شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - morytekno - 2015-01-02 01:59 AM

سلام دوستان.امروزرفتم فروشگاه حامد ،ساچمه جی اس بی۱۸ وفاینال مچ آورده بود .به نظر شما دوستای ای تی سوار که تجربه استفاده این ساچمه رو دارن چطوره

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2015-01-02 02:22 AM

(2015-01-02 01:59 AM)morytekno نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.امروزرفتم فروشگاه حامد ،ساچمه جی اس بی۱۸ وفاینال مچ آورده بود .به نظر شما دوستای ای تی سوار که تجربه استفاده این ساچمه رو دارن چطوره

سلام ، JSB حرف نداره ! در استفاده ازش شک نکن Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-01-02 10:08 AM

دوستان عزیز جدید خوش اومدید
قیمت ساچمه ها چند بود؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-01-02 10:12 AM

سلام
jsb 85ooo 5.5
fainal 60000 4.5
من هر 2 رو گرفتم
بازم داره

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-01-02 10:29 AM

حسین جان سلام ممنون برار
کیفیتشون چطوره؟کدوم مدل jsb هست؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-01-02 11:05 AM

diablo 500
18.
grin
تو مغازه گذاشتم
الان رفته بودم نون بخرم یه سر دیگه رفتم خیابان بوسار دیدم پشت ویترینه
فک کنم همون jsb ه تو سایت 65000 میدادن بود
کیفیت از jsb میباره
دامنه
پولیش
فرم
اصالت
قابل توجه جاقالانی که pcpسوارند

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - morytekno - 2015-01-02 06:18 PM

من چند مدت پیش دوبسته جی اس بی۱۶ گرین ازتهران گرفتم که واقعاافتضاه بود.باورتون نمیشه ازهر بسته ۲۰۰ تاش خوب بود اما این جی اس بی هایی که حامد آورده بود عالی بود از لحاظ فرم وغیره.حالا گروپ بگیرم ببینم چطوره اطلاع میدم.
دوستان امروزمن باساچمه دیسکاوری گروپ گرفتم زیادجالب نبود اما باجی اس بی۱۶ گرین که قبلا گروپ گرفته بودم بهتر ازاین بود. چرا بادیسکاوری تفنگم چپ وراست میزنه،تفنگم ای تی هست

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-01-03 12:04 AM

سلام منم از دیسکاوری. راضی نبودم
افتش زیاده
آگهی استخدام شرکت پالایش نفت تهران:
مقاطع:
دیپلم:
1. تجربي
2. ریاضی فنی
3. کامپیوتر
4. کاردانش هنرستان
کاردانی :
1. شيمي
2. مکانیک
3. برق
کارشناسی
1. مهندسی شیمی
2. مهندسی برق
3. مهندسی مکانیک
4. مهندسی صنایع
5. مدیریت صنعتی
آغاز ثبت نام: 1393/10/14
پایان ثبت نام: 1393/10/20
مراحل ثبت نام و مواد امتحانی در سایت شرکت پالایش نفت تهران به آدرس زیر:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - royall - 2015-01-03 02:37 AM

(2015-01-02 06:18 PM)morytekno نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من چند مدت پیش دوبسته جی اس بی۱۶ گرین ازتهران گرفتم که واقعاافتضاه بود.باورتون نمیشه ازهر بسته ۲۰۰ تاش خوب بود اما این جی اس بی هایی که حامد آورده بود عالی بود از لحاظ فرم وغیره.حالا گروپ بگیرم ببینم چطوره اطلاع میدم.
دوستان امروزمن باساچمه دیسکاوری گروپ گرفتم زیادجالب نبود اما باجی اس بی۱۶ گرین که قبلا گروپ گرفته بودم بهتر ازاین بود. چرا بادیسکاوری تفنگم چپ وراست میزنه،تفنگم ای تی هست

اقامرتضی ساچمه های جی اس بی با کیفیت بسیار بسیار بالا برای مصارف تارگتی تولید میشوند و از این برند عموما در مسابقات و .. استفاده میشه این که شما میفرمایید افتضاح بوده احتمالا دلیل بی دقتی میتونه مواردی من جمله تمیز نبودن لوله و نشتی هوا و خطای تیرانداز و سرمای هوا و عدم سازگاری با سلاح شما و ... باشه یا شاید هم حمل و نقل ساچمه ها باعث دفرمگی و کاهش دقت ساچمه ها بوده و بی شک مشکل از خود جی اس بی نیست
اما در مورد ساچمه های دیسکاوری باید خدمتتون عرض کنم این ساچمه برعکس جی اس بی یک ساچمه ی شکاری محسوب میشه و مقایسه ی این نوع ساچمه با جی اس بی کاملا اشتباه هست اما باتست هایی که انجام شده میشه نتیجه گرفت که دیسکاوری هم ساچمه ی دقیقی هست و برای شکار گزینه ی مناسبی محسوب میشه
اگر تفنگ شما با این ساچمه هم جواب نمیده پس لازمه تفنگتون رو از نظر فنی بازبینی کنید
Khansariha (8)
برای ادامه بحث من پیشنهاد میکنم باقی موارد و سوالاتتون رو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - morytekno - 2015-01-03 09:09 AM

سلام اقای حسینی.دوست عزیز ویاور همیشگی من.،منظورم اون دوبسته ای بود که واسم فرستادن،وگرنه من از مرداد امسال تا حالا بیش از پنج بسته ۱۶ گرینی وسه بسته ۱۸ گرینی استفاده کردم، بهثی سر ساچمه ها نیست ،اتفاقا حرف شما کاملا درسته ،فکرکنم مشکل در حمل ونقل بود.