شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-01-18 09:21 PM

حسین جان. من تا بحال ساچمه وطنی 25گرینی تست نکردم. فقط شنیدم که سری اول(جدیدآ) 25آذرخش خوب از آب در اومده. که انشاآلله خودم این هفته برا گرفتن نمونه ی آذرخش و صاعقه ناهار مهمون شماییم Khansariha (399)خخخ با اومدن آذرخش و صاعقه احتمالآ باید منتظر طوفان و رعدوبرق و سیل Khansariha (258)باشیم که با این وضعیت جوی من نتونم ناهار خودم رو برسونم خخKhansariha (180)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-01-18 10:19 PM

(2015-01-18 07:18 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان خدایی نکرده این برادران شکارچی از بچه های این انجمن نبودن؟
Khansariha (8)

[تصویر: 14215960781.jpg]

ا من کی اومده بودم سر زمین ازم عکس گرفتین؟!؟!
راستی ماشینمو دیدین؟؟؟ چه ماشینی دارما ...
خیلی دوست داشتم با F18 مسابقه بدم ولی دلم نیومد گفتم برنده میشم بعد میخوره توی ذوق بچه ها!!!!!
ولی حالا جدا از شوخی.....بدون اجازه نباید ازم عکس میگرفتین!!!خخخخخخخ
باور کنید ماشین خودمه دیگه....مال خودمه. باور کردین؟؟ باور کنید دیگه... خواهشن باور کنید...اصلا شک نکنید خودمم
آفرین
سوالی هم درمورد ماشین بود درخدمتمKhansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - MAZ - 2015-01-18 10:46 PM

سلام دوستان گیلانیKhansariha (8)
قدر دادا حسین گلKhansariha (8) بدونید ما اصفهانیا حاضریم 8 تا اسلحه فروشی که داریم بدیم به شما و حسین آقا رو بدید به ما خخخخخخخخخخ قبول؟!Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saberi nezhad - 2015-01-18 11:37 PM

حسین جان منظور منم همون صاعقه آقا حمید بود.حالا ساچمه از من تست و گروپ گیری از سید .اگه تایید شد تشویق سازنده هم با شما و فروشش هم سه تایی شریک .خخخخ.موافقید؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2015-01-19 05:48 AM

بــــــــــه بــــــــــه بــــــــــه دوستان هم استانی عزیز گل بلبل...Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام گرم دارم خدمت همتون.Khansariha (48) از دوستان خبر رسید دارن واسه ساخت یه مستند اسپانسر و سرمایه جور میکنن,مستندی به نام بازگــــشت بـــارزو...Khansariha (178)

عرض شود که موقع امتحانات بود و ماهم داشتیم با درس و کتاب کشتی میگرفتیم. خداروشکر به خوبی و خوشی تموم شد و حریف رو خاک کردیم و الانم در خدمت اساتید هستیم.Khansariha (8)

خبر دارم خبر...آی دلم پره...صبر کنید کم کم تراوش میشه. مهمترینش اینکه اون جمعه ای که گفتم میخوام برم کوه, رفقا نتونستن بیان ما هم تنها رفتیم و چشمتون روز بد نبینه افتادم به شب وسط جنگل تاریک کیلومترها دور تر از روستا!!! بلایی سرم اومد که عمرا فراموش نمیکنم. خلاصه که برای سومین بار ترس رو تو عمرم واقعا حس کردم. ولی خدارو هزار مرتبه شکر که الان سالمم و خدمتتون هستم.
دلیل به شب افتادنم هم این بود که تاحالا اون موقع از سال کوه نرفته بودم و خوب نتونستم تنظیم زمان کنم و به موقع برگردم. راه رو گم میکردم بعد یهو تو پنج متریم پیداش میکردم بعدا متوجه میشدم که کوره راهه!!!!! اصلا یه وضعی بود, رودخونه و سگ و تاریکی و خطر حیوانات دیگه و گم کردن راه و سنگینی وسایل و طولانی بودن راه(واقعا کمر شکنه)و...

