شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-01-16 09:01 AM

موری جان. حجم مخزن بزرگتر،کمی دقت بیشتر البته به نظرمن (بخاطر لوله بلندتر) و 10ژول قدرت بیشتر نسبت به atمعمولی(51ژول)، و وزن بیشتر(حدود600گرم) در مجموع شکاری ترهKhansariha (8)

از دوستان کسی شماره بازرسی منابع طبیعی استان رو داره؟ یا اداره کل محیط زیست ... اداره کل منابع طبیعی استان ... یاحتی شماره ای از وزارتخونه محیط زیست؟ Khansariha (399)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-01-16 11:42 AM

(2015-01-15 08:38 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساچمه صاعقه قیمت.... ؟ Khansariha (399) ارادتKhansariha (8)

: ساچمه آذرخش+نقد و بررسی

سلام: ممنون علی آقای عزیز.قوطی های صاعقه۲۵ دویست عددی است و طرح قوطی را قبلا در این تاپیک منتشر کرده ام قوطی های فلزی دویست عددی به وزن حدودا ۲۵ گرین اما ما در مغازه بسته ای ۱۱۰/۰۰۰ ریال به فروش میرسانیم.
اينم يه راهي واسه جذب مشتري خخخخخخ

دوستان از اين ب بعد اگه اومديد مغازه ديديد من نسيتم فقط 1 دقيقه جلو ويترين وايستيد
من براي اينكه روي گل شما رو از دست ندم تو ويترين دوربين گذاشتمKhansariha (314)
بعد عكساتون رو براتون پيغام خصوصي ميكنم خخخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - beargrills - 2015-01-16 01:12 PM

(2015-01-16 02:01 AM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-15 02:03 PM)beargrills نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خبر همجا هست اقا حسین اولین نفر نیستی

کسی از دوربین دیانا 6*24-42 استفاده کرده لطفا نظر بدین
میشه خودتو معرفی کنی دوست عزیز؟ نام کاربریتم عجیبه نتونستم بخونم...
من خدمت همه دوستان این تاپیک ارادت دارم اما شما اسمتونم نمیدونم ...
یه معرفی مختصر اگر میشه بده تا در مورد دوربین هم راهنماییت کنیم...
ممنون

سلام من یه ادم که دوست داره از اطرافش با خبر شه با کسی دشمن نیستم اسمم مارک چاقو اگه بی ادببی کردم ببخش

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-01-16 01:36 PM

Beargrills همون آقاهه هست که سری چاقو های بقا از گربر رو تبلیغ میکنه....مجری تلوزیونی هم هست

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2015-01-16 01:36 PM

(2015-01-16 01:12 PM)beargrills نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-16 02:01 AM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه خودتو معرفی کنی دوست عزیز؟ نام کاربریتم عجیبه نتونستم بخونم...
من خدمت همه دوستان این تاپیک ارادت دارم اما شما اسمتونم نمیدونم ...
یه معرفی مختصر اگر میشه بده تا در مورد دوربین هم راهنماییت کنیم...
ممنون
سلام من یه ادم که دوست داره از اطرافش با خبر شه با کسی دشمن نیستم اسمم مارک چاقو اگه بی ادببی کردم ببخش

دوست عزیز اینجا همه با هم دوست هستن. اصلا این فروم یعنی دوستی و رفاقت و حرف های خوب، علمی و...
حالا دوستمون هم منظور بدی نداشتن...
ما در فروم بچه های گیلان همه همدیگر رو کم و بیش میشناسیم و با هم دوستیم...
غرض معرفی مختصر خودتون بود...
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-01-16 03:30 PM

(2015-01-16 01:12 PM)beargrills نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما قصد دشمنی نداریم Khansariha (290) عزیز گیلانی هستی قدمت رو چشم Khansariha (8)
من شخصا معرفی خواستم و دوست داشتیم معرفی نکن Khansariha (8)

(2015-01-16 01:36 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Beargrills همون آقاهه هست که سری چاقو های بقا از گربر رو تبلیغ میکنه....مجری تلوزیونی هم هست
بله درسته من با این املا نتونستم متوجه بشم Khansariha (8)

(2015-01-16 01:36 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز اینجا همه با هم دوست هستن. اصلا این فروم یعنی دوستی و رفاقت و حرف های خوب، علمی و...
حالا دوستمون هم منظور بدی نداشتن...
ما در فروم بچه های گیلان همه همدیگر رو کم و بیش میشناسیم و با هم دوستیم...
غرض معرفی مختصر خودتون بود...
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
کاملا درست هستش Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saberi nezhad - 2015-01-18 03:53 PM

سلام آقا سید آذرخش 25گرین دیروز چند بسته از تهران گرفتم مایلید در اختیارتون بزارم تست بگیرید استاد.رشت اومدید در خدمتیم.Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2015-01-18 07:18 PM

سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان خدایی نکرده این برادران شکارچی از بچه های این انجمن نبودن؟
Khansariha (8)

[تصویر: 14215960781.jpg]

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-01-18 07:45 PM

استادددKhansariha (397) Khansariha (192) سلام جناب صابری نژادعزیز، از پستهایی که زدم تابلوئه که جزء شاگرد تنبلام ...چه برسه به استاد! ارادت Khansariha (8) مگه آذرخشم 25گرینی زده! امیدوارم ساچمه های وطنی این دفعه دیگه ما رو روسفید کننKhansariha (256) چشم انشاآلله این هفته برا ساچمه مزاحم شما و حسین آقا میشمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-01-18 08:24 PM

مگه اذرخش همون برند حميد خان نيست كه الان صاعقه رو زده

شما گفتيد 25گريني ها خوب نسيتند؟
من قصد خريد از اقا حميد رو دارم لذا منتظر يه گروپم كه يكي از اساتيد ميخواستند انجام بدن