شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-12-13 06:42 PM

سلام آقا من خیلی خوشحال شدم بابت آدرس هم دست شما درد نکنه.
حالا پول از کجا بیاریم کپسول بخریم؟!تازه تلمبه گرفته بودما. سایت هم کپسول گذاشته وسوسه انگیز!!
پس این یارو اگه گیج PCP بخونه فرار میکنه که خخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2014-12-13 07:01 PM

(2014-12-13 04:25 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همشهری های عزیز. آدرسش رشت خ سعدی موسسه خدمات آتش نشانی آدلر. روبروی (سه راه معلم) ظاهرآ 24ساعته شارژ میکنه. مبلغ 40000اوشلوق. من پریروز شارژ کردم. راستی از دوستان کسی خواست کپسول 300بار بگیره، فعلآ 3لیتری و6لیتری و 6/7لیتری نگیره چون بنده خدا فکر میکنه هرچی کپسول بزرگتر باشه، مقاومت بیشتری در برابر فشارهوا داره Khansariha (106)و کپسول های کوچیکتر از 9لیتری رو قبول نمیکنه(البته فعلآ). البته به نظر بنده کسی خواست کپسول بگیره 9 لیتری (کامپوزیت)یا بزرگتر بگیره چون هزینه شارژ برای همه کپسولها(6لیتری یا 21لیتری) همون40000. کسی کپسول 6/7لیتری خواست من یه دونه دارم. البته با توضیحات بالا چندسال دیگه رو دستم باد میکنه!Khansariha (226) در مورد مارک وکیفیت و اندازه مناسب کپسولها هم اگه دوستان سئوالی داشتند در خدمتیم. درمورد pcpهم به اندازه سواد میتونن روی تجربیات قبلیمون حساب کنن. :چیکارکنیم خراب رفیقیمKhansariha (284)
اقا سید
با تشکر از شما
من 2 سال پیش رفتم نزد همین موسسه آدلر که بقولی قدیمی ترین موسسه خدمات ایمنی گیلان هست با کلی دنگ و فنگ و برانداز کپسول و سر اخر نشون دادن تست فرم کپسول برام تا 200 پر کردند بعد هم که آوردم دیدم حدود 180 بار هست! حالا چه تمهیداتی کردند که تا 300 بار پر میکنند جای خوشحالی داره که بتونیم از این مزیت استفاده کنیم هرچند قیمتش کمی با لاتر از حد متعارفه

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2014-12-13 07:55 PM

با سلام.
دوست عزیز جهت فروش محصولات شما باید با مدیر فروش ،آقا سهیل،هماهنگ کنید.
با تشکر

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saberi nezhad - 2014-12-13 08:03 PM

اگه نمیشه قیمت رو پیام خصوصی بدید.اینطوری که میشه.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2014-12-13 08:16 PM

سلام دوستان واقعا جایه خوشحالیه که تو گیلان هم شارژ 300 بار اومده
تو سایت یه تاپیک برای فروش کپسول هست که میتونید حدود قیمت رو از اونجا جویا بشید و برای تعداد دفعات شارژ کافیه به نرم افزار چیرگان مراجعه کنید یه تعداد آیتم داره اونا رو وارد کنید تعداد دفعات شارژ رو بهتون میگه
من که از وقتی پی سی پی گرفتم به قول آقا بهروز کفشامو دادم دمپایی پام کردم اگه بخوام کپسول هم بگیرم باید پا برهنه گز کنم خخخخخ و فعلا به تلمبه اکتفا میکنم خخخخخ
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-12-13 08:21 PM

درود... Khansariha (8)
واقعا از دوستان ممنونیم بابت اطلاع رسانی. خبر واقعا مسرت بخشی بود... Khansariha (219)
یکی از بزرگترین مشکلات پی سی پی دارن در گیلان حل شد... Khansariha (256)
البته ای کاش دوستان شماره و اسم مسئولشون رو هم میگذاشتن... Khansariha (214)
سپاس... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2014-12-13 08:55 PM

انشاآلله آخرشب شماره و اسم مسئول شارژ رو میذارم. Khansariha (48) قیمت کپسول هم بترتیب 6لیتری فولادی 880000 و 9لیتری فولادی1میلیون. 4لیتری کامپوزیت باکیت شارژ یک میلیون و هشتاد و 9لیتری کامپوزیت با کیت1580 . ساامنبع سایت گجت

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2014-12-13 10:11 PM

شماره تلفن موسسه آدلر 01312225593
موبایل09121268804
09123101982 آقای رفیعی راد
دوستانی که اهل انزلی هستند یه پرس وجو بکنن شاید اونجا هم کمپرسور شارژ300بار باشه احتمالا برای شارژ کپسول های غواصی اونجا داشته باشنKhansariha (329)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2014-12-13 10:26 PM

واقعااااااااااااا
دوستان عزیز پس یه پرس و جو حسابی بکنید خبر بدید که منتظریم Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2014-12-13 10:31 PM

درود دوستان خیلی خوشحال کننده هست این خبر
این آدلر همونی نیست که تو سعدی هست؟؟؟