شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saberi nezhad - 2015-01-03 11:16 PM

ممنون از اطلاع رسانی.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - beargrills - 2015-01-04 11:22 AM

سلام دوستان ساچمه کرو مگنوم چه جور ساچمه ای هست ایا برای ای یت خوبه؟
ببخشید ای تی
من یه ای تی تازه خریدم میخوام راهنماییم کنین

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-01-04 03:13 PM

(2015-01-04 11:22 AM)beargrills نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ساچمه کرو مگنوم چه جور ساچمه ای هست ایا برای ای یت خوبه؟
ببخشید ای تی
من یه ای تی تازه خریدم میخوام راهنماییم کنین

کرو مگنوم جالب نیست
باراکودا هانتر و باراکودا مچ و کراسمن هالوپوینت و جی اس بی ۱۸ گرین برای ای‌تی خوب هستن که لوازم شکار حامد توی قلی‌پور فکر کنم جی اس بی داشته باشه

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - beargrills - 2015-01-04 08:42 PM

واقع اورده افرین
ببخشید واقعا اورده

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-01-04 09:11 PM

امروز
مغازه حامد با برسی ای‌تی تاکتیکال سری جدید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای تی قنداق تامهول به قیمت ۱۳۸۰
بقیه رو هم داره قیمتش رو نمیدونم
یدونه تاکتیکال هم من گرفتمKhansariha (8)
ساچمه کرومگنوم اچ ان
با جی اس بی ۱۸ جدید هم آورده

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-01-05 06:09 PM

(2015-01-04 09:11 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز
مغازه حامد با برسی ای‌تی تاکتیکال سری جدید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای تی قنداق تامهول به قیمت ۱۳۸۰
بقیه رو هم داره قیمتش رو نمیدونم
یدونه تاکتیکال هم من گرفتمKhansariha (8)
ساچمه کرومگنوم اچ ان
با جی اس بی ۱۸ جدید هم آورده

ممنون از گزارشتKhansariha (8)
سلاح جدیدت مبارکKhansariha (8)
یه ریویویی ازش بذار ما هم در شادیت شریک بشیمKhansariha (219)
خوشدست هست؟ کیفیتش چطوره؟ تاریخ ساختش نوامبر 2014 هست؟
من از کمانی که روی دیوار آویزون بود فهمیدم مغازه حامده.
این ساچمه های جدید هاتسان نگرفتی؟ ساچمه مارشال از دید من کیفیتش خوب بود ولی 22 گرین واسه تفنگم سنگین بود.
این جدیدا (نینجا-دراگون-چیتا) وزنشون عالیه.
راستی محتویات کیس چی بود؟
اوووووو ببخشید زیاد سوال بکودم شیمی کله بترکسKhansariha (172)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-01-06 10:35 PM

به موری تکنو و صاحب عزیز خوش آمد میگیمKhansariha (8)
(2015-01-06 10:35 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به موری تکنو ،بیارگریلز و صاحب عزیز خوش آمد میگیمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-01-06 11:00 PM

(2015-01-05 06:09 PM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از گزارشتKhansariha (8)
سلاح جدیدت مبارکKhansariha (8)
یه ریویویی ازش بذار ما هم در شادیت شریک بشیمKhansariha (219)
خوشدست هست؟ کیفیتش چطوره؟ تاریخ ساختش نوامبر 2014 هست؟
من از کمانی که روی دیوار آویزون بود فهمیدم مغازه حامده.
این ساچمه های جدید هاتسان نگرفتی؟ ساچمه مارشال از دید من کیفیتش خوب بود ولی 22 گرین واسه تفنگم سنگین بود.
این جدیدا (نینجا-دراگون-چیتا) وزنشون عالیه.
راستی محتویات کیس چی بود؟
اوووووو ببخشید زیاد سوال بکودم شیمی کله بترکسKhansariha (172)

خیلی ممنون آقا محمد
قبل از این داستان ها حامد زد تفنگ مارو فروخت!!!!!! گفت دیگه مشتری اومد میخواست بخره اونم داده تفنگ رو به مشتری!
بعد خریدار گفته بود که روش دوربین ببنده ، تفنگ رو گذاشت برای تنظیم دوربین ما هم در هنگام تنظیم چهارتا تیر اضافه زدیم که یه برسی هم کرده باشیم!!!
تفنگ خودم رو فردا ظهر ساعت ۱۲ میرم میگیرم ازش ایندفعه دوتا آورده که اون اتفاق ها پیش نیاد...
از نظر خوشدستی که معرکه هست
هم طول و هم ارتفاع قنداقش تنظیم میشه و کلا جدا هم میشه که اونطوری تفنگ خیلی کوتاه میشه و برای تیرانداختن از داخل ماشین معرکه هست!
جای نصب دوپایه و چراغ‌قوه و لیزر داره
روی خود قبضه جا برای خشاب داره و با سه تا خشاب فروخته میشه!
تاریخ ساخت نوشته ۱۱/۲۰۱۴
راستش کیفیت پلاستیک استفاده شده برای ساختش خیلی خوب نیست...البته از این هم میتونست بدتر باشه....ولی در کل برای تفنگی که یه سروگردن قیمتش از بقیه پایینتره خیلی خوبه!
ولی دقت و قدرتش اصلا به قیافش نمیخوره!! حرف نداره
اون ساچمه هارو هم فردا رفتم به حامد میگم بیاره...بنظر خوب میان..من تاحالا از نزدیک ندیدمشون
محتویات کیس بود:
دوپایه معروف هاتسان! بند هاتسان - آچار آلن - چندتا اورینگ - دوتا قطعه که واسه شارژ و خالی کردن و این داستان ها هستن - دفترچه راهنما - سه تا خشاب...دیگه چیزی یادم نمیاد
اختیار دارید آقا محمد.مخلصیمKhansariha (8)

(2015-01-06 10:35 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به موری تکنو و صاحب عزیز خوش آمد میگیمKhansariha (8)
به موری تکنو ،بیارگریلز و صاحب عزیز خوش آمد میگیمKhansariha (8)

سپاسگذارمKhansariha (8)
منظورم همون سپاس‌گزارم بود!! همیشه گزار رو اشتباه مینویسمKhansariha (290)Khansariha (290)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saberi nezhad - 2015-01-07 12:33 PM

آقا ای تی مبارکه دوشنبه غروب رفتم فروشگاه حامد ساچمهJsb بگیرم تفنگتونو دیدم کیسش رو باز کردم یه نگاهی کردم دوربین هم روش وصل بود.ساچمه رو گرفتم85 قدم زنان از گیلان شکار رد شدم دیدم پشت ویترین گذاشته80

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-01-07 01:25 PM

سلام دوستان
ای تی ارزان که اومد
قضیه کپسول به کجا رسید؟ بالاخره پر میکنن؟