شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-01-10 08:54 PM

با سلام خدمت دوستان عزيز تر از جان
اگه سوپرايز واسه بچه هاي گل سايت حمالي حساب ميشه اقا ما حمالKhansariha (8)

بر خلاف تفكر دوستان اي سوپسيت چند روز در اوج روزهاي گراني لوازم بادي ان هم براي تعداد معدودي از بزرگواران گيلاني اين سايت كمترين خدمتي بود كه ميتوانستم انجام دهم Khansariha (256)................................................................................​..............
سيد عزيز در اين سايت يكي از دوستان به نام شهاب ديسكاوري خود را براي فروش گذاشته
كه در عكس ضميمه من 2 عدد پايه دوربين ديدم كه احتمالا براي ar6 مناسب باشند لطفا پيگير شويدKhansariha (226)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-01-10 10:55 PM

(2015-01-10 12:28 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-09 10:11 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
نه من سوال نکردم یکی از دوستان تو همین تاپیک اعلام کرده بود فک کنم خودش پرسیده و گفته که کپسول بالای 9 لیتر و 40 هزینه شارژ ،منم به شما انتقال دادم
من که با تلمبه سر میکنم از کپسول هم بهتره، البته چون پول خرید کپسول رو ندارم خخخخخخخخ
Khansariha (8)
ای بسوزه این بی پولی خخخخخ
احتمالا ما هم بریم سراغ تلمبه...
ولی واسه رطوبت اینجا نگرانم...
هر چند وقت یه بار تلمبه و مخزن اسلحه رو تمیز میکنی...
چقدر وقت میگیره کلا؟

من بعد از 700 شلیک مخزن رو باز کردم و هیچ آبی توش نبود ولی هنگام شارژ به راهنمایی دوستان عمل کردم مثلا کنار شوفاژ تفنگ رو شارژ کردم هر ده تلمبه وایستادم تا تلمبه سرد بشه و ... تلمبه رو هم دوبار باز کردم بار اول خیلی سخت بود و بار دوم راحت ولی تلمبه هایی مث هاتسان به نگه داری بیشتری نیاز داره ، زمانی هم که برای باز کردن مخزن نیاز داری حدود نیم ساعت و برای تلمبه هم حدود 2 تا 2.5 ساعته ولی لذت بخشه
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saeedf - 2015-01-10 10:55 PM

سلام بر دوستان و هم استانی عزیز روزهای سرد زمستانیتان پر برف و شادی
از دوستان یک راهنمایی میخواستم.تو شهر رشت یه فروشنده با انصاف برای خرید یه سلاح شکاری ساچمه زنی (دولول) اگه سراغ دارید بهم معرفی کنید؟اگر بچه های شهر های دیگه هم کسی رو میشناسن که نسبت به رشت قیمت های بهتری داره ممنون میشم راهنمایم کنند.
با تشکر از همه دوستان و اساتید

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-01-10 10:58 PM

(2015-01-10 10:55 PM)saeedf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان یک راهنمایی میخواستم.تو شهر رشت یه فروشنده با انصاف برای خرید یه سلاح شکاری ساچمه زنی (دولول) اگه سراغ دارید بهم معرفی کنید؟اگر بچه های شهر های دیگه هم کسی رو میشناسن که نسبت به رشت قیمت های بهتری داره ممنون میشم راهنمایم کنند.

اسلحه فروش تاپیک ما آقا حسین هست با ایشون مشورت داشته باشید با کاربری گیلان شکارKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-01-11 12:44 AM

شهاب قرار بود تو دیگه از مغازه حامد خبر نیاری
لطفا پستتو ویرایش کن

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2015-01-11 01:44 AM

(2015-01-10 10:55 PM)saeedf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جز یکی همه با انصاف هستن ! (البته اسلحه شکاری نداره طرف خخخخخ)

بنده از دو جا قیمت دولول بغل آک ایرانی رو گرفتم و متوجه اخلاف قیمت 200 تومنی بینشون شدم !
من باشم ترجیح میدم چند لیتر بیشتر بنزین بسوزونم تو ترافیک بمونم ولی از باهنر تا قلی پور برم ...

