شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2014-10-28 07:57 PM

جمعه ی هفته ی بعد دهه محرم)
منظور شما 16/08/93 هست؟
خوب اجازه بدید...............accuweather........... نوامبر 7..........Sunshine......هوررررررا
دوستان مثل اینکه افتابی هم هست
من فردا زمینو هماهنگ میکنم
نتیجه رو اعلام میکنم
بعد فقط میمونه یه یا علی

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-10-29 02:52 AM

سلام
همین الان از تهران اومدم و توی مسابقات المپیاد ورزشی نفت در تیراندازی با تفنگ بادی چهارم شدم.نفرات اول تا سوم با تفنگ شخصی اومده بودن و ساچمشون RWS بود. تفنگ من حتی گیج روی سیلندر نداشت!!!!ساچمه هم بیژن سرتخت بود!!!یه عالمه مسایل دیگه هم دست در دست دادن تا با اختلاف 2 امتیاز چهارم بشم!!!!اگه ساچمه من خوب بود حداقل دوم میشدم.
بگذریم و برسیم به مسابقه خودمون
من 14 این ماه میرم عسلویه و دو هفته اونجام و بعدش دو هفته رشت هستم.این سیکل همینجوری ادامه پیدا میکنه پس جمعه بعد محرم نیستم.خب عیبی نداره بدون من هم مسابقات برگذار میشه.
مکان هرچه بسته تر باشه بهتره چون باد سرد توی این فصل زیاد میاد و روی بدن و مسیر ساچمه اثر منفی میذاره. فنری و PCP از هم جدا بشن بهتره.طراحی و تهیه سیبل راحته.برای شروع هرکسی یه دوپایه تیز که بشه توی زمین فرو کرد و یه چهار پایه واسه نشستن با خودش بیاره کافیه. مکانش جایی باشه که ورزشی باشه و برای کسی مزاحمتی ایجاد نکنه بهتره. پی سی پی ها هم باید با تلمبه باد بشن؟فقط برای روز مسابقه خیلی عجله نشه که خدانکرده کار های مهمی فراموش بشن.اگه چیز دیگه ای به ذهنم رسید باخبرتون میکنمKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2014-10-29 03:29 AM

به به عالی شد. هوا هم که انشاالله آفتابی هست.Khansariha (219)
امروز هم رفتم فروشگاه گیلان شکار و با استقبال گرم و صمیمانه پدر محترم آقا حسین عزیز مواجه شدم اما حیف شد که آقا حسین خودشون نبودن. دو بسته ساچمه بیژن هم خریدیم و برگشتیم.Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - صادق قرنجیکی - 2014-10-29 07:55 AM

