شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-11-07 09:03 AM

من مانده ام تنهای تنهاااااااااااااا اااااااااا
من مانده ام تنها میان سیل غم ها سیبل هاااااااا!!!!!!!
Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-11-07 09:04 AM

امیر تا نصفه شب بیدار بودی چطوری امروز میخوای بیای تا رشت؟؟؟ Khansariha (8)
(2014-11-07 09:03 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من مانده ام تنهای تنهاااااااااااااا اااااااااا
من مانده ام تنها میان سیل غم ها سیبل هاااااااا!!!!!!!
Khansariha (226)

محمد جون غصه نخور داداش، دفعه ی بعد خودت میبرمت پای سیبل ها خخخخخخخخ Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-11-07 09:36 AM

سلام دکتر جان خوبی؟Khansariha (8)
شما هم میرید یا آدم برفی درست میکنید؟خخخخخ
وضعیت پرنده ها سمت املش چطوره؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-11-07 10:01 AM

(2014-11-07 09:36 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دکتر جان خوبی؟Khansariha (8)
شما هم میرید یا آدم برفی درست میکنید؟خخخخخ
وضعیت پرنده ها سمت املش چطوره؟

سلام محمد جان... Khansariha (8)
ممنون... شکر...
شما چطوری؟ از عسلویه چه خبر؟ خنک نشده؟

راستش محمد جان من توی روستایی در جنوب املش مشغول خدمت رسانی به مردم هستم... این چند روز برف سنگینی بارید و از نعمت دیدار دوستان ما رو محروم کرد... Khansariha (226)
امیدوارم روز خوب و به یادماندنی ای باشه برای بچه ها... ما هم ایشالا در میتینگ بعدی خدمت دوستان میرسیم... Khansariha (172)

راستش محمد جان من اصلا تو شهر شکار نمیکنم... حتی تو پارکینگ خونمون هم معذوریت دارم برای تیراندازی... Khansariha (226)
(همه ی گروپ های یک سال اخیر رو هم در کردستان گرفتم با ای تی و ۴۶۰ مگنوم)

وضعیت پرنده هم امسال فقط سیته زیاد میدیدم تو شهرمون و روستاهای اطراف... البته رابشکن و گبر هم بد نیست گویا (به گفته ی همشهری ها) ... کشکرت هم تا دلت بخواد تو این روستایی هم که هستم زیاده ماشالا و چند ده تایی هم کبوتر وحشی دیدم اینجا که کم کم میخوام برم تو کارشون... Khansariha (219)
کبک هم، هی بدک نیست (به گفته ی چوپانان محلی) اما باید بری پیشون (کبک های این ورا یه کم زرنگن)
کلا محمد جان وضعیت پرنده ها تو شمال خیلی خوب نیست...
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-11-07 11:44 AM

ممنونم دکترجانKhansariha (8)
عسلویه خیلی خنک شده گرماش دیگه به چشم نمیاد
خدا خیرت بده من خوب درک میکنم توی برف گیر کردن چقد حس بدی دارهKhansariha (226)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - ali123 - 2014-11-07 12:05 PM

سلام
اول باید یه عذر خواهی از دوستان بکنم بابت حضور نداشتن در جمعشونKhansariha (8)
راستش برای دوستم یه کار مهم پیش اومد که برای انجامش باید یکی باهاش میرفت ، اونم به من گفت ولی قول داد که تا قبل از ۹ بر می گردیم، ولی تازه همین الان یعنی ساعت ۱۲ رسیدیمKhansariha (367)
دوستان ما رو در جریان نتایج بزارید، عکس فراموش نشه.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2014-11-07 05:28 PM

سلام با اجازه اساتید عزیز اولین گزارش رو میدم.Khansariha (48)
ساعت 9:30 در مکان مقرر حاظر شدیم البته من آخر رسیدم.
والا دوستان گفتن سیبل باید 150 سانت باشه منم که یه سیبل پنج لایه از ام دی اف و سه لایه موکت و یه لایه پی وی سی ساخته بودم اومدم رشت یه تکه چوب به اندازه یک و نیم متر پیدا کردم وصلش کردم بهش و آوردم. فکر کنم محکمترین سیبل هم بود که البته توسط AR6 آقا سید (Cornet) محو گردید.خخخخخخ
خلاصه رفتیم یک جای با صفا اطراف پروژه راه آهن هوا صاف و آفتابی با نسیم خنک و ملایم سیبل هارو نصب کردیم و در دو کلاس با دوربین و بدون دوربین مسابقه رو در دو فاصله ی 10 و 25 متر نشسته شروع کردیم.
البته به لطف صفر کردن تفنگ من توسط آقا دامون عزیز نتیجه ی خوبی گرفتم.
البته مطمینا هدف اصلی دیدن و آشنایی با دوستان بود و یک مسابقه ی خودمانی خوب انجام دادیم.
حیف شد که همه ی دوستان نتونستند بیان. کلا 7 نفر بودیم:
آقا بهروز عزیز (Dagger) که به شخصه خیلی از تجربیاتشون استفاده کردم،آقا دامون عزیز (Damoon), آقا سید امیر عزیز(cornet) صاحب ar6 قاتل سیبل من خخخخخخخ،آقا میلاد گل(camele)،آقا حسین عزیز (guilanshekar) که کلا زحمت ما گردن ایشون بود و آقا میثم یکی از دوستان دیگر.Khansariha (8)
واقعا جای اساتید دیگه خالی بود انشالله در دفعات بعدی دوستان رو زیارت میکنم و مسابقه رو هم ارتقا میدیم.
برای بار اول خیلی عالی بود کلی هم از همه جا عکس گرفتیم که بیشترشون دست آقا سیده منم چندتا گرفتم که انشاالله به زودی تو سایت قرار میدم.
به امید دیدار دوباره ی دوستان.Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
عکس ها و توضیحات بیشتر در پست های بعدی.Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - tomic - 2014-11-07 06:02 PM

دوستان هوایه لاهیجان چطوره الان من یه هفته میخوام بیام وضع جاده ها میزونه؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - MERSAD - 2014-11-07 06:22 PM

با سلام خدمت بروبچ هم استانیKhansariha (8)
خسته نباشید،چه خبر،دست آقاحسین واًقا بهروزم درد نکنه که این گرد همایی رو راه انداختن،از وجودتون باید استفاده کرد ماهم که نتونستیم بپیچونیم بیایم،دوستان شرمندهKhansariha (367)Khansariha (226)
،مردیم از خماری به خاطر گزارش و عکس ها ،ولی خداروشکر که اتفاق خاصی نیفتاد،منتظر عکس ها هستیم .Khansariha (8)
پرچم بالاستKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-11-07 07:54 PM

بر و بچ آستین بالا بزنین گزارش عکسی بدن دیگه... مردیم بابا.................... Khansariha (399)Khansariha (399)Khansariha (399)