شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-01-11 01:25 PM

دست شما درد نکنه منو با این حقیقت روشن کردیت که من هم معتادم هم بزه کار هم اعصابم خورده و خیلی چیزایه دیگه خخخخخخ
ما که به تلمبه آلوده هستیم تا به حال با هیچ کدوم از این مشکلات رو به رو نشدیمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-01-11 05:53 PM

سلامKhansariha (8)
برفیره هیچی شیمیره دگفت؟Khansariha (20)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2015-01-11 05:57 PM

(2015-01-11 05:53 PM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
برفیره هیچی شیمیره دگفت؟Khansariha (20)

سلام Khansariha (8)

خداروشکر Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-01-11 08:26 PM

من گیر باد هستم! باد ندارم !!
برداشتم همه بادهامو حروم کردم برف که اومد نه بادی داشتم ، نه تلنبه ای ، نه کپسولی ...
اونجا بود که به فنری متوسل شدم ولی کسی بهم تفنگ نداد! چون همه دوتا تفنگی رفته بودن شکار
خیلی د‌وست دارم یه شادو بخرم.ولی اگه پول داشته باشم واسه ای‌تی دوربین میخرم! یا یه سیلندر دیگه میخرم...
موبایلم رو هم فروختم! الان یه نوکیا دارم که وقتی ضربه آروم بهش میخوره ری‌استارت میشه!
کلا امسال وضعم خیلی خرابه...باد هم ندارم حداقل برم شکار بزنم ، بفروشم پول دستم بیاد! اصلا عصبانی میشم وقتی میبینم اطرافم کلی هوا هست ولی نمیتونم بفرستمشم توی کپسول تفنگ!!!Khansariha (290)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-01-11 08:42 PM

صاحب من چندتا بادی دور وروم بود داداش میگفتی یکیشو بهت میدادم
از قضا یه وایرخ 80 با دوربین بود تازه تنظیمش کرده بودم
بد شد
یه پیشنهاد با 2 3 تا از AT44دارا پول بزارید یه مخزن بگیرید شراکتی استفاده کنید

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-01-11 09:33 PM

(2015-01-11 10:16 AM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
كم كم دارم نرم ميشم كه در عرصه pcp قدم بگذارم
باشد كه مقبول افتد
يه خبرهاي است نتيجش مشخص شد اخرين تصميم رو ميگيرم
at44 كار نميكنم خخخخ

پیشاپیش مبارکه حسین جان. انشاآلله ال جی 110Khansariha (333)
امه که باد داشتیم، برف نداشتیم!! Khansariha (399)

در ضمن ما مخلص همه ی دوستان تلمبه دار ،هستیمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-01-12 10:55 AM

من هم که تا دندان مسلح هستم اصلا گیلان نبودمKhansariha (367)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - detonator - 2015-01-12 04:26 PM

(2015-01-11 08:26 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من گیر باد هستم! باد ندارم !!
برداشتم همه بادهامو حروم کردم برف که اومد نه بادی داشتم ، نه تلنبه ای ، نه کپسولی ...
اونجا بود که به فنری متوسل شدم ولی کسی بهم تفنگ نداد! چون همه دوتا تفنگی رفته بودن شکار
خیلی د‌وست دارم یه شادو بخرم.ولی اگه پول داشته باشم واسه ای‌تی دوربین میخرم! یا یه سیلندر دیگه میخرم...
موبایلم رو هم فروختم! الان یه نوکیا دارم که وقتی ضربه آروم بهش میخوره ری‌استارت میشه!
کلا امسال وضعم خیلی خرابه...باد هم ندارم حداقل برم شکار بزنم ، بفروشم پول دستم بیاد! اصلا عصبانی میشم وقتی میبینم اطرافم کلی هوا هست ولی نمیتونم بفرستمشم توی کپسول تفنگ!!!Khansariha (290)

یه کرال داشتم استفاده نمیکنم میگفتی بهت میدادم
اصلا تو کجا بودی قرار بود بریم شکار چرا غیبت زد اون روز؟ من با اهتشام و دوستش رفتم دیگه. دوتا گنجشک بیشتر نزدیم!

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-01-12 09:32 PM

قرار دادن عکس شکار در سایت ممنوعه؟

راستی بارزوا پیداش نیست!!!!!!!!

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2015-01-12 09:41 PM

(2015-01-12 09:32 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قرار دادن عکس شکار در سایت ممنوعه؟

راستی بارزوا پیداش نیست!!!!!!!!

بله ممنوعه ولی بچه ها تو تاپیک های استان های دیگه قرار میدن ...

با اینحال حساسیت رو لینک عکس کمتره Khansariha (8)

چرا هست ، تو تاپیک های دیگه تک و توک پست میزنه Khansariha (226)