شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-10-27 02:08 PM

(2014-10-27 08:50 AM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
شما باشی که دیگه برای نفر اولی رقابت نمیشه کرد برادرKhansariha (8)
منم بتونم خوشحال میشم در جوار دوستان باشم.
قبلا اقا میلاد و پویاخان و آقا دامون و بچه های دیگه سمت جیرده میرفتن برای تیراندازی و شکار..
البته وضع تیراندازی بنده افتضاح شده..
یه مدت کسالت داشتم لرزش دست پیدا کردم.فکر کنم باید بشینم تیراندازی دوستان رو نگاه کنمKhansariha (226)
گذشت زمونی که با گامو تو 20 متری میخ میزدم..Khansariha (21) خخخخخ
خوش باشید..

سلام امین جان... آقا ارادتمندم و بسیار مشتاق دیدار... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
آقا شما سروری... ما باید درس پس بدیم پیش دوستان... Khansariha (214)
خیلی دلم میخواد دوستان رو از نزدیک زیارت کنم... خدا رو چه دیدی، شاید کم کم زمینه برای مسابقات هم فراهم بشه...
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2014-10-27 02:34 PM

(2014-10-27 02:08 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-10-27 08:50 AM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
شما باشی که دیگه برای نفر اولی رقابت نمیشه کرد برادرKhansariha (8)
منم بتونم خوشحال میشم در جوار دوستان باشم.
قبلا اقا میلاد و پویاخان و آقا دامون و بچه های دیگه سمت جیرده میرفتن برای تیراندازی و شکار..
البته وضع تیراندازی بنده افتضاح شده..
یه مدت کسالت داشتم لرزش دست پیدا کردم.فکر کنم باید بشینم تیراندازی دوستان رو نگاه کنمKhansariha (226)
گذشت زمونی که با گامو تو 20 متری میخ میزدم..Khansariha (21) خخخخخ
خوش باشید..

سلام امین جان... آقا ارادتمندم و بسیار مشتاق دیدار... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
آقا شما سروری... ما باید درس پس بدیم پیش دوستان... Khansariha (214)
خیلی دلم میخواد دوستان رو از نزدیک زیارت کنم... خدا رو چه دیدی، شاید کم کم زمینه برای مسابقات هم فراهم بشه...
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
شما بزرگوارید..

انشاا.. فرصتی بشه به بهانه مسابقه هم شده بچه های تیراندازی استان گیلان دور همدیگه جمع بشن.

به نظر بنده مهم همون دور هم بودنه . مسابقه و ... بهانست.

جاده جیرده پروژه راه آهن جای مناسبی هم برای شکار هم برای تیراندازی هست.(البته 2سالی میشه اوطرفت سر نزدم ، اما موقعی که میرفتم تو فصل شکار سیته یا سیتی اونطرفا زیاد بود)
فکر میکنم یه صبح 5شنبه باهم قرار بزاریم دور هم باشیم جالب میشه.

ارادتمند بچه های گل انجمن Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - mhrSB - 2014-10-27 02:40 PM

سلام
به به همه دوستان جمع هستن،اقا حنان اقا امین و اقا حسین و...Khansariha (256)
فکر کنم اگه دوستان و اعضا گیلانی هم یک مسابقه درون استانی ترتیب بدن خیلی خوب باشه،این جوری باعث پیشرفت و شناساندن تیراندازی و تیراندازان استان گیلان هم میشهKhansariha (219)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-10-27 02:56 PM

سلام بر محراب عزیز (ارادت) Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

محراب جان اگه وقت و وضعیت آب و هوایی اجازه بده، حتما یه مسابقه ی بنچ رست (حتی در سطح محدود) درون استانی برگزار میکنیم...

(البته خودم خیلی دوست داشتم در لااقل یکی از دو مسابقه ی گذشته شرکت داشته باشم که متاسفانه شرایط کاری اجازه نمیداد!)

به امید روزهای بهتر... Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - mhrSB - 2014-10-27 03:12 PM

(2014-10-27 02:56 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر محراب عزیز (ارادت) Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
محراب جان اگه وقت و وضعیت آب و هوایی اجازه بده، حتما یه مسابقه ی بنچ رست (حتی در سطح محدود) درون استانی برگزار میکنیم...
(البته خودم خیلی دوست داشتم در لااقل یکی از دو مسابقه ی گذشته شرکت داشته باشم که متاسفانه شرایط کاری اجازه نمیداد!)
به امید روزهای بهتر... Khansariha (8)
سلام اقا حنانKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
همین سطح محدود باید باشه،چون هنوز افراد تخصصی تارگت زنی نمیکنند و باید کم کم رشدش بدیم.Khansariha (256)
بله برگذاری مسابقه بنچ رست به نسبت فیلدتارگت راحت تر هست چون فیلدتارگت حتما اهداف خودش را نیاز داره که فعلا شاید تهیه اش مقدور نباشه ولی بنچ رست را میشه با میز و یک رست برگذار کرد.Khansariha (399)Khansariha (399)Khansariha (399)
هرچند برای بنچ رست هم خود تیرانداز باید وسایل تخصصی داشته باشه ولی چون فعلا این رشته نوپا هست خود برگذاری صحیح و اصولیش خیلی بیشتر از تجهیزات نفرات اهمیت داره.تا این که انشاالله بتوانیم کم کم سطح مسابقات را ارتقا بدیم و سری در سر ها در بیاوریم.Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
عوض شما در جای دیگری در تلاش بودین که به مردم کمک بکنید.Khansariha (172)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2014-10-27 05:32 PM