بگذریم,هنوز از دستم راحت نشدین خخخخخ. برف هم اومد منم رشت بودم. حدودا یک ماهی رشت بودم و تا پایان امتحانات خونه نرفتم. دلم واسه سایت تنگ شده بود اومدم کل مطالب تاپیک گیلان رو که نبودم رو خوندم و دلی از عزا در آوردم.Khansariha (219)

(2015-01-18 10:19 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-18 07:18 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان خدایی نکرده این برادران شکارچی از بچه های این انجمن نبودن؟
Khansariha (8)

[تصویر: 14215960781.jpg]

ا من کی اومده بودم سر زمین ازم عکس گرفتین؟!؟!
راستی ماشینمو دیدین؟؟؟ چه ماشینی دارما ...
خیلی دوست داشتم با F18 مسابقه بدم ولی دلم نیومد گفتم برنده میشم بعد میخوره توی ذوق بچه ها!!!!!
ولی حالا جدا از شوخی.....بدون اجازه نباید ازم عکس میگرفتین!!!خخخخخخخ
باور کنید ماشین خودمه دیگه....مال خودمه. باور کردین؟؟ باور کنید دیگه... خواهشن باور کنید...اصلا شک نکنید خودمم
آفرین
سوالی هم درمورد ماشین بود درخدمتمKhansariha (214)

آقا صاحب بیار سوییچ ماشینو بده بسه دیگه الان یه هفتست دست تو هست. ببین ماشینو چیکار کردی. دیگه من چی بگم آخه.
دوستان ببخشید باقالی کاشتم!Khansariha (290)
(2015-01-16 11:42 AM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-15 08:38 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساچمه صاعقه قیمت.... ؟ Khansariha (399) ارادتKhansariha (8)

: ساچمه آذرخش+نقد و بررسی

سلام: ممنون علی آقای عزیز.قوطی های صاعقه۲۵ دویست عددی است و طرح قوطی را قبلا در این تاپیک منتشر کرده ام قوطی های فلزی دویست عددی به وزن حدودا ۲۵ گرین اما ما در مغازه بسته ای ۱۱۰/۰۰۰ ریال به فروش میرسانیم.
اينم يه راهي واسه جذب مشتري خخخخخخ

دوستان از اين ب بعد اگه اومديد مغازه ديديد من نسيتم فقط 1 دقيقه جلو ويترين وايستيد
من براي اينكه روي گل شما رو از دست ندم تو ويترين دوربين گذاشتمKhansariha (314)
بعد عكساتون رو براتون پيغام خصوصي ميكنم خخخخخخ

یادم باشه یبار با آقا میلاد و آقا دامون و آقا سید بریم جلو ویترین بمونیم عکس یادگاری بندازیم.خخخخخخKhansariha (219)
(2015-01-12 09:41 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-12 09:32 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قرار دادن عکس شکار در سایت ممنوعه؟

راستی بارزوا پیداش نیست!!!!!!!!

بله ممنوعه ولی بچه ها تو تاپیک های استان های دیگه قرار میدن ...

با اینحال حساسیت رو لینک عکس کمتره Khansariha (8)

چرا هست ، تو تاپیک های دیگه تک و توک پست میزنه Khansariha (226)

آقا سید عزیز من در خدمتم ببخشید به خاطر غیبت چند هفتم.Khansariha (8)
(2015-01-11 08:26 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلا امسال وضعم خیلی خرابه...باد هم ندارم حداقل برم شکار بزنم ، بفروشم پول دستم بیاد! اصلا عصبانی میشم وقتی میبینم اطرافم کلی هوا هست ولی نمیتونم بفرستمشم توی کپسول تفنگ!!!Khansariha (290)

اشک تو چشمام جمع شد. تاحالا انقدر به این موضوع عمیق فکر نکرده بودم.Khansariha (21)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-01-20 11:26 PM

بله ما هم
اوایل پاییز میخاستم ببینم از پارسال تا امسال لوله تفنگم صاف مونده با نه
قصد دیگری نداشتم Khansariha (226)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جای تمام دوستان خالی بودKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-01-21 11:39 AM

دوستان عزيز تر ازجان
Khansariha (226) من هواي يه دور هم بودن مجدد به سرم زده شما چطور؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-01-21 07:06 PM

