شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-04-22 08:22 PM

محمد جان سلام خوبی؟
ای طول آب درون زردپر خوراک کنه؟؟
Khansariha (399)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-04-23 09:16 AM

سلام مهدی جان
آب که زیاد شد منتظر بودم روشن بشه تا زردپر بزنه ولی روشن نشد که نشد
الان فصل زردپره توی هر جریان تندی میزنه ولی آب کثیف یا رنگی باشه شاید شانسی بزنه
بهترین آب بعد از طغیان و موقعی هست که داره رنگش روشن میشه
اصطلاحا میگن رنگ آب کاس هست عالیه
من کلی تجهیزات خریدم واسه بعد طغیان
الان هم رفتم جنوب هستم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-04-23 07:38 PM

سلام محمد جان
آب برای این شیر کاکائو چون دارن سد رو لایروبی میکنن سالای قبل چون آب شرب از آب پشت سد تا مین میشد نمیتونستن لایروبی کنن با راه اندازی سد شهر بیجار این مهم ممکن شد!
راستی چه تجهیزاتی خریدی ؟ عکسشونو بزار
قرار بود روش زدن روده و نحوه بستن ریسه رو بزاری!
اینجا هز از چند گاهی با سالی (تور) زردپر میگیرن هیولا با این شیرکاکائو خیلی زردپر بالا رفت
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-04-24 11:12 AM

سلام
کدوم سد؟چشم توفکرش هستم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2015-04-29 09:26 PM

دوستان مثل اینکه از 12 امشب میخان سد منجیل رو دریچه هاشو باز کنن حالا نمیدونم زیر اب میخان بزنن یا اینکه کل اب سد رو میخان خالی کنن

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-04-29 10:26 PM

(2015-04-24 11:12 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
کدوم سد؟چشم توفکرش هستم

سد شهر بیجار بین امام زاده هاشم و سراوان همونجا که لوله آب رد شده Khansariha (8)
(2015-04-29 09:26 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان مثل اینکه از 12 امشب میخان سد منجیل رو دریچه هاشو باز کنن حالا نمیدونم زیر اب میخان بزنن یا اینکه کل اب سد رو میخان خالی کنن

سلام فک نکنم کل آب رو خالی کنن اگه اینکارو کنن بعد کشاورزا چیکار کنن احتمالا آب میخوان بفرستن واسه کانالهای انحرافی سد سنگر برای آب رسانی شالیزارها Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-04-30 10:28 AM

(2015-04-22 08:10 PM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
سید جان احسنت
وقتی طعمه مصنوعی پرت میکنی،چطوری نخ جمع میکنی؟منظورم سرعت جمع کردن و عمق طعمه مسیر حرکت طعمه از سطح آب چقدره؟

سلام محمدجانKhansariha (8)
باعرض پوزش از تاخیر بوجود آمده... راستش تو پاییز و زمستون اردک ماهی ها کنار نیزارها و پوشش گیاهی و... بسیار کم تحرک هستن . من هم فقط کنار آب و در راستای نیزار، طعمه رو با عمق 40 تا 50 سانت از عمق آب با سرعت حدود2متر برثانیه میکشم .
در بهار و تابستون بیشتر جنب و جوش و تحرک دارن و به همه جا سرک میکشن. البته بری اردک ماهی های بالای 5 کیلو سرعت کشیدن طعمه باید کمی آهسته تر باشه
ارادت، سیدKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-05-02 09:02 AM

دوستان سلام
روزتون مبارکKhansariha (219)
امین جان ممنون برادرKhansariha (8)
سید از شما هم تشکر میکنم توضیحات کاملی دادی.راستش دوتا پلاک ژاپنی گرفتم و دیروز رفتم دریا(عسلویه).طول پلاک تقریبأ 5 سانت بود باور کن بچه ماهی هایی در اندازه خودش بهش میزدن!!!!من تابحال با روش لانسه کشی قلاب نزده بودم خیلی لذت بردم هرچند بخاطر نبود باراکودا و پرتاب از روی اسکله چیزی نگرفتم ولی تجربه جالبی بود.با طعمه یه چندتایی گرفتیم که عکسش توی تاپیک ماهیگیری میذارم.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-05-02 09:47 AM

پرچم گیلان عسلویه میان هم بجورهKhansariha (256)
شیطانه گه؛ سرب سنگین دبسم، از هایه تا عسلویه فدم... ولی حیف که احتمالآ برج میلاد گیر کنهKhansariha (135)Khansariha (373)خخخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-05-05 11:16 PM

سلام دوستان گلKhansariha (8) شیمی جا خالی...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارادت . سیدKhansariha (8)