شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-12-25 02:13 AM

با توضیحات جدیدت کاملتر شد.سوال پرسیدن هم خوبه باعث میشه صفحش. UP بشه.
یه مورد بوض د که توی عکس مشخصه لوله اش لوتار والتر نیست.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2014-12-25 05:52 PM

امروز رفتم پيش حامد بوکانیر رو 2500 فروخته بود
من گفتم بابا تو سايت دارن 2350 ميدن گفت امكان نداره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ميخوام
واسه سايت مشتري پيدا كردم
وايرخ 100 اورد ه 5900 ميده

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cowboy - 2014-12-25 08:53 PM

سلام دوستان ... قبلا شما اسلحه سازی مقدم رو معرفی کردید توی گیلان ... میخواستم بدونم چند روز طول میکشه که یا اسلحه ساچمه زنی تک لول توسط ایشون ساخته بشه و هزینش چقدره تقریبا ؟؟
ممنون میشم اگه جواب بدید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-12-25 10:05 PM

حسین جان، داداش لباس شکار زمستونی طرح استتار برگ پاییز داری؟ Khansariha (8)
خسته شدم از بس دنبالش گشتم... Khansariha (399)Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2014-12-25 10:55 PM

(2014-12-25 08:53 PM)cowboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ... قبلا شما اسلحه سازی مقدم رو معرفی کردید توی گیلان ... میخواستم بدونم چند روز طول میکشه که یا اسلحه ساچمه زنی تک لول توسط ایشون ساخته بشه و هزینش چقدره تقریبا ؟؟
ممنون میشم اگه جواب بدید.

سلام تا جایی که من میدونم ساخت لوله اسلحه توسط نعمیرگاه غیر قانونی هست چه برسه به خود سلاحKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2014-12-25 11:53 PM

(2014-12-25 10:05 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جلیقه دارم
که قابلتون رو ندره
یه کافشن شلواری هم اینطور هست که تا شنبه عکساشونو برات میفرستم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-12-26 12:49 AM

سلام
این آقای مقدم که دوستمون اشاره کردن همونی هست که توی لنگرودهو میگن خیلی کارش خوبه؟
قنداق دولول بتراشه چقد میگیره؟
قنداق که جرم نیست میخوام بجای دمکه استفاده کنم باهاش گردو بندازم پایین خخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2014-12-28 12:04 AM

(2014-12-25 11:53 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-12-25 10:05 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جلیقه دارم
که قابلتون رو ندره
یه کافشن شلواری هم اینطور هست که تا شنبه عکساشونو برات میفرستم

امروز قیمت گرفتم کافشن شلوار استتار برگی پاییز رو 250
جلیقه هم 50
اگه شمارهتو واسم پخ کنید براتون وایبر میکنم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2014-12-28 12:38 AM

(2014-12-26 12:49 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
این آقای مقدم که دوستمون اشاره کردن همونی هست که توی لنگرودهو میگن خیلی کارش خوبه؟
قنداق دولول بتراشه چقد میگیره؟
قنداق که جرم نیست میخوام بجای دمکه استفاده کنم باهاش گردو بندازم پایین خخخخخ

محمد جان من بین تعمیر کارای اسلحه خالق رو از همه بیشتر قبول دارم تو آج بیشه رشت چند وقت پیش که پیشش بودم اگه درست یادم مونده باشه میگفت از 200 به بالا قنداق و بچه قنداق رو محسن درست میکنه واقعا کارش حرف نداره ماشه دیانا 350 من شکسته بود بردم پیشش برام نمونه فلزیشو درست کرد از اصلی بهتر و تمیزتر
ولی با این قیمتها برای گردو کندن صرف نمیکنه خخخخخخخخ
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2014-12-28 01:23 AM

من یکی از این لوله هارو چند سال پیش برای یکی از دوستان گرفتم ک از رشت برام اورده بودن نمیدونم حالا کار کدوم اوستا کار بود. ولی میتونم بگم اصلا جنس خوبی نداشت.