شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-01-23 11:10 AM

معمولا کمپرسور خودش چند پیتلر داره مثل داست پیتلر یا درایر یا واتر ترپ یا میکرو پیتلر که هر کدومش واسه یه کار هست. یکی جذب گرد و غبار یکی رطوبت یکی روغن.
ولی خوب نمیدونم این کمپرسور 12 تومانی این قابلیت ها رو داره یا نه واسه همین گفتم شاید نیاز به یه دستگاه دیگه هم کنارش شاید باشه...

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-01-23 01:46 PM

اگر نتونه خوب هوارو خشک کنه باید یه دستگاه تولید نیتروژن از هوا همونایی که تنظیم باد لاستیک باهاش انجام میشه کنارش باشه.اگر مخازن با نیتروژن پر بشن عالیه نیتروژن گاز بسیار مناسبیه برای این کار و رفتار این گاز بسیار عالیه.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-01-23 06:53 PM

اینم چند تا عکس از مارک باور :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و چند تا عکس از کلتری :

[تصویر: ga01_01.jpg]

[تصویر: ga01_05.jpg]

[تصویر: ga01_06.jpg]

[تصویر: ga01_07.jpg]

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Cayalouss.The.Removal - 2015-01-24 12:39 AM

دوستان کمپرسور از کجا میشه تهیه کرد؟؟؟ من یدونه میخوام.اگر آدرس نت یا ش ت از شرکت خاصی دارین ممنون میشم قرار بدین.

Re: RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-01-24 02:32 AM

(2015-01-24 12:39 AM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کمپرسور از کجا میشه تهیه کرد؟؟؟ من یدونه میخوام.اگر آدرس نت یا ش ت از شرکت خاصی دارین ممنون میشم قرار بدین.
این برند لنهاردت اند وانگر هستش که نمایندگیش ایمن تهرانه :

باز هم برند هست ولی این آلمانیه خوبه...
سه برند دیگه هم در بالا و صفحات قبل گفتیم که یه سرچ کوچیک بزنید سایت نمایندگی دارن...
اگر قیمتی چیزی گرفتی اینجا بذاری ممنون میشم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - beargrills - 2015-01-24 02:07 PM

Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-01-28 10:35 AM

بي وفايان
نتانيد حداقل پرچما جور بداريدKhansariha (256)
پس فعلا كسايي اظهار تمايل كردن
من1
سيد 2
مهدي(در صورت فروش )1
احتمالا يكي از دوستان كه دمبال بوكاينر ميلاد1
22منهاي 5مساوي با 17 نفر گيله مرد

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-01-28 08:37 PM

سلام به عزیزان هم استانی گلKhansariha (8) حسین جان. دو نفر دیگه از دوستان امروز به گروه مشترک المنافع کمپرسورKhansariha (271) اضافه شدنKhansariha (256)
بیزحمت کمپرسور رو روشن کن ... تا آمو فارسیمKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-02-01 07:55 PM

Khansariha (223)
صاحب نبينم اين دور ورا بگردي
دوستان صاحب خيلي خطريه رو نكرده بود
با شادو هزار كپ فلز كارا ميكنه خخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-02-01 09:41 PM

خخخخخخ آقا حسین بیکاریه دیگه. نیم ساعت وقت وا افتاده داشتم نشستم خاطراتم رو نوشتم!!!!
چقدر خلوت شده اینجا
بیرون هم خلوته! به قصد شکار که ممنوع هم هست رفتم بیرون ، اصلا موجود زنده ندیدم
اگه ممنوع نمیشد هم فرقی نمیکرد ! چیزی نیست که آدم شکار کنه! حالا اینجا گیلانه ، اینطوریه...شهر های دیگه چه خبره
تا چندسال آینده فکر کنم باید پرنده های روباتی بسازیم بفرستیم هوا بعد شکارشون کنیم !! هوشمند باشن خودشون شب برن توی شارژ دوباره روز بیان بیرون روی درخت ها بشینن!!!!!
از این بدتر بهتر نمیشه!
[تصویر: maxresdefault.jpg]