شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-02-05 09:29 AM

سلام امير جان
يه چند روز هواي گيلان سرد ميشه من در اولين افتاب درخدمت دوستان هستم
تا اون موقع ميز بنچ مونم امادست

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-02-05 09:52 AM

با سلام
دوستان من هم از 5شنبه هفته بعد گیلانم
حسین خان ماجرای میز بنچ چیه؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-02-05 10:00 AM

تو تاپيك سوالات برويد من اونجا امار يه ميز بنچ رو ميخواستم
كه يكي از دوستان فرمودند تو چند روز اينده يكي ميسازند
كه اگر
پايه هاش قابل تنظيم بشه
و يه 2 تا تراز توش بكار بره
و ميز الش هم تا بشه

وسيله خوبي ميشه كه وقتي دور هم هستيم نفري يكي يه دونه داشته باشيم
كمكم موجبات برگزاري مسابقات بنچ رو فراهم كنيم

قدم شما هم رو چشمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-02-05 08:06 PM

فردا هوا خوبه که خخخخخ
از جمعه دیگه بازار عید شروع میشه شاید ما سر کار باشیم هاهاها
اگر فرض مثال ناردی بگیریم 12 تومانه...
هر چند اعضا زیاد بشه سر مارک بحث می کنیم خخخخ
من موندم چه حکمتیه آدم تا میخواد یه وسیله جدید واسه خودش بخره تمام بلاهای آسمون سر آدم میاد مثل سوختن ال سی دی خراب شدن گوشی خراب شدن شیرآلات خونه خراب شدن پمپ خونه منتظر بقیه موارد هستیم :):s

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2015-02-06 02:07 AM

شدیم 4 نفر.Khansariha (219)
آقا میلاد فردا دوستان شاید آمادگی نداشته باشن آخه از قبل هماهنگ نکردیم. منم که میرم کـــــــــوه.Khansariha (219)
میتونیم از هفته ی آینده اولین جمعه ای که هوا خوب میشه بریم. دوستان یه هوا شناسی ببینید اطلاع بدین.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-02-09 08:08 AM

سلام دوستان عزیزKhansariha (8) بالاخره بهداز یه هفته موفق شدم از صاعقه گروپ بگیرمKhansariha (214)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در مجموع ساچمه غیرقابل پیش بینیه و دفرمه ست دامنه بسیار بلندی داره که باعث بهم خوردن تعادل ساچمه تو مسافتهای بیشتر میشه . بنظرم فعلآ نیاز به اصلاح داره تا بهتر بشهKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-02-09 10:17 AM

(2015-02-09 08:08 AM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیزKhansariha (8) بالاخره بهداز یه هفته موفق شدم از صاعقه گروپ بگیرمKhansariha (214)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در مجموع ساچمه غیرقابل پیش بینیه و دفرمه ست دامنه بسیار بلندی داره که باعث بهم خوردن تعادل ساچمه تو مسافتهای بیشتر میشه . بنظرم فعلآ نیاز به اصلاح داره تا بهتر بشهKhansariha (256)

سلام ممنون
ببخشید اسمتون نمیدونمKhansariha (8)
ساچمه رنجر مارشال 22 گرین تست کردین؟به نظر ساچمه بدی نیست
صاعقه 25 گرینه؟چند گرفتین؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2015-02-09 01:30 PM

سید امیر جان نظرتون رو تو تاپیک ساچمه آذرخش هم اعلام کنین.آقای ساچمه ای حتما نظرات دوستان رو در ارتقا دادن محصولاتشون لحاظ میکنن.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-02-09 06:19 PM

(2015-02-09 10:17 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-02-09 08:08 AM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ممنون
ببخشید اسمتون نمیدونمKhansariha (8)
ساچمه رنجر مارشال 22 گرین تست کردین؟به نظر ساچمه بدی نیست
صاعقه 25 گرینه؟چند گرفتین؟

smartعزیز سیدامیر هستم Khansariha (8) نه متاسفانه دسترسی نداشتمKhansariha (226) اگه بدستم رسید این هفته تستش میکنمKhansariha (256) البته با تشکر از آقای صابری نژاد عزیز بابت هدیه ساچمه صاعقهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saberi nezhad - 2015-02-09 08:55 PM

دوست عزیز کاری نکردم زحمت گروپ گیری هم کشیدید برا دوستان ممنون.دلیل دفرمه بودن تعداد زیاد در هر قوطی هم بنظرم نرمی زیاد ساچمه هستش که تو قوطی همدیگه رو له کردن.رفقا ی شد این داستان خرید کمپرسور شارژ بسته شد؟اگه پیگیرش هستید منم به لیست اضافه کنیدظاهرا تو مرحله تحقیق موند.