شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2014-12-12 06:20 PM

اره والا در حد روحیه بود دهههههههههههه میلیون خخخخخخ
ولی ارزو بر جوانان عیب نیست
میگم چرا هیچ بستری برای این ورزش در گیلان نیست؟
من همین الان اگر اراده بکنم ظرف 7 دقیقه میتونم به یه معتاد افیونی تبدیل بشم ولی اگه حوس بکنم یه تیر بندازم 7 روز باید دمبال جاش بگردم
تازه ورزش تاکید شده مذهب هم هست نا سلامتی

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2014-12-12 06:31 PM

حسین جان
تمام دردسر این ورزش ، به قولی دین و بزرگان هم سفارشش کردن اینه که فقط یه عشقه و پولی ازش درنمیاد تازه باید برای عشقت پول هم خرج کنی
بهمین خاطره فقط افرادی که مادی نیستند دنبال پشتیبانی از ورزش تیراندازیند
و بقول یکی از مربیان رشته ورزشی پولساز که گفت طرف با دمپایی میاد تو این ورزش و با ماشین ... روز دنیا میره بعد سلام مارو هم جواب نمیده
خب حالا ما هی بریم دنبال تیر اندازی با ساچمه بسته ای فلان تومن میترسم از همین کفش پامون برسیم به همون دمپاییKhansariha (219)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2014-12-12 10:59 PM

(2014-12-11 08:55 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-12-11 07:24 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا یه چند نفر جمع شیم یه خرج اینجوری بکنیم میشه پاتوقمونا
سلام اقا حسین
این آهن هاش حدود 3،4 تومن هزینه داره(پدرم را اوردم حساب کرد)[تصویر: 4.gif][تصویر: 4.gif][تصویر: 4.gif]
و صاف کردن و پله زدن اون جوری هم باید کمه کم حدود 5 تومن هزینه برداره(جمعا بگیم 10 تومن)Khansariha (115)Khansariha (115)
البته به غیر از قیمت خود زمین که با اون شرایط باشه(پشتش امن باشه).Khansariha (226)
------------------------------------------------
اگه تصمیمتون جدی بود،هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام آهن ها رو نمیدونم ولی محراب جان جو متشنج نکن خخخخ من حاضرم یا 2 تومن این پله ها رو در بیارم خخخخخخ Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - mhrSB - 2014-12-13 12:07 AM

(2014-12-12 10:59 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آهن ها رو نمیدونم ولی محراب جان جو متشنج نکن خخخخ من حاضرم یا 2 تومن این پله ها رو در بیارم خخخخخخ Khansariha (214)
سلام اقا مهدی
اون اهداف+پایه ها+زنجیر ها ساختشون زیاد همچین سخت نیست(فقط یکمی حجم کارش بالاست)
فکر کنم عرض این زمین باید حدودا حدقال 30،40 متر(همون قسمتی که اهداف وجود داره)و طولش هم احتمالا نباید بیشتر از 150 متر باشه(البته یکمی برای پرسپکتیو و شیب زمین تخمین فاصله مشکله)Khansariha (115)
و در اخر هم میشه اهداف را با زنجیر هاشون از روی پایه ها برداشت و گذاشت کنار.Khansariha (399)

اقا حسین مشکل اصلی را اقا بهروز بیان کردن.
خوشبختانه و یا متاسفانه هزینه ها و مشکلات این رشته ورزشی بسیار بالا هست.Khansariha (367)
به قول خودتون میشه ظرف 7 دقیقه به بقیه کارها رسید ولی ای کاش فقط ادم لنگ جای تیراندازی بود.بعضا مشکلات مهمات و تجهیزات زیادی هم داریم و فقط فظای ازاد هم کفایت نمیکنه.اگه ادمی دور و بر باشه به ادم مثل جانی های ادم کش نگاه میکنند و با نگاهاشون ادم را میخورن.Khansariha (226)
برای همین باید به ناچار دنبال جایی باشیم که در کنج خلوتی باشه و خودمون و دوستانمان بریم.Khansariha (172)
انشاالله دوستان گیلانی بتوانند کپسول هاشون را شارژ بکنند تا از مشکلات تلمبه رها بشن.Khansariha (256)
تیراندازی های خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saberi nezhad - 2014-12-13 12:44 AM

سلام دوست عزیز آدرس میخواستی بدی برا شارژ کپسول ما همچنان چشم انتظاریم.ممنون میشم بفرمایید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2014-12-13 12:38 PM

(2014-12-13 12:44 AM)negar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز آدرس میخواستی بدی برا شارژ کپسول ما همچنان چشم انتظاریم.ممنون میشم بفرمایید.

