شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - detonator - 2015-01-09 07:40 PM

سوال:
آیا فروش اجناس به قیمت خرید ، برای خراب کردن (بعضی از همکاران ) کار پسندیده ای است؟
۱)بله
۲)خیر

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-01-09 08:42 PM

با سلام. 1)بله کار خوبیستKhansariha (69) شاید اینجووری گرونی کمتر بشه . یا حداقل "شیب ملایم "تر بشه خخخKhansariha (180)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-01-09 09:04 PM

بازار هر چی رقابتی تر بشه بهتره و قیمت ها میشکنه به عنوان مثال ساچمه جی اس بی رو از تهران برام میخرن و میفرستن هزینه خرید و ارسال 75 تموم میشه حالا اگه همون ساچمه اینجا به قیمت تهران باشه منم از همینجا خریداری میکنم ولی بشرطی که قیمت ها همیشه اینطور بمونه نه فقط برای 10 روز و به صورت مقطعی
مشتری دنبال جنس خوب با قیمت منصفانه میگرده و کافیه بفهمه که یک فروشنده با انصاف هست همیشه مشتری میشه به عنوان مثال من یه کاسی کربن هفت متری خریدم تو محلمون 80 تومن همونو دوستم قسم میخوره لنگرود خریدم 200 تومن اون مشتری یه روزست و دیگه اونجا خرید نمیکنه، بازار و مشتریهای امروز انصاف رو میپسندند،
موفق باشیدKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-01-09 09:35 PM

آقا مهدی، اگه امکان داره آدرس مغازه ای که دوستتون کاسی رو200 تومن!!! خریدن به ما هم بدین تا بقیه هم بشناسنشKhansariha (367)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-01-09 09:45 PM

نمیدونم بزار بپرسم ازش بهتون میگمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-01-09 10:07 PM

(2015-01-09 07:40 PM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوال:
آیا فروش اجناس به قیمت خرید ، برای خراب کردن (بعضی از همکاران ) کار پسندیده ای است؟
۱)بله
۲)خیر
به نظر من ارزون فروشی یکی از سیاست های کاسبی هستش ...
ممکنه یکی با سود کم جنسش رو بفروشه و مردم ازش استقبال بیشتری کنند و به دلیل بالا بودن مشتری سود خوبی هم بکنه ... گرون فروش هم که تکلیفش مشخصه و مشتری های خودش رو داره خخخخ چون همه مثل ما با تحقیق خرید نمیکنند Khansariha (226)
کلا من با سیاست ارزون فروشی موافقم مخصوصا جنس های خارجی که قیمت مشخصی ندارند ...

(2015-01-09 09:45 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیدونم بزار بپرسم ازش بهتون میگمKhansariha (8)
آقا مهدی عزیز شما واسه کپسول خیابون سعدی سوال کردی؟
گفته حتما 9 به بالا باشه؟
فکر کنم هم گفتین 40 میگیره ... خیلی کلا هزینه کپسول میشه Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-01-09 10:11 PM

سلام
نه من سوال نکردم یکی از دوستان تو همین تاپیک اعلام کرده بود فک کنم خودش پرسیده و گفته که کپسول بالای 9 لیتر و 40 هزینه شارژ ،منم به شما انتقال دادم
من که با تلمبه سر میکنم از کپسول هم بهتره، البته چون پول خرید کپسول رو ندارم خخخخخخخخ
Khansariha (8)

Re: RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-01-10 12:28 PM

(2015-01-09 10:11 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
نه من سوال نکردم یکی از دوستان تو همین تاپیک اعلام کرده بود فک کنم خودش پرسیده و گفته که کپسول بالای 9 لیتر و 40 هزینه شارژ ،منم به شما انتقال دادم
من که با تلمبه سر میکنم از کپسول هم بهتره، البته چون پول خرید کپسول رو ندارم خخخخخخخخ
Khansariha (8)
ای بسوزه این بی پولی خخخخخ
احتمالا ما هم بریم سراغ تلمبه...
ولی واسه رطوبت اینجا نگرانم...
هر چند وقت یه بار تلمبه و مخزن اسلحه رو تمیز میکنی...
چقدر وقت میگیره کلا؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-01-10 12:41 PM

یه شانسی آوردیم در فصل پاییز و زمستان که از تفنگ استفاده میشه رطوبت خیلی کمتر از فصل های دیگه هست هرچند همین مقدار چون در فشار 200 بار فشرده میشه کاندنس میشه

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - beargrills - 2015-01-10 01:41 PM

(2015-01-09 07:40 PM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوال:
۱)بله
۲)خیر

2) نه چون میشه حمالی فروشنده باید منصف باشه نه بقیمت خرید بفروشه نه گرون