(2014-10-29 02:52 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
همین الان از تهران اومدم و توی مسابقات المپیاد ورزشی نفت در تیراندازی با تفنگ بادی چهارم شدم.نفرات اول تا سوم با تفنگ شخصی اومده بودن و ساچمشون RWS بود. تفنگ من حتی گیج روی سیلندر نداشت!!!!ساچمه هم بیژن سرتخت بود!!!یه عالمه مسایل دیگه هم دست در دست دادن تا با اختلاف 2 امتیاز چهارم بشم!!!!اگه ساچمه من خوب بود حداقل دوم میشدم.
بگذریم و برسیم به مسابقه خودمون
من 14 این ماه میرم عسلویه و دو هفته اونجام و بعدش دو هفته رشت هستم.این سیکل همینجوری ادامه پیدا میکنه پس جمعه بعد محرم نیستم.خب عیبی نداره بدون من هم مسابقات برگذار میشه.
مکان هرچه بسته تر باشه بهتره چون باد سرد توی این فصل زیاد میاد و روی بدن و مسیر ساچمه اثر منفی میذاره. فنری و PCP از هم جدا بشن بهتره.طراحی و تهیه سیبل راحته.برای شروع هرکسی یه دوپایه تیز که بشه توی زمین فرو کرد و یه چهار پایه واسه نشستن با خودش بیاره کافیه. مکانش جایی باشه که ورزشی باشه و برای کسی مزاحمتی ایجاد نکنه بهتره. پی سی پی ها هم باید با تلمبه باد بشن؟فقط برای روز مسابقه خیلی عجله نشه که خدانکرده کار های مهمی فراموش بشن.اگه چیز دیگه ای به ذهنم رسید باخبرتون میکنمKhansariha (256)
دوست ، عزیز موفقیت ورزشی رو بهتون تبریک می گم! شما عسلویه کدوم شرکت مشغول کار هستید!؟
یک نکته که باید در نظر بگیرید این است که مسابقات این چنینی و حتی مسابقات رسمی تر با سلاح های بادی غیر سالنی (سلاح های مسابقه ای که 7 ژولس هستند ) برگزار می شود عموما در محل طبیعت بوده و البته هدف بنیانگذاران این مسابقات نیز نزدیکی به طبیعت بوده است.
مهم ترین اصل یعنی ایمنی و در حداقل قرار دادن ریسک های سانحه ساز رو در نظر بگیرید! چون یک حرکت خودجوش و غیر رسمی است این موضوع اهیمت بیشتری برای شما داره، امیدوارم روز خوبی برای شما دوستان رقم بخوره و لذت ببرید. Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2014-10-29 09:15 AM

اقا BARZAU قدم رو چشمای ما گذاشتی
میبخشی من رفته بودم با برادر کوچیکم درس کار کنم
...............................................
با تشکر از توصیه های smart
برادر بزرگ من هم اومده بود غرب کشور مسابقات نفت
اون تو شنا یه طلا گرفت یه برونز
ان شاا... روز بهتر شما....

...............................................

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-10-29 10:09 AM

[/quote]
دوست ، عزیز موفقیت ورزشی رو بهتون تبریک می گم! شما عسلویه کدوم شرکت مشغول کار هستید!؟
یک نکته که باید در نظر بگیرید این است که مسابقات این چنینی و حتی مسابقات رسمی تر با سلاح های بادی غیر سالنی (سلاح های مسابقه ای که 7 ژولس هستند ) برگزار می شود عموما در محل طبیعت بوده و البته هدف بنیانگذاران این مسابقات نیز نزدیکی به طبیعت بوده است.
[/quote]

سلام ممنون
POGC هستم آقا صادق(نفت و گاز پارس)
حق با شماست ماشه تفنگ ها هم خیلی حساسه و از همه سطحی توی مسابقات شرکت می کنند.
کوچیک آقا حسین هم هستم.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2014-10-29 03:58 PM

امروز از خیابان معلم رد شدم
از اولش تا اخرش به طور متوسط رو هر تیر برق 10 تا کبوتر نشسته بود
صحنه ی بود
انقدر کبوتر با هم ندیده بودم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - flower - 2014-10-29 07:33 PM

سلام حسین آقا شاید صاحب داشتن
یه بار من هم این بلا سرم اومد
کبوتر رو تیر زدم وقتی آوردمش دیدم یا خدا پا پره Khansariha (226)
من هم سریع برداشتمش فرار کردم Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2014-10-29 07:37 PM

اگه این همه کفتر که من دیدم صاحب داشته باشند صاحبشون باید یه مرغداری داشته باشه
ببینم فردا میتونم یه عکس بگیرم
صاحب زمین تراپ امروز اینجا نیومد بیاد هماهنگ میکنم جهت اطلاع دوستان وسروران

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2014-10-29 09:05 PM

تو پارک شهر هم کلی کبوتر و پرنده های دیگه هست.
سبزه میدان هم که نگو وااااای خدای من.Khansariha (172)
کاش میشد مردم و شهرداری از دستشون خسته میشدن ما هم میرفتیم به دادشون میرسیدیم.خخخخخخخKhansariha (219)