شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2012-09-30 08:16 PM

حامد جان، روسیه هیچ وقت ایران رفیق نبو، او زمون هم که ادعای رفاقت دشت کلی ب ا ج هگیت ای ملت جی...

الون که اوضاع وگرسه، ایرانه پشت بوده بی همه چیز.... Khansariha (367)
راستی حامد، تفنگ هنیتی؟ خا هیری یا نه؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - falakian - 2012-09-30 09:43 PM

یه سال تمام منتظر بوم تا یه ته بایکال روس . سهمیه دولتی هیگیرم. اخر قسمت نوبه . بوشم ترک هیگیتم. می دق و دلی از روس از ای واسی هسه. !!!! بیخیال ذکان . !!!! شمی حرف و شمی دل!!!!

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2012-09-30 11:02 PM

لامصب الان شومان مرگ گیدی اوشان میریدی ... نوکونید...
امان روزی 100 بار فحش دیهیم هیچ اتفاقی دنگفه...

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2012-10-01 06:56 AM

گل بررن ايته سوأل.تمام محصولات بادى شرکت گامو که اين سايت درون موجوده نمايندگى من هم موجوده؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - morytekno - 2012-10-01 10:03 AM

سلام به همه اقايان ،هواي تازه واردن بدريد.منم خيلي خوشحالم درجمع شما ايسم.خاستيم بدنم شماره تلفن واسم بعضي ازدوستانه چطورتنم بدست باورم.اخه من شديدا دنبال تفنگ گردم.مرتضي متولي.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2012-10-01 12:58 PM

(2012-10-01 06:56 AM)gilemard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گل بررن ايته سوأل.تمام محصولات بادى شرکت گامو که اين سايت درون موجوده نمايندگى من هم موجوده؟

نه حامد جان، همشه ندارن...
ای آدرسه نیا بوکون، گامو نماینگی ایران مینه : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشونه بیشترشونه وارد کونن، موجودیه هم باید از گلک، گلک ۲ و درنا سوال بونی...
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Marksman - 2012-10-01 01:09 PM

حنان جؤن درنا فعلا تعمیراته به دوسته ره.مو او هفته اوره ایسه بوم دیکؤن کامل خرابا کوده بون.گلک جی واپرسین بهتره.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2012-10-01 01:10 PM

(2012-10-01 10:03 AM)morytekno نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه اقايان ،هواي تازه واردن بدريد.منم خيلي خوشحالم درجمع شما ايسم.خاستيم بدنم شماره تلفن واسم بعضي ازدوستانه چطورتنم بدست باورم.اخه من شديدا دنبال تفنگ گردم.مرتضي متولي.

سلام مرتضی جان، خوبی آبوره؟
تو آقای منی، اگر خایی زودتر به جواب فرسی، باید زاکان سایته پ.خ. فدی، اشنه اسم و شماره فگیری...
اگر هم خیلی عجله نری، تانی اه تاپیک درون که به زیر ادرس فدم تره، اعلام بوکونی :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2012-10-01 01:57 PM

برر جان پس نمايندگيش همچين تکميل تکميل هم نيه.تى دست درد نکنه.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2012-10-01 04:36 PM

جقلا عن جومله گیلکی گم کسی متوجه نبه ...
امرو امی پول به عنوان ذلیل ترین پول دونیا بشناخته ببسته ...
گفتیدی 5 تومان فرسه من باور نوکودیم ...