شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2014-11-22 01:16 PM

(2014-11-22 09:43 AM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
rkh.hunter یه کارگاه 70 متری داره (خخخخخخ)

خخخخخخخخ کارگاه که هیچی یه باغ سراغ دارم دور تا دور دیوار شده با سرویس بهداشتی که این آیتمش خیلی مهمه خخخخ تا 150 متر هم میشه شلیک کرد خخخخخخخخKhansariha (399)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2014-11-25 12:31 PM

قرار بود اگه حامد وسایل اورد بتون بگم
اورد
یه قیمتی هم واستون گرفتم
لباس حرارتی 100
کافشن استتار 250
دستکش 50
باتری همه کاره 210
چاقو y-start 210
فوکا استتار 170
ست تنظیف چند کالیبره 120
ست تنظیف کالیبر12 50
دستم درد نکنه

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2014-11-26 11:30 AM

سلام
امروز سایت هوا شناسیه نگاه بودم تا دو هفته دیگه هم بارانه از کار زندگی دکتیم مه یاد فیلم فارست گامپ دکته که گوتی ویتنام مین یه روز باران شرو بوگوده و تا دو ماه ادامه داشتی ، الانم اینقدر باران شدیده که انگار بشکه جی آب فودرد Khansariha (367)Khansariha (172)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2014-11-27 03:16 AM

سلام دوستان.Khansariha (8)
تو رشت از کجا میتونم لوله pvc آب سرد (ترجیحا نارنجی رنگ) پیدا کنم؟Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2014-11-27 09:40 PM

(2014-11-27 03:16 AM)BARZAU نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.Khansariha (8)
تو رشت از کجا میتونم لوله pvc آب سرد (ترجیحا نارنجی رنگ) پیدا کنم؟Khansariha (256)

برا چی میخوای؟ میخوای کمان درست کنی؟ خخخ
بهترین لوله ای که برای این کار تو ایران پیدا میشه لوله مارک موج هست که شنیدم نمایندگیش بین فلکه توشیبا و گاز هست البته خودم فعلا فرصت نکردم برم بخرم اگه مسیرت خورد رفتی گرفتی آمارشو به منم بده Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2014-11-28 01:51 AM

سلام آقا مهدی (اگه اشتباه نکنم Khansariha (8)) راستش آره چند وقت پیش خواستم بسازم اما لوله گیر نیاوردم. دوباره هوس ساخت کمان کردم. اما اینبار حتما از جایی که گفتین میپرسم و بهتون اطلاع میدم. خیلی ممنون.Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-11-28 10:18 AM

سلام دوستان
ساختش توضیح میدین لطفاً؟
امروز شنیدم توگیلان مانور محیط زیسته و مامورها با لباس شخصی گشت میزنن.
صحت داره؟اینجوری که چیزی درست نمیشه

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2014-11-28 11:35 AM

شکارچی ها در مواردی مامور ها رابا لباس فرم مورد اصابت....... قرار دادند
حالا که با لباس شخصی اند خدا رحم کنه
تا طرف بیاد بگه من مامورم .........
میدونید این داستان زیاد ادمه پیدا نمکنه
چون پرنده ها وقتی مردابی و ابگیری نباشه اصلا دیگه اینجا نمیان تا شکار بشن
مرداب رسوب کرده داره خشک میشه چرا به دادش نمی رسن
یه 2 تا اسباب بازی تو مرداب گذاشتن که ما داریم لای روبی میکنیم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2014-11-28 02:08 PM

(2014-11-28 10:18 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
ساختش توضیح میدین لطفاً؟
امروز شنیدم توگیلان مانور محیط زیسته و مامورها با لباس شخصی گشت میزنن.
صحت داره؟اینجوری که چیزی درست نمیشه

سلام محمد جان
شما اگه دسترسی به youtube داری یه سرچ کوچیک کن با این عبارت (ساخت کمان با پی وی سی) بعد هر کدومشو خواستی تره اوچین (دوبله : جدا کن) اگه هم نه برو به سایت شکاربان اونجا یه مسعود نامی هست توضیح داده فک کنم صفحه 5 به بعد هست اگه اشتباه نکرده باشمKhansariha (8)
سلام جاقالان دوباره باران دوباره باران باز هم باران امی حوصله سر بامو Khansariha (290)
جما بید شمه ره به زبان اصلی یه خاطره از خودم در وکنمKhansariha (399)
هفته پیش دوشنبه صبح سر می خانمه ببردم رشت دانشگاه، طبق معمول می زاک ( at 44 ) می امره ببردبوم خخخخخ وگرد موقع به میدان نیرو دریایی فرسم بشوم به سمت میدان گیل آخه نرسیده به میدان یه گله کفتر نیشینه جلوی تعمیرگاهون بگوفتم شاید قسمت بوبو تعمیر گاهون دبسته ببد بتانم .... حالا باران هم سیل واره خلاصه 500 متر شرکت نفته رد بگودم بیدم به به چی دی نی40، 50 تا کفتر چاق چله سیم رو نیشتد ، بشوم اوشون زیر بیسام بیدم بله کولوبیج صدا خوردره ( دوبله : ماهی تابه صدا میخورد خخخخ) او طرفی که کفترون ایسابود سرتاسر دیواره اون طرف خیابان هم یعنی روبه روی کفترون یه زمین خالی، گاز بیتم بریدگیه دور بزام بشوم کفترون روبه رو بیسام شیشه پرایدو که دودی بو رو یه کم به زیر باردم بیسام ماشین سنگینون بشد یکته از اون چاق چله ها رو سر نگون بودم کفترون ویریساد دوباره بینیشتد حالا من از شادی می اوجره مین عروسی ایسه دوباره زاکه مسلح بگودم بیسام چند ته ماشین سنگین رده بو یه دفعه بیدم همته ویریساد فقط یک ته بمونسه او یکته هم سرنگون بودم گاز ماشینه بیتم بوشم بریدگیه دور بزم یکته سر بیسم اونو ویتم تودم ماشین دورون ، لونگ ماشینه ویتم بوشوم او یکته سر فیشه زنان که کسی به من شک نوکونی لونگ تودم اونه سر و بیپیچانم بودووسم ماشین طرف خلاصه باموم خونه اونه چاگودم عجب گوشتی عجب طعمی جای همگی خالی یک جمز باند بازی در باردم که اون سرش ناپیدا خخخخخخKhansariha (219) اینم بگم که کفترهای رشت الان 5 ساله می مغز مین رژه شوره بود و تبدیل به یه تروفه بوبو الان که می تروفه ی بزم د اوشونه کار نارمه Khansariha (399)
اینم از خاطره یک روز بارانی امیدوارم شیمی حوصله سر نمابیKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2014-11-28 10:16 PM

تروفه خیابان معلمو ندیدی
ایدفه بمو ی رشت گردی تی زاک همره اوشان سرم ایته دست فکش
اوشانم خوشمزه اید
ولی وای بحال روزی که امان باییم شیمی ولایت