شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-03-22 01:59 AM

Man hame jore esam

In ersal pak khahad
Shod

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - يسري - 2015-03-22 08:13 AM

خوب با سلام بر مي هم ولايتيان انشا... كه شيمي عيد به خوبي و خوشي بوگذره
و شات هاي بي نظيري از خودتان بر جا بنيد
Khansariha (399)
او مغازه كه فلكه گاز بو ر مورد بررسي قرار بدم
و همكنون نتايج ا بررسي
اوشاني كه رضا ماهيگيره شناسيد(چما سرا)
حتما با رفتن به ا دكان كسي به عنوان مسول او دينيد كه سالها اونه همره كار كود
بله رضا كارگاه
دكور مغازه بسيار حرفه د طراحي بوكوده
و لوازم ماهيگيري بسيار خوبي هم دره
كلا استارت كاره خوب بزه
اگر تفنگ بادي يمبال گرديد كه او دور ور نشيد
و به نظر من هو دور ور قلي پور بگرديد شمره بهختره
البته مقداري لوازم كمپ و كوه نوردي نيز در انجا رويت شد
Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-03-26 04:12 PM

دوستان همشهری خوب من سلام
سال نو به همه شما تبریک میگم و امیدوارم دوستی ما پابرجا بمونه و توی سال 94 بتونیم همه دور هم جمع بشیمKhansariha (8)
دم عیدی سرم شلوغ بود و نتونستم خدمت برسم.
توی مسیر به فروشگاه اسکار شعبه جدیدش رفتم و برخلاف ظاهر بیرونی خوب مغازه، برای من تهی بود و بعد از چند دقیقه بهره بردن از صحبت های ماهیگیری حضار (در حد صید های جرمی وید خخخخ) از مغازه خارج شدم. این سری میرم فلکه گاز ببینم چطوره. من مدتیه دنبال قلاب کمان پایه کوتاه سایز بزرگ میگردم پیدا نکردم احتمالا توی جنوب باید بخرمKhansariha (226)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-03-29 10:06 PM

سلا م دوستان گلKhansariha (8)
کسی نانه جی اس بی 16 و 18 گرین کایه دارن ؟ قیمت ؟...
شیمی جان قورررربانKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-03-30 12:38 AM

(2015-03-29 10:06 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلا م دوستان گلKhansariha (8)
کسی نانه جی اس بی 16 و 18 گرین کایه دارن ؟ قیمت ؟...
شیمی جان قورررربانKhansariha (8)
سلام
سید جان رشت درون تا هفته پیش حامد داشتی،بسته ای 80 تومن
از سایت یابان هم تانی خرید بکونی دو بسته اگه هگیری پستش رایگان دکفه بسته ای 68 تومن
امن که فعلت پول نریم و تفنگ رو گوشه نشین بودیم و قلاب دست بیتیم خخخخخ Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-03-30 05:57 PM

تی قوربن مهدی جان Khansariha (8)
خبری ایسه؟ منم ده از فردا..................
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادش بخیر.Khansariha (399)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-03-31 01:17 AM

(2015-03-30 05:57 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تی قوربن مهدی جان Khansariha (8)
خبری ایسه؟ منم ده از فردا..................
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادش بخیر.Khansariha (399)

سلام
نه برار خبر به این بزرگی نیه در حد چند ته کوچ دانه اسلک بیشتر وقت گذرانیه تا ماهیگیریKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Sagheb - 2015-03-31 09:02 AM

جقلان گل کاسی 7 متری خوب چی پیش نهاد کنید بین 50 تا 100 تومن
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-03-31 02:23 PM

دوستان سلام
سید عکس نذار خدایی روح آدم سوهان میکشه عجب اردک ماهی مشتی میزنی معلومه کارت درستهاKhansariha (8)
مهدی جان برادرم رفته رودخانه دوتا زردپر نیمچه زده و میگفت خیلی توی جریان های تند بازی میکنند و پشتک میزنن. بعد از بارندگی موقعی که زنگ آب داره روشن میشه وحشتناک زردپر میخوره طوریکه احتمال شکستن هر رکوردی هست!!!!! منم بعد 20 فروردین میام شمال ببینیم چی میشه تنیم بیشیم باهم ایتا ماهی بزنیم خخخخخخ. محمدجان برای چه ماهی میخوای؟ متأسفانه من مارک کاسی خوب نمیشناسم ولی برای کاس و کولی بهتره کربن بخری. جنس ها هم که میدونی همه چینی هستنKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Sagheb - 2015-04-01 02:22 AM

بیخیر کربنی قیمت خیلی بوجره تقریباً جنس خوبی که کار بکنه از 150 شروع به تا به بالا....! Khansariha (367)

امروز ایته کاسی 7متری فایبر گلاس واسه ایتا از می رفیقان ره فیگیفتم 38 تومن ، کاسی خوش دستی و سبکی بو ، راحت انِ سرا خم بوکودم. فقط ننم در دراز مدت چتو مانه