شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - MERSAD - 2014-10-29 10:21 PM

با سلام و خسته نباشید Khansariha (8)
کار جالبی اگه اجرا بشه ،مخصوصاً که با افزایش دورهمی ها و مسابقات هم سطح افراد بالاتر میره، هم خود به خود این روند به لطف افراد ماهی که چه اینجا و چه در خارج این فروم هست پیشرفمتم میکنه و هم باعث بالابردن پرچم میشه،منم واقعاً دوست دارم که چه تو دورهمی چه تو سیبل زنی شرکت کنم هر چند فعلاً نه تفنگ سروحالی ندارم و نه بیش از 6 ماهه که تیر اندازی کردم فعلاًم که درگیر کارآموزی هستم منتها به خاطر دورهمی سعیم میکنم بیام تاحداقل با دوستان آشنا بشم.تاریخ و روزو بزرگواران مشخص کردید همینجا اعلام کنید شاید قسمت ما شد بادوستان یه ملاقاتی داشته باشیم.Khansariha (48)

در مورد مکان برگزاری همون مکان تراپ باید خوب باشه ،ولی اگه اونجا هم نشد تو پروژه راه آهنم که کاربر amin 2904فرمودند (شرمنده اسمتون یادم نیست)پارسال یکی-دوباری یه دوستی مارو برد همونجا واسه شکار جایه خوبیه،به هر حال منتظر تاریخ و روز هستیم....Khansariha (226)
به امید برگزاری مسابقاتی در حدبنچ رست ورامین در استان خودمون...Khansariha (219)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (8)
راستی پرچمو دیدی تو دستام.....Khansariha (256)Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2014-10-30 09:57 AM

جاقالان
خبرها از تاپیک at44
حاکی از این است کهrkh.hunter دست بکار شده و داره تفنگشو اماده میکنه(مثل اینکه خیلی هم دقیق است)
پس نفر اول از الان مشخصهKhansariha (226)مگر اینکه اورینگا402 به دادمون برسندKhansariha (214)
مرصاد من همون تجربه تو رو هم ندارم ولی میخواهم تجربه کسب کنم پس اگه مثل من سنگ اندازم داری ور دار بیار
وجودت مهمه

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2014-10-30 11:51 AM

خدا رو شکر
زمین هماهنگ شدKhansariha (219)
رشت فلکه رازی فلکده ورزشگاه سردار جنگل سایت اهداف پروازی
عکسم براتون میزارم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2014-10-30 01:11 PM

روز 16/8/93
جمعه
ساعت 9 صبح
مکان. سردار جنگل
پذیرای اولیه (شیرینی و اب میوه)
معرفی دوستان
کلاس بند دوستان(اسلحه بادی)

نسب(سیبل ها پیشنهادی )
انجام مسابقه
عکس یادگاری
وسایل مورد نیاز (چتر .صندلی. و.......رفتار حرفه ای

لایک زیر این پست ملاک ما برای تدارکات ان روز میشود

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - صادق قرنجیکی - 2014-10-30 05:09 PM

مبارکه ، امیدوارم که جمع دوستانه ای تشکیل بشه و به همه خوش بگذره ! Khansariha (219)حتما موارد ایمنی در هنگام تیراندازی و نصب سیبل ها رو در نظر داشته باشید و یکی دو نفر از دوستان مسئول این موضوع شده و بقیه به فرامین ایمنی آنها گوش بدند. این موضوع رو قبل از مسابقه بین خودتون مشخص کنید. Khansariha (131)
آرزوی اوقات خوش برای دوستان Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2014-10-30 05:18 PM

با تشکر از توصیه های salaeddin
سعی میشه تا قبل از ان روز دستور العملی جند ماده رو برا رفتار با اسلحه داشته باشیم که انشاا... خطا رو کم کنیم
تو این قسمت هم اساتید نظر لطفا
من خودم خیلی مشتاقم بدونم رفتارهای من در میدان مسابقه باید چگونه باشد
با قوانین حمل سلاح تراپ اشنا هستم ولی برا بادی بی تجربه هستم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-10-30 05:45 PM

نچ خیلی حالم گرفته شد من جمعه سرکارم نمیتونم بیام ولی برای همه دوستان آرزوی خشنودی و شادکامی دارم Khansariha (8)
میخواستم با گالاتیان و تفنگ فنری قدیمی بیام با دوستان آشنا بشیم و خوش بگذرونیم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - MERSAD - 2014-10-30 09:23 PM

واقعاً باعث خوشحالی که داره یه دوره همی واسه افراد ایجاد میشه،آقا حسین شما لطف دارید،منم ببینم آزادمیشم،بیام.وسایلی هم که باید آورد لطف کنید کاملاًاعلام کنید.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - flower - 2014-10-31 12:41 AM

گیلانی های عزیز
آقا فردا عکس یادتون نره برامون آپ کنیدا
خوش باشید ما رو هم یاد کنید و از طرف من همه با هم یه تیر هوایی بندازید ( دقیقا مثل فیلم ها ) خخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-10-31 12:14 PM

سلام دوستان عزیز هم استانی... Khansariha (8)

حسین جان اگه 16 ام بارون نباشه خوبه... من هم تا اونجا که سعی دارم میام... Khansariha (8)