عاقا با سيد صحبت ميكرديم
ايشون ميفرمايند يه دستگاه ايتالياي هست كه 330 تا فشار پر ميكنه كه در نهايت فشار 300 بار رو شاخش ميباشد
و ديگه منت اين برادر ادلر رو هم نميكشيم
كه قيمت رو بصورت تصاعدي دارن بالا ميبرند هر روز هم نازشون بيشتر ميشه
من به دمبال اين هستم بين كساني كه pcpدارن يه تفاهم نظري پيش بيارم تا با هم اين وسيله رو تهيه كنيم كه
مزايا زير رو داره
1اگه 10 بار باهاش كپسولتون رو پر كنيد پولي كه بابت عضويت ميديد در مياد
و بعد از اون ديگه مجاني
2 كساي كه از اين وسيله استفاده ميكنن در صورتي كه عضو گروه نباشن پولي رو پرداخحت ميكنن كه براي اعضا سود به ارمغان مياره
3 با اين وضع و اين همبستگي موجبات برگزاري مسابقات بنچ رست رو هم فراهم ميكنيم كه واسه خودمون خوبه
من با اينكه pcp ندارم اولين موافق هستم و سهم پرداخت ميكنم واسه دلم

قيمت اون دستگاه 11 ميليون هست يعني ما به 22 نفر احتياج داريم كه اين قدم رو برداريم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-01-21 08:58 PM

سلام به همه همشهریای عزیز. در تایید صحبتهای حسین آقا... امروز برا شارژ کپسول رفتم خدمات آتشنشانی آدلر .در مورد اینکه آیا واقعآ کپسول ها رو300بار پر میکنن یا...! که متوجه شدم متاسفانه کمتر270 بار پر میکنن!Khansariha (367) چون خودم 25 روز پیش کپسول 18 لیتری رو برا شارژ تحویلشون دادم ،اما با گذشت فقط 25 روز (حداکثر 20 دفعه شارژ تفنگ ) فشار کپسول به 190 رسید! در حالیکه همین کپسول رو تهران 330بار و با25هزار تومن پر کردم و بمدت 70 روز یعنی تقریبآ 60 دفعه کپسول تفنگ رو باهاش شارژ کردم! جالب تر اینکه در ازای شارژ مبلغ 50000تومنKhansariha (134) درخواست کرد!! در حالیکه 6ماه پیش 30تومن و تا 20 روز پیش 40تومن و الان میگه 50! و فردا هم که ...Khansariha (197) متآسفانه کابر شارژ موسسه هم حتی باز کردن شلنک رو از کپسول آموزش ندیده و کپسولها رو هم زخمی میکنن و...
ظاهرآ ایشون متوجه شدن که فقط خودشون توی گیلان کمپرسور 300بار (ببخشید...260بارKhansariha (180)) دارن و بنظر من دارن از این موضوع سوءاستفاده میکنن!
این موضوع باعث شد به فکر یه راه چاره برا حل این معظل بیفتیم... در نهایت به نظرمن بهترین کار خرید کمپرسور330بار که انشاآلله جزییات رو تو دیدار حضوری که با هم داریم مطرح میکنیم تا به با مشورت،به تصمیم مشترک برسیمKhansariha (8) به امید دیدار Khansariha (256)

کمپرسور 330بار ناردی ساخت ایتالیا که قیمتش تو سایت طبیعت نو 12450000 هست .که نمایندگیش تو تبریز( شرکت فرافن کمپرسور سهند ) خدمات پس از فروش و گارانتی هم داره و قیمت شرکتی اون11میلیونه که واقعآ ارزش داره! از شر تلمبه و هزینه شارژ کپسول و از همه مهمتر از شر آدمهای سودجو و طماع وکلاهبردار و ... بوووووووقKhansariha (111) راحت میشیم Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-01-22 01:42 AM

فکر خوبیه
ببینیم این بار فشار کجاها دیگه کاربرد داره تا بتونیم یه سرمایه گذاری درست هم انجام بدیم و ازش پول هم در بیاریم...
ببینیم آیا به غیر پی سی پی دارها تو استان ما چه کاربردهای دیگه ای میتونه داشته باشه تا شرکت ها و کارخونه ها رو جذب کنیم...
البته کمپرسورهای خانگی هم هستن که خیلی ارزون تر از این حرفاست قیمتش شاید 1000 دلار باشن...
باید بازارو دید چی هست