شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-05-22 10:30 AM

آقا این لوازم ماهیگیری بین فلکه گاز و رازی کجاست؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
چندبار نزدیک بود با ماشین تصادف کنم ازبس دنبالش گشتمKhansariha (226)
یهو یادش افتادم خخخخخخخ
از رازی به سمت گاز میریم دست راسته یا چپ؟ نزدیک گازه یا رازی؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-05-22 12:27 PM

سلام دوستان
وسایل ماهیگیری میخواید بیاید کیاشهر ببرمتون یه جای باحال تقزیبا تمام جنساش از بقیه جاها ارزونتره حتی توصیفیان لنگرود هم میاد از پیشش کلی جنس میخره
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-05-22 01:38 PM

سلام مهدی جانKhansariha (8)
توصیفیان؟؟!!! اوه اوه اوه ... برحذر باش که سر میشکند دیوارش!!!Khansariha (290)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-05-22 07:49 PM

اونو میدونم که گرون فروشه این بنده خدایی که پیشش میرم اسمش یوسفیانه
به عنوان مثال یه کاسی شش مترو سی کربن سیم پیچی داشت 42 تومن میگفت توسیفیان اومد ازم 50 تا برد ایندفعه رفتم عکسشو میگیرم میزارمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-05-23 12:17 AM

Khansariha (215)جناب آقای ادمون آرانتس دوناسیمونتو ملقب به.... سیدKhansariha (215)
لطفا اختراع خود را به صورت کامل و با اتصال سیم و قلاب بر روی آن به نمایش بگذارید و پیروان خود را مشعوف سازید Khansariha (8)
راستی برادر با این اختراعت شکال هم زدی ؟ تو شب یا تو روز؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - يسري - 2015-05-23 10:29 AM

(2015-05-22 10:30 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا این لوازم ماهیگیری بین فلکه گاز و رازی کجاست؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
چندبار نزدیک بود با ماشین تصادف کنم ازبس دنبالش گشتمKhansariha (226)
یهو یادش افتادم خخخخخخخ
از رازی به سمت گاز میریم دست راسته یا چپ؟ نزدیک گازه یا رازی؟Khansariha (8)

از گاز به سمت رازي 5 يا 6 مين مغازه كوه روبار
زير پل گاز پارك كن محمد جان

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-05-25 05:49 PM

مهدی جان این یکی دو روزه وقت نکردم طعمه ی چشمک زن رو کامل کنم ایشالله فردا تمومش میکنم ...
اینم آدرس پاکه ی ماهیگیری ماKhansariha (219)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
.
.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-05-25 09:11 PM

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-05-25 10:55 PM

سلام دوستانKhansariha (8)
امروز بوشوبوم رشت یه سر بوشوم اورینگ و بولبرینگ فروشی قانع آج بیشه دورون چند تا اورینگ آشغال مره هده دانه ای 200 تومن بوتم وایتونش رو ناری؟ بوته نه ولی اگه بارم بین 3500 تا 4000 تومنه Khansariha (48)
ده می سر گیج باما ، می گوش کر بوبو ، اینه صدای ده مره نمو Khansariha (367)، می امره فک بودم این برعکس خو اسم اصلا قانع نیه هچی در مغازه پهلو هیوندا توسان 2015 پارک نوده، هیچی ده آرام آرام می سره باردم بیجیر باموم بیرون و ده می پشت سر نیگا نوگودم فقط بدووسم
یعنی اگه من ماشین دربست هگیرم بشم تهران اورینگ هگیرم مره ارزان تر دکفه خخخخخخخKhansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-05-25 11:51 PM

(2015-05-25 10:55 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانKhansariha (8)
امروز بوشوبوم رشت یه سر بوشوم اورینگ و بولبرینگ فروشی قانع آج بیشه دورون چند تا اورینگ آشغال مره هده دانه ای 200 تومن بوتم وایتونش رو ناری؟ بوته نه ولی اگه بارم بین 3500 تا 4000 تومنه Khansariha (48)
ده می سر گیج باما ، می گوش کر بوبو ، اینه صدای ده مره نمو Khansariha (367)، می امره فک بودم این برعکس خو اسم اصلا قانع نیه هچی در مغازه پهلو هیوندا توسان 2015 پارک نوده، هیچی ده آرام آرام می سره باردم بیجیر باموم بیرون و ده می پشت سر نیگا نوگودم فقط بدووسم
یعنی اگه من ماشین دربست هگیرم بشم تهران اورینگ هگیرم مره ارزان تر دکفه خخخخخخخKhansariha (214)

سلام آقا مهدیKhansariha (8)
چند وقت پیش داشتم فکر میکردم که این اورینگ فروشا با ۱۰۰ تومن ۲۰۰ تومن تا کی میخوان یه پول درست حسابی دربیارن....الان که گفتین توسان داشت کاملا متوجه شدم داستان چیه!!!
چند هفته هست اورینگ ها توی جیب شلوارم هستن هی با خودم میبرم بیرون یادم میره بخرمKhansariha (290)
یدونه دیگه طرفای فلکه ی گاز هست فکر کنم بهتر باشه...چند روز دیگه میرم میگردم خلاصه یه اورینگ فروشی با کلاس پیدا میکنم