شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-03-17 01:41 AM

(2015-03-15 10:25 AM)يسري نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-03-15 02:44 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من 6 صبح شم سپیدرود آگاه مدار ببخوای زردپری بزنم.ایتا لوازم. شکار هم دوماهیه لاهیجانی باز بسته وسایلاش مفیده بو برخوردش هم خوب بو.داخل کوچه ایسه اسم ا فروشنهشاورزان بو.ادرس دقیقش گم

محمد جان تي گيلكي گپ زهن مره دچار اختلال بوكوده خخخخ
ولي همچين شكسته بند
فروشگاه مارال رو گي
بمديريت پور قنبر
تازه اسلحه فروش
لاهيجان خيابان خميني ابتداي ك امير مومن

اسلحه فروشي ام ا گيلان درون خاروبار فروشي بوستن داره
جالبه

درسته خودشه مارال
رفتم توی کوچه پارک کنم دیدم جلوی لوازم شکار وایستادم! فشارم افتاد گفتم این از کجا اومد؟! خانومم گفت خب امروز هم به بانک
نمیرسیم!!!
(2015-03-15 11:01 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام جاقالانKhansariha (48)
برنامه ی جمعه چی ببوو؟ کسی اعلام آمادگی نووده؟Khansariha (215)
(2015-03-15 02:44 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من 6 صبح شم سپیدرود آگاه مدار ببخوای زردپری بزنم.ایتا لوازم. شکار هم دوماهیه لاهیجانی باز بسته وسایلاش مفیده بو برخوردش هم خوب بو.داخل کوچه ایسه اسم ا فروشنهشاورزان بو.ادرس دقیقش گم

سلام محمد جان
یا امن هم تی مره اییم ماهی گیری یا یه شرح کامل از روش زرد پر گیری بنی تا امنم یاد بگیریم Khansariha (214)

آقا مهدی من که شاگرد شما و سایر دوستان هستم
راستش با گوشی پیام میدم یکمی متن ها قاطی میشه
آب عالی بود طعمه من عالی تر جا هم اولش خلوت و خوب بود ولی هوا و دمای آب سرد بودن ماهی نمیزد
راستی زیر پل آستانه رفتم اینقدر جاش عالی بود نزدیک بود ایست قلبی کنم!هیشکی نبود و همه قسمت زیر پارک ساحلی نشسته بودن.دوتا قلاب زدم یه دوستی اومد گفت محیط زیست اینجا قلاب بزنی گیر میده و بما گفته شب بیاین واکف بزنید فقط
اگه اینجا قلاب بزنی ممکنه بدتر کنن و سیستم ما بهم بخوره.منم حرفش قبول کردم گفتم باشه نکنه یوقتی نون این بنده خدا اجر بشه.قلاب جمع کردم گفت زردپر نمیزنه گفت کولی خوب میزنه منو میبینی .اینا با روش ناخوشایند واکف ماهی سفید میزنن من برای اولینبار پارسال دیدم.
چطوری تور میذارن و سالی میزنن محیط زیست گیر نمیده؟!ماهیگیری توی رودخونه هم مشکل داره یا یارو منو پیچونده؟!

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - يسري - 2015-03-17 11:56 AM

دامون
از اينا ميتونه واستون تهيه كنه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-03-17 04:51 PM

ممنونم حسین جان از این که یاد ما بودی Khansariha (232)
دوستان اینا اهداف فلزی یا metal targets از نوع اهداف چرخنده یا spinning targets هست
فعلا برای 16 ژول و 20 ژول طراحی شده و سازنده این اهداف آقای حسین قمری این اهداف رو تا 6 ماه گارانتی کردن
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-03-17 06:21 PM

آخ آخ یسری جان شرمنده اصلا حواسم نبود فکر کردم حسین ما این پست رو گزاشته شرمنده الان دیدم
ممنونم یاد ما بودی رفیقKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-03-18 02:03 AM

سلام محمد جان
راستش رو نمیدونم احتمالا خالی بسته اولا اینکه محیط زیست طرف ما که نزدیک دهنه هست و داداشم با سالی میره زیاد گیر نمیده چه برسه بیاد زیر پل آستانه !!!! بعد اینکه صید زردپر رو گیر میده ولی شب اجازه میده با روش وحشیانه واکف بزنی؟!!!! معلومه میخواسته بپیچوندت، ولی خوب شد رفتی چون یه بار دیدی بخاطر ماهی نگرفته دعوا میشد، اونجا هم آستانه همه یکته بزن خخخخخخ بعد بیا و درست کن بچه های ما رفته بودن اونجا دعوا شد هر چهارتا چرخ یارو رو پنچرکرده بودن زنگ زد به پلیس پلیس هم از ترس نیومد خخخخخخ
چند وقت پیش کولی خوب میزد من وقت نداشتم برمم باید مراقب رودخونه بود چون آب هی کم و زیاد میکنه و موقع مناسب رفت
راستی جدا از شوخی من هیچ سر رشته ای از زردپر گیری ندارم یه برنامه بزار باهات بیام یا اینکه روش بستن قالاب و زدن روده و مکانهای مناسب و کلا هرچی که باید در مورد اون دونست رو به صورت تصویری بگی ممنون میشم شاید ما هم تونستیم یه دونه از اون ریز میزه ها رو بگیریم ، آخه معمولا کسایی که حرفه شون زردپر هست شگرداشون رو رونمیکنن ولی شما این یه بار رو استثنا قائل شو خخخخ Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-03-18 12:43 PM

سلام
دوباره تعطیلات شدو شهر پر از مسافر، دیگه واسه ما هم جا نیست Khansariha (290)Khansariha (226)Khansariha (172)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-03-18 05:13 PM

مهدی جان سلام من هم بخاطر درگیری الکی جای خودم عوض کردم
فعلا که هوا مناسب زردپر نیست هروقت خوب شد باهم میریم ایشالا بگیریم
رودخانه پر ماهیه ارث من هم نیست که

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-03-18 06:38 PM

مهدی جان سلام من هم بخاطر درگیری الکی جای خودم عوض کردم
فعلا که هوا مناسب زردپر نیست هروقت خوب شد باهم میریم ایشالا بگیریم
رودخانه پر ماهیه ارث من هم نیست
البته تو هم باید صید ماهی سفید یا شوک بمن یاد بدی

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Sagheb - 2015-03-18 09:14 PM

(2015-03-18 12:43 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوباره تعطیلات شدو شهر پر از مسافر، دیگه واسه ما هم جا نیست Khansariha (290)Khansariha (226)Khansariha (172)

آی بُگفتی...!
Khansariha (367)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-03-20 11:59 PM

سلام به دوستان گل Khansariha (8)
آخرین شکار سال نود وسه- پیشاپیش شیمی عیدمبارکKhansariha (8)