شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2014-12-22 01:54 AM

آقا بهروز بالاتر گفتن,فکر کنم بله با کپسولی که پی سی پی خودتون رو شارژ میکنید میشه پرش کرد.

گویا کوه برفه...انشاالله جمعه میریم بالا ببینیم راست میگن یا نه.Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2014-12-22 08:57 AM

سلام دوستان صبح بخیر.
آقا عجب مهی بود امروز صبح تو رشت. هی سرفه و سرفه. دود ماشینا مهیزه شده بودن نفس میکشیدی معلوم نبود دوده یا مه یا هوا.
رشت خیلی مه خورش ملسه ها.Khansariha (48)
[تصویر: 81436584044510853408.jpg]

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - detonator - 2014-12-25 12:31 AM

” ‌وایرخ ۱۰۰ هم اکنون در رشت“Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
فردا از ساعت ۱ ظهر به بعد برید مغازه حامد دیدن فرمایید...یا اصلا بخرید...!! من که ۱/۴ پولش رو هم ندارم !!! شما بخرید ما میگیم همشهری های ما وایرخ دارنKhansariha (48)
بوکانیر هم آورده ۲.۵۰۰

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-12-25 01:03 AM

من شنبه پیشش بودم یه جفت دستکش مخصوص شکار گرفتم ازش.
بچه خوبیه با اطلاعات و با انصافه.
مغازه گیلان شکار هم رفتم آقا حسین نبود.
یه مغازه توراه بودم دیدم از مسیر لب آب به تختی که میری سمت چپ طبقه دوم بود نتونستم اسمش بخونم بیرون مغازه قایق بادی و یه سری وسایل دیگه اویزون بود.
کسی اماری ازش نداره؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2014-12-25 01:07 AM

ای تی بنام فروشه ره Khansariha (226)
در خدمت ایسیم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2014-12-25 01:09 AM

راز لوازم ماهیگیری داره قیمتاشم که با دامون رفته بودیم و مقایسه میکردیم خوب بود
اقای راز هم با انصاف و تو زمینه ماهیگیری قوی تر از لوازم شکار

(2014-12-25 01:07 AM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2014-12-25 01:13 AM

AT-44 آقا حسین Khansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2014-12-25 01:15 AM

smsrt جان قدم رو چشم ما گذاشتی داداش
شرمنده من یه سر دارم هزار سودا
داری میای یه خبر بده ما یه at44 ییی w100یییی زیر پات سر ببریم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-12-25 01:39 AM

(2014-12-25 01:07 AM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی قیمت خوبی گذاشتی. الان ای تی کمیابه مشخصات. خوب توضیح ندادی از فرداد سوال پیچ میشی.
البته چند وقتیه اجناس خوب و با قیمت خوب توی سایت واسه فروش گذاشته میشه که کسی نمیخره!!!
اون زمان که من دنبال تفنگ بودم خبری از فروش تفنگ نبود. ایشالا زود بفروشیش ما هم خوشحال بشیم.
خود سایت تعدادی بوکانیر هم آورده که به فروش تفنگ شما لطمه نمیزنه چون قیمت شما واقعا مناسبه.
مخلص آقا حسین هم هستم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2014-12-25 01:43 AM

(2014-12-25 01:39 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی قیمت خوبی گذاشتی. الان ای تی کمیابه مشخصات. خوب توضیح ندادی از فرداد سوال پیچ میشی.
البته چند وقتیه اجناس خوب و با قیمت خوب توی سایت واسه فروش گذاشته میشه که کسی نمیخره!!!
اون زمان که من دنبال تفنگ بودم خبری از فروش تفنگ نبود. ایشالا زود بفروشیش ما هم خوشحال بشیم.
خود سایت تعدادی بوکانیر هم آورده که به فروش تفنگ شما لطمه نمیزنه چون قیمت شما واقعا مناسبه.
مخلص آقا حسین هم هستم
بله قیمتی گذاشتم که فروش بره و جای بحثی باقی نمونه ...

دیگه چی رو باید توضیح میدادم ؟ میشه راهنمایی کنید ؟