شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-04-01 07:35 AM

سلام
محمدجان کارایی لوازم در دراز مدت برمیگرده به نحوه نگهداری فرد. اگه درست ازش استفاده کنی و خوب نگهشداری از بابت طول عمر نباید نگران باشی مگر اینه جنسش جنسی باشه که بعد مدتی منقضی بشه.من هربار از دریا میام چوب و چرخ ماهیگیری می برم حموم یه دوش آب سرد میگیرم روشون که آب نمکش بره و هر چندماه یکبار لوازم ماهیگیری شمالم کلا با آب و کف قشنگ میشورم.اینارو که خودتون ماشالا بلدین.ولی تجربه من درمورد خرید لوازم ماهیگیری میگه همیشه بهترین جنس بگیر چون نمیدونی ماهی که به قلابت میخوره چه سایزی هست پس بهتره با قدرت بجنگی.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-04-02 07:46 AM

بازم سلام Khansariha (8)
دوستان امروز کجاها با طبیعت بیعت میکنید؟
ما شکارچی ها که همیشه توی طبیعتیم یه جورایی یار موقع تنهایی طبیعتیم خود طبیعت هم میدونه دلمون پاکه خخخخخ!!
ایشالا هرجایی که باشید بهتون خوش بگذره.
راستی یکی از دوستام توی رودخونه محل ما (جیرده) غرق شده و 6 روزه نتونستن جسدش پیدا بکننKhansariha (172). فصل بهار و تابستون مراقب عزیزانتون که به دریا و رودخونه میرن باشیدKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Sagheb - 2015-04-04 09:39 AM

دوستان ریل دوربین روی تفنگم شکسته ، تراشکار خوب سراغ ندارید که برام بتراشه ؟Khansariha (367)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - mhrSB - 2015-04-04 10:26 AM

(2015-04-04 09:39 AM)Sagheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ریل دوربین روی تفنگم شکسته ، تراشکار خوب سراغ ندارید که برام بتراشه ؟Khansariha (367)
سلام اقا محمد
قبلا دیده بودم نخجیر امل ریل 11 میلیمتری را ساخته.فکر کنم طولش حدودای 10 سانت بود و سال پیشم قیمتش 8 تومن میشد و اگه درست یادم باشه،اهنی هم بود.البته کیفیت ساختش به گرد پای محصولات المانی اصلا نمیرسید(اینم که معلومه خخخ)ولی در حد خودش بدک نبود.Khansariha (399)
انشاا... تفنگتون درست بشهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Sagheb - 2015-04-04 10:34 AM

مهراب جان همین اگر باشه خیلی خوبه ، دیگه از شرررررره تراشکاری خلاص میشم.
خب حالا ازکجا میشه تهیه کردش ، سایت داره ؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - mhrSB - 2015-04-04 10:58 AM

(2015-04-04 10:34 AM)Sagheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایتش که این باید باشه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی من قبلا توی مغازه اقالو دیده بودم،احتمالا باید مغازه های گیلان هم داشته باشن(مخصوصا اونایی که بیشتر توی کار قطعات یدکی و خورده ریز هستن)Khansariha (226)
تیراندازی های خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-04-04 11:26 AM

(2015-04-04 10:58 AM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-04-04 10:34 AM)Sagheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایتش که این باید باشه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی من قبلا توی مغازه اقالو دیده بودم،احتمالا باید مغازه های گیلان هم داشته باشن(مخصوصا اونایی که بیشتر توی کار قطعات یدکی و خورده ریز هستن)Khansariha (226)
تیراندازی های خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام
محمد جان بهتره برای تیر اندازی با 25 از مگسک استفاده کنی چون به دلیل قدرت کم و افت زیاد ساچمه با دوربین زیاد جالب نمیشه من این موضوع رو روی 27 تست کردم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Sagheb - 2015-04-04 11:45 AM

مهدی جان ریل XT-1000 شکسته (جنسش آلمنیوم خشکه بود)
دیانا 25 رو که مرگ نیست،فنر روش انداختم قدرتش عالی شده.
بچه واسه تراشکاری طاهر رو تو آج بیشه معرفی کردند ، بنظرت کار اون هست؟
میخوام بالای پمب 25 رو برای بستن ریل دوربین سوراخ کنم بنظرت چطور میشه؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-04-04 02:52 PM

با سلام
محمدجان من یه تفنگ چینی قدیمی خیلی خوب داشتم ریل دوربین نداشت.بجای اینکه ریل بتراشم، یک ورقه فلزی خشک انتخاب کردم و از قسمت عرض ورقه روی تفنگ جوش دادم. دلیل این کارم این بود که وقتی داشتم تفنگ دوستم که دوربین داشت تنظیم می کردم به حرکت کردن دوربین توی ریل پی بردم.دندانه پایه دوربین قشنگ بین ورقه و بدنه تفنگ قفل میشه. فقط جوشکارش باید ورقه رو دقیقأ موازی با محور تفنگ جوش بده تا چپ و راست نشه

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-04-04 03:03 PM

(2015-04-04 11:45 AM)Sagheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهدی جان ریل XT-1000 شکسته (جنسش آلمنیوم خشکه بود)
دیانا 25 رو که مرگ نیست،فنر روش انداختم قدرتش عالی شده.
بچه واسه تراشکاری طاهر رو تو آج بیشه معرفی کردند ، بنظرت کار اون هست؟
میخوام بالای پمب 25 رو برای بستن ریل دوربین سوراخ کنم بنظرت چطور میشه؟

سلام دوستان گل همشهریKhansariha (8)
محمدجان تراشکاری "استاندارد "توی رشتKhansariha (256) آدرس دقیقش رو ندارم از بچه های رشت آدرسش رو پیگیر باشKhansariha (48) خیلی ها از کارش تعریف میکنن.