شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - detonator - 2014-08-23 07:12 PM

(2014-08-23 06:29 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا شهاب 0921---5786
وظیفه تشخیص کار در ست از نادرست به عهده خود منه شما هم که میایی یه جنسیو میخری مبارکت باشه اما اینکه بری تو فروم عمومی بنویسی حقجو رو تیغ زدم بعدشم بابکو کار درستی نیست و اینکه پسر حقجو رفت و اون دوربینها رو دیدو..... که خودت میدونی خلاف واقع نوشتی
منم به شما پیغام خصوصی دادم که شما عمومی جواب دادی
هفته قبلم که امدی پشت ویترین داخل نیومدی
به رایتلتم زنگ میزنم ج نمی دی
یکی از اصلهای اول این انجمن رعایت ادب
من عاشق این شغلی هستم که شما بهش میگی ....
لونگ حمام که میدونی چیه امروز تو کمر منه فردا تو کمر یکی دیگه

آقای حقجو
من دوست ندارم خودم رو کوچک کنم و جواب شما رو بدم. سایت مدیر داره.
ولی خوبه اینجا همه شما رو میشناسن . ادب هم که شما استادین ماشااله
لونگتون رو واسه خودتون نگه دارید.
من مستقیما به شغل شما چیزی نگفتم. ولی فروشنده هایی هستن که کارهایی میکنن که آدم مجبور میشه همچین حرف هