شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2014-11-04 10:33 PM

حنان جان مخلصیم داداش بازم از غیبت طولانی عذرخواهی میکنم Khansariha (48)Khansariha (8)
من هم با شما هم عقیدم که پوزشین ایستاده کمی سنگینه مخصوصا برای بچه های فنری که خودم یکی از اونهام ولی 5 تیر نشسته و 5 تیر درازکش کمی سبکه به نظره من
در هر صورت آخرین صحبتی که با حسین عزیز داشتم نظر بر این شد که برای اولین بار گردهایی ارجحیت داشته باشه و قوانین به شکل توافقی در محل وضع بشه
دوستان چیزی شبیه به زیر انداز و یه چیز به عنوان رست همونطور که حنان عزیز فرمودند همراه داشته باشند Khansariha (8)
در مورد پایه سیبل من با نظر شما موافقم اگر بشه تو این یکی دو روز انجامش داد که خیلی خوب میشه ولی باید در نظر داشت که پایه سیبلها باید کاملا هم ارتفاع باشند که فکر میکنم چیزی بین 140 و 160 باید باشند

امیر جان سیته زنی کلی حال میده ایشالله برنامه شکار میزارم کلی صفا دارهKhansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2014-11-04 10:40 PM

(2014-11-04 10:33 PM)damoon_61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حنان جان مخلصیم داداش بازم از غیبت طولانی عذرخواهی میکنم Khansariha (48)Khansariha (8)
من هم با شما هم عقیدم که پوزشین ایستاده کمی سنگینه مخصوصا برای بچه های فنری که خودم یکی از اونهام ولی 5 تیر نشسته و 5 تیر درازکش کمی سبکه به نظره من
در هر صورت آخرین صحبتی که با حسین عزیز داشتم نظر بر این شد که برای اولین بار گردهایی ارجحیت داشته باشه و قوانین به شکل توافقی در محل وضع بشه
دوستان چیزی شبیه به زیر انداز و یه چیز به عنوان رست همونطور که حنان عزیز فرمودند همراه داشته باشند Khansariha (8)
در مورد پایه سیبل من با نظر شما موافقم اگر بشه تو این یکی دو روز انجامش داد که خیلی خوب میشه ولی باید در نظر داشت که پایه سیبلها باید کاملا هم ارتفاع باشند که فکر میکنم چیزی بین 140 و 160 باید باشند

امیر جان سیته زنی کلی حال میده ایشالله برنامه شکار میزارم کلی صفا دارهKhansariha (219)

آقا دامون باور بفرمایین دقیقا تو سه چهار متریم چند تا نشسته بودن داشتن بهم ریشخند میزدن بی معرفتا.
هوا بارونی هم بود بال هاشون خیس بود زیاد حال و حوصله ی پرواز هم نداشتن. با سنگ هم میشد زدشون.خخخخخ
یه سنگ برداشتم انداختم رفت هوا از بالای درخت رد شد افتاد اونور سر و کله مردم خخخخخ Khansariha (214) باخودم گفتم این چه کاریه اعتماد به نفس داشته باش غرورتو نشکن. هیچی دیگه برگشتم رفتم خونه.Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Cayalouss.The.Removal - 2014-11-05 12:01 AM

(2014-11-04 06:49 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان درجه یک گیلانی سلام عرض شد....از عزیزان کسی مرغ و خروس لاری یا تخم نطفه دارشو با قیمت مناسب سراغ نداره؟؟؟
اگه سراغ دارین ی قیمت بدین .....ی دنیا تشکرKhansariha (8)

======================================
دوستان سراغ ندارین؟؟؟؟؟؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-11-05 11:03 AM

ارتفاع برف در ارتفاعات املش به ۵۰ سانت! رسیده؛ چیزی که به گفته ی اهالی محلی بی سابقه هست تا کنون!!!

شانس نداریم که... والاااااااااااااااااااااااااا

Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - ali123 - 2014-11-05 11:12 AM

سلام دکتر
واسه چی شانس نداری؟ همه که برفو دوست دارن !

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-11-05 11:27 AM

(2014-11-05 11:12 AM)ali123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دکتر
واسه چی شانس نداری؟ همه که برفو دوست دارن !

سلام علی جان. راستش برف رو که دوست دارم... بیشتر به این خاطر گفتم که با این وضعیت آخر این هفته حتی نمیتونم به شهر خودمون برگردم، چه برسه به رشت (برای بودن در جمع دوستان)
Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2014-11-05 11:43 AM

خوب سلام
جمع بندی میکنیم
با مساعد شدن هوا در روز جمعه یعنی 16/8 ساعت 9 صبح
دوستان قدم رو چشمای ما میزارن که دور هم باشیم
و تیر بندازیم در ورزشگاه سردار جنگل(قبلا کروکی دادم)
در دو کلاس فنری و pcp
در 2 پوزیشن دراز کش و نشسته
- فنری : نشسته ۱۵ متر و درازکش ۳۰ متر
۲- پی سی پی : نشسته ۲۵ متر و درازکش ۴۵ متر
<<< در مورد دوربین هم بهتره از زوم استاندارد 10x استفاده بشه
که دوستان برا خودشون زحمت پایه سیبلها رو بکشن طوری که قدش 140 تا 160 و روش یه ورق ا4 جابشه
چکمه چتر زیر انداز یادتون نره
اینم سیبلهای که اقا بهروز زحمت کشیدن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببینم چند نفریم
دامون
سینا
بارز او
حسین
بهروز
علی
حنان
امین
rkh.hunter
MERSAD
و.......
که من سیبلها رو 2 برابر پرینت میگیرم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2014-11-05 01:45 PM

سلام
متاسفانه من از دور مسابقات انصراف میدم به دو دلیل اول اینکه تفنگم رفته تو کما و هنوز عضو مصنوعیش به دستم نرسیده دلیل دوم اینکه از جمعه داریم محصول کیوی رو برداشت میکنیم و یک هفته ای گرفتاریم هرچند که خیلی علاقه داشتم دوستان رو ببینم انشالله در فرصت بعد Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-11-05 01:47 PM

حسین جان من برف گیر شدم... اینجا از یکشنبه داره میباره و تا حالا به نیم متر رسیده و همچنان به شدت میباره که تو منطقه تو این وقت سال بی سابقه بوده!
خیلی دوست دارم باشم کنار شما عزیزان، اگه قسمت باشه میشه.......
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2014-11-05 05:36 PM

سلام. انشاالله که میاین آقا حنان.Khansariha (8)
دیشب دیر وقت از مسجد برگشتم دور و بر ساعت 2 تا شام بخورم دیدم شد سه! یاد سیبل افتادم که هنوز نساخته بودمش! ااز طرفی باید ساعت 4:30 با مینیبوس میومدم رشت.
خلاصه پریدم رفتم تو انبار سریع یه سیبل مشتی ساختم.اصلا یه وضعی بود...با قیچی باغبانی موکت میبریدم و...
انصافا بد نشده فقط مونده پایه که الان که تو رشتم وصلش میکنم.Khansariha (256)
عکس نمیزارم که روز جمعه قافلگیر کنم دوستان رو. خخخخخخKhansariha (214)