شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-05-20 11:12 PM

سلام سید شب بخیر
امین جان سلام
این آب سد ببندین آب روشن بشه برآر ملت ماهی بگیرن

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2015-05-21 12:18 AM

سلام دوستان شبتون به خوبی و خوشی.Khansariha (219)

سید امیر جانKhansariha (8)Khansariha (226)

[تصویر: 03564672598890115250.jpg]

[تصویر: 23553147498510927100.jpg]

[تصویر: 25177264801509776084.jpg]

این روزا بیشتر مراقب باشیم.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-05-21 08:45 AM

همه جا همینطوریه متاسفانه بدتر هست که بهتر نیست.من در عجبم چرا بازیافت نمی‌کنیم؟!!
راستی دوستان چقدر گراز زیاد شده!!!!من رد پا و علایمش سمت خودمون دیدم باورم نشد!!!!من اولین باری هست که دم سمت ما گراز بیاد

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-05-21 02:45 PM

سلام محمد جان... برات یه سورپرایز حسابی دارم ...
مخترع : ادمون آرانتس دوناسیمونتو ملقب به.... سیدKhansariha (69)Khansariha (75)Khansariha (284)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط تره یاد ببه
باراکودا بگیفتی ، 70درصد میشینه و 40درصد تیشین!!خخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2015-05-21 04:59 PM

سلام داداKhansariha (8)
اب سدو هفته پیش اعلام کردن میخان ببندن ولی از همون شبی که اعلام کردن میخان ببندن خروجی اب رو دو برابر کردن به صورتی که الان راه جزیره منجیل به خوبی باز شده
من الان دو هفته ای میشه که ماهیگیری میرم تو جزیره زردپر میزنه متوسط بعضی روز ها هم چیزی نمیزنه اصلا.
راه سمت چپ باز شده.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-05-21 09:30 PM

سلام امین جان
طعمه چی میزنی ؟ ساعت چند تا چند میری؟ ما یه بار با خانواده رفتیم ساعت 9 رسیدیم باد داشت مارو با ماشین مینداخت تو آب دو ساعت قلاب زدیم دیدیم وضع غیر قابل تحمله جمع کردیم، الفرار خخخخخخخ
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2015-05-21 09:55 PM

سلام تو این فصل تو جزیره غروب ها خوب میزنه فقط از ساعت 3 تا 7 شب
طمعه هم کرم خاکی مکان کرم هم زیر پاسگاه منجیل یه تعویض روغنی هست میزان پشت اون تعویض روغنی یه جوی اب رد شده اخرای اون جوی پر کرم هستش.
در مورد باد هم تو این فصل همیشه باد هستش منجیل مخصوصا غروب ها ما دیگه عادت کردیمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-05-21 11:02 PM

دوستان یکی از طعمه های خوب برا زردپر (ما بهش میگیم بینو) انجیرخشکه و زالوی زرد شالیزاره دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
.
.
Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-05-22 07:37 AM

سلام به همه دوستان Khansariha (8)
بحث ماهیگیری داغه منم اومدم جنوب از امشب باید به یاری خدا سیستم راه بندازمKhansariha (219)
سید جان خیلی لطف داریدKhansariha (8)اگر به این طعمه ای که ساختید بزنه عالیه چون برای ماهی دیدن چراغ توی شب خیلی راحتتر از دیدن طعمه های مصنوعی توی روزه. این یعنی شانس بیشتر برای صید ماهی درشب!!!!!
من هم امسال رفتم بیجار که کمک کنم Khansariha (226)خب همه از نیتم با خبر بودن منم سنگ تموم گذاشتم براشون فقط هم تومبیجار بودم و توم میکندم!!!!!!

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-05-22 09:20 AM

Khansariha (239)Khansariha (377)Khansariha (332) خداقوت برادر....... بیچاره تومبیجار خخخخخ