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-01-11 01:59 AM

سلام دوستان شرمنده ما تبدیل شذیم به کاربر سوک سوکی یکم مشغله زیاد شده Khansariha (225)
حسین جان مرسی داداش از سورپرایزت ممنون که به فکره دوستان هستی Khansariha (48)
من با فروش با سود کمتر موافقم خیلی خیلی هم موافقم اینجوری فضا رقابتی تر میشه تعداد اجناس بیشتر میشن تنوعش هم بالا تر میشه
فضای رقابتی ای که چند وقت اخیر ایجاد شده اگر همینجوری سالم بخواد پیش بره هم به نفع فروشنده ها هست هم به نفع مصرف کننده و هر دو سود می برن
من نمیدونم اون دوستمون که از واژه "حمالی " استفاده کردن دقیقا منظورشون چیه؟؟؟
یعنی مثلا حامد که داره زحمت میکشه AT44 میاره با سوده کمتر و خیلی از همشهریای من که تا حالا نمیدونستن پی سی پی چیه و اصلا ژول اسم یه قطعه تو تفنگه یا واحد انرژی هست رو با این نوع تفنگ آشنا کرده دور از جون لایق همچین صفتی هست؟؟؟؟
همینطور حسین که زحمت کشیده و به مدت محدود از سوده جنسش کم کرده و واسه همشهریا داره قدم خیر بر میداره خدایی نکرده باید همچین واژه ای رو توی متن ببینه؟؟؟!!!

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-01-11 08:10 AM

(2015-01-10 10:55 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-10 12:28 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-09 10:11 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
نه من سوال نکردم یکی از دوستان تو همین تاپیک اعلام کرده بود فک کنم خودش پرسیده و گفته که کپسول بالای 9 لیتر و 40 هزینه شارژ ،منم به شما انتقال دادم
من که با تلمبه سر میکنم از کپسول هم بهتره، البته چون پول خرید کپسول رو ندارم خخخخخخخخ
Khansariha (8)
ای بسوزه این بی پولی خخخخخ
احتمالا ما هم بریم سراغ تلمبه...
ولی واسه رطوبت اینجا نگرانم...
هر چند وقت یه بار تلمبه و مخزن اسلحه رو تمیز میکنی...
چقدر وقت میگیره کلا؟

من بعد از 700 شلیک مخزن رو باز کردم و هیچ آبی توش نبود ولی هنگام شارژ به راهنمایی دوستان عمل کردم مثلا کنار شوفاژ تفنگ رو شارژ کردم هر ده تلمبه وایستادم تا تلمبه سرد بشه و ... تلمبه رو هم دوبار باز کردم بار اول خیلی سخت بود و بار دوم راحت ولی تلمبه هایی مث هاتسان به نگه داری بیشتری نیاز داره ، زمانی هم که برای باز کردن مخزن نیاز داری حدود نیم ساعت و برای تلمبه هم حدود 2 تا 2.5 ساعته ولی لذت بخشه
Khansariha (8)

توی استان های شمالی رطوبت در تمام فصول بیشتر از 85% تا97% متغیره و این برای شارژ با تلمبه در دراز مدت ایجاد استهلاک زیادی میکنه.Khansariha (108) باز و بست تلمبه و مخزن هم وقت گیره و نگرانی از تعریق داخل کپسول تفنگ هم اعصاب رو نوازش میدهKhansariha (367) که در ادامه باعث کاهش تمرکز و افزایش لرزش دست در تیراندازی و فرار شکار ... که نارضایتی از تفنگ و تیراندازی و زندگی و احتمالآ بذهکاری Khansariha (319)و اعتیاد به مواد مخدر و افسردگی و طلاق و اقدام به خودکشی ...Khansariha (186) خواهد گردید. اصلآ تلمبه اولین عامل انحطاط جوامع بشری شناخته شده.. Khansariha (198) نگی نگفتی!!!!!!!!!! حالا بنظر شما کپسول بهتر است یا ثروت؟؟!! ب(بخشید تلمممبه؟)

در مورد اصول تجارت، منم با نظر دوستمون موافقم که سود کمتر، مشتری بیشتری رو جذب میکنه که در نهایت سود بیشتر رو بدنبال داره. Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-01-11 09:31 AM

ای آقا ده تا حد نیهه کیه...
امان بی پولانا افسرده بوکودی که...
امی پول فکش نره بیشیم نه لیتری بینیم باید تلمبه امارا سر بوکونیم... Khansariha (290)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-01-11 10:16 AM

كم كم دارم نرم ميشم كه در عرصه pcp قدم بگذارم
باشد كه مقبول افتد
يه خبرهاي است نتيجش مشخص شد اخرين تصميم رو ميگيرم
at44 كار نميكنم خخخخ