگیرن ولی من یه بار تست کردم جواب نداد!
البته ماهیگیرای قدیم رشتی. تو منجیل معروف هستن خخخ تو خشکی هم ماهی میگیرن.
طعمه پاشی هم خیلی تاثیر داره اون پارسال که من صید خوبی داشتم دو روز اون محلی که من نشسته بودم 19 کیلو گندم جو ریخته بودن.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-05-28 09:38 PM

سلام دوستان گلKhansariha (8)
آقا این سگ ماهی ها رو چیکار میکنن؟ مگه خوردنیه؟Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-05-28 09:40 PM

آقا ما هروقت میخوایم بیایم دو رئز قبلش میگیم گندم جو بپاش با حساب ما خخخخخخخ
پس شد جیگر مرغ، روده، کرم خاکی، خمیر ؟

سید جان شما نمیای؟
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2015-05-28 09:47 PM

Ok
اره اگه اون روزی که مياين ماهی بخاد بزنه با همین ها اگه بخاد بزنه میزنه، برای طعمه پاشی قایق بادی باید داشته باشی.
اسبله رو کباب میکنن فقط دادا.
حالا من زیاد به ماهیگیری علاقه ندارم بیشتر وقت های بیکاری رو جنگل میرم اگه وسیلش بود میرفتیم جنگل منجیل واقعا جای قشنگی هستش الانم وقت گل گاوزبون هم هستش.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-05-28 10:05 PM

سلام سید جان اینا بیشتر تو گرفتنشون لذت وجود داره هرچند که گوشتش رو میگن خیلی لذیذه واسه پا درد مفیده خخخخخ
اون سال که سد رو باز کرده بودن دادشم رفته بود میگفت هر اسبله بیرون میومد 30 کیلو به بالا ، فکرشو بکن یه ماهی 30 کیلویی به قلابت بزنه Khansariha (399)Khansariha (219)
سنگ مفته گنجشک هم مفت میریم به امید خدا Khansariha (399)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-05-28 10:09 PM

ابراران بفرمایید نوشابه و کلوچه !!!! شام فقیر فقرا...Khansariha (184)
کلوچه جوادیان اصله خودم از ولایت خریدم دو جعبه!!!!!...Khansariha (230)
[تصویر: 28_15143283738791.png]

امروز رفتم نزدیک فلکه ی گاز (از سمت توشیبا) یه مغازه بود بنام سفید رود دنبال اورینگ..صب رفتم بسته بود
غروب هم رفتم بسته بود!!! دو تومن اورینگ میخوایم بخریم چهار تومن کرایه ماشین دادم چه مسخره بازیه آخه!!!!
این وضع مانومتر منه :
[تصویر: 28_151432838031351.png]

پول ندارم براش غذا بخرم...Khansariha (226)
بنده خدا یه ماهه گشنه مونده
بقیه ی تفنگ هم که روی هوا هست منتظر اورینگ..اصلا یه وضعی
این بود گزارش وضعیت ما
الان نگاه کردم گوشیم ۲۱۶ تومن شارژ داره!! خدایا آخه تا کی؟!؟!Khansariha (290)