اقا محمد خدایش تا همین الانم فکر میکردم یه ضعیفه تو فروم هست
اقا at44 مبارک انشا..اورینگاش واسط کار کنند
بله دیگه از الان باید دمبال 300 بار باشی
منم منتظر پیام سید هستم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saberi nezhad - 2014-12-13 01:38 PM

دست شما درد نکنه رفیق...تو جریان ثبت نام سایت هرچه زدیم قبول نکرد اومدیم اسم بچه داداشمونو زدیم گرفت و همون موند برامون .گزینه ویرایش هم برا تغییر اسم نداره.اشتباه نکنید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2014-12-13 04:25 PM

سلام به همشهری های عزیز. آدرسش رشت خ سعدی موسسه خدمات آتش نشانی آدلر. روبروی (سه راه معلم) ظاهرآ 24ساعته شارژ میکنه. مبلغ 40000اوشلوق. من پریروز شارژ کردم. راستی از دوستان کسی خواست کپسول 300بار بگیره، فعلآ 3لیتری و6لیتری و 6/7لیتری نگیره چون بنده خدا فکر میکنه هرچی کپسول بزرگتر باشه، مقاومت بیشتری در برابر فشارهوا داره Khansariha (106)و کپسول های کوچیکتر از 9لیتری رو قبول نمیکنه(البته فعلآ). البته به نظر بنده کسی خواست کپسول بگیره 9 لیتری (کامپوزیت)یا بزرگتر بگیره چون هزینه شارژ برای همه کپسولها(6لیتری یا 21لیتری) همون40000. کسی کپسول 6/7لیتری خواست من یه دونه دارم. البته با توضیحات بالا چندسال دیگه رو دستم باد میکنه!Khansariha (226) در مورد مارک وکیفیت و اندازه مناسب کپسولها هم اگه دوستان سئوالی داشتند در خدمتیم. درمورد pcpهم به اندازه سواد میتونن روی تجربیات قبلیمون حساب کنن. :چیکارکنیم خراب رفیقیمKhansariha (284)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saberi nezhad - 2014-12-13 05:43 PM

ممنون آز آدرس کپسول فروشی شما فولادیه یا کامپوزیت؟ تاریخ ساخت داره؟ تست فشار450چطور؟ قیمت رو هم بفرمایید.اگه ممکنه عکس بذارید.ممنون

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - detonator - 2014-12-13 06:19 PM

(2014-12-13 04:25 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همشهری های عزیز. آدرسش رشت خ سعدی موسسه خدمات آتش نشانی آدلر. روبروی (سه راه معلم) ظاهرآ 24ساعته شارژ میکنه. مبلغ 40000اوشلوق. من پریروز شارژ کردم. راستی از دوستان کسی خواست کپسول 300بار بگیره، فعلآ 3لیتری و6لیتری و 6/7لیتری نگیره چون بنده خدا فکر میکنه هرچی کپسول بزرگتر باشه، مقاومت بیشتری در برابر فشارهوا داره Khansariha (106)و کپسول های کوچیکتر از 9لیتری رو قبول نمیکنه(البته فعلآ). البته به نظر بنده کسی خواست کپسول بگیره 9 لیتری (کامپوزیت)یا بزرگتر بگیره چون هزینه شارژ برای همه کپسولها(6لیتری یا 21لیتری) همون40000. کسی کپسول 6/7لیتری خواست من یه دونه دارم. البته با توضیحات بالا چندسال دیگه رو دستم باد میکنه!Khansariha (226) در مورد مارک وکیفیت و اندازه مناسب کپسولها هم اگه دوستان سئوالی داشتند در خدمتیم. درمورد pcpهم به اندازه سواد میتونن روی تجربیات قبلیمون حساب کنن. :چیکارکنیم خراب رفیقیمKhansariha (284)

عجب خبر خوشی
همیشه خوش خبر باشید دوست عزیزKhansariha (8)
راستش کپسول +۹ لیتر بجز مسئله بزرگ بودن و جاگیر بودن مسئله پولش هم هست!
الان قیمت کپسول ها چطوره؟ همین ماه شاید یه pcp بگیرم که داشتم باتلنبه میگرفتم......با این اتفاق فکر کنم دیگه برم سراغ کپسول
مثلا یه کپسول ۴-۳ لیتری
یا ۶ لیتری
یا همون ۹ لیتری
فولادی یا کامپوزیت قیمتاش چطوره؟؟ فقط یه چیز کار راه انداز میخوام.....نمیخوام تا قیامت باهاش زندگی کنم!!
بعد وزنشون چقدره؟؟
یه سوال دیگه هم هست..مثلا یه aT44 رو چند بار میشه شارژ کرد؟