سلام
حالا جدا از هماهنگ کردن بچه ها یه کار سخت دیگه میمونه و اونم پیدا کردن یه روز جمعه آفتابی هست خخخخخ
امیدوارم این قرار ها و بهونه ای بشه برای دوستی های بیشتر و بتونیم کار های بزرگتری با هم انجام بدیم چون یک دست صدا نداره Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - صادق قرنجیکی - 2014-10-27 06:06 PM

3 صفحه اخیر تاپیک دوستان گیلانی رو خوندم ! خیلی خوشحال شدم از اینکه دوستان ایرگانر می خواهند از این علاقمندی و انگیزه ایجاد شده در جهت مناسبی استفاده کنند.
بهترین کار در حال حاضر برای شما دوستان برنامه ریزی برای یک گردهمایی دوستانه درون استانی هستش که بتونید اون دسته از دوستانی که علاقمندی بیشتری به این موضوع دارند و می توانند وقت بگذارند رو شناسایی کنید. این موضوع رو بدون تعارف می گم ، شما 2 ماه برنامه ریزی کن ! وضعیت هوا در بهترین حالت باشه! و تمام موارد دیگه هم اکی ! ولی تا یک روز قبل از مسابقه نمی تونید روی نفراتی که حاضر خواهند شد حساب باز کنید. امیدوارم از این حرفم ناراحت نشده باشید چون یک موضوعی است که تجربه شده ! رفاقت ها و دوستی ها جای خودشون رو دارند و با نیامدن یک دوستی که قول آمدن هم داده بود این رشته ها پاره نمی شود. به هر حال مشکلی پیش میاد و طرف نمی تونه حاضر بشه!
همانطور که چند تن از دوستان دیگر نیز پیشنهاد داده بودند به جای بطری و ... جهت مسابقه هدفزنی از سیبل های بنچ رست و یا سیبل های خلاقانه با انتخاب خودتون و یک سیستم امتیاز دهی ابتکاری استفاده کنید و قوانین آن را بین خودتون مشخص کنید. بهتره مسابقه در یک فضای باز (با توجه به وضعیت جوی) برگزار بشه چون صفای بیشتری داره ! البته موارد ایمنی رو حتما رعایت کنید چون هرگونه مشکل و سانحه علاوه بر مشکلات قانونی و کیفری ، باعث تصور نادرست افکار عمومی نسبت به سلاح بادی خواهد شد. پشت سیبل ها و یا جایی که تیراندازی می کنید حتما ایمن باشه ! نیازی هم نیست که کل بر و بچ گیلان هم جمع بشه! همین چند نفر هم برای شروع خوبه ! بعد از اینکه شیرینی این کار رو حس کردید مطمئن باشید که خودتون پیگیری بیشتری برای تجمیع های اینچنینی انجام می دهیدو خود به خود باعث مخاطب و علاقمند های بیشتری خواهید شد.
در رابطه با بنچ رست و انجام مسابقه ، هر زمان دوستان به آمادگی لازم رسیدند ، خوشحال خواهم شد که برای برگزاری آن مسابقه کمک کنم.
شاد و پیروز باشید
صادق Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - flower - 2014-10-27 07:21 PM

در ادامه ی توصیه های آقا صادق ::
لطفا عکس فراموش نشود برا دوستان آپ کنید
یا علی

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-10-27 08:33 PM

صادق جان و محراب جان، ممنون از دلگرمی و توضیحات خوبتون... Khansariha (8)

امیدوارم با هماهنگی هایی که بین بچه های گیلان انجام میشه و تعیین یک روز با وضعیت جوی مناسب (با توجه به اخبار سازمان هواشناسی گیلان که تا سه الی جهار روز رو حداقل میتونه پیش بینی کنه) و رعایت نکات ایمنی (مهمترین مسئله) بتونیم یک مسابقه ی کوچک بین بچه ها (با تعیین قوانین از طرف خودمون... البته نه بنچ رست؛ مثلا استفاده از دوپایه در وضعیت خوابیده و سیبل زنی به جای هدف زنی) برگزار کنیم...

دوستان گیلانی بی زحمت پیشنهادهاشون رو همینجا اعلام کنن تا به اجماع نظر برسیم و انشاءا... به مرحله ی عملیاتی نزدیک بشیم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2014-10-27 08:46 PM

حنان عزیز شما قبلا تو این فرم چندتا سیبل برا مسافتهای گوناگون اپ کرده اید
تنها چیزی ام که ما احتیاج داریم برا برگزاری (بغیر از شیرینی سهیل و ابمیوه به تعداد) هموناست
تفنگ بادی و ساچمه رو که دوستان زحمت میکشند
خوب

میمونه شرایطی که دوستان باید رعایت کنند
مثلا با دوربین بی دوربین؟
و بعد مسافت مسابقه؟

(نظر لطفا)

روز مسا بقه که انشاا... بعد از ایام دهه یا ماه محرم قوت میگیره
و برای اینکه ریزش کم بشه هماهنگی و اطلاع رسانی قوی انجام میدیم و احتمال قوی جایزه هم میدم به نفر اول
برای جاشم زیاد نگران نباشید زمین تراپ پشت باشگاه میرزا کوچک هست میتونیم با کمیته ورزش همگانی هیت تیر اندازی هماهنگ کنیم
اونجا تیر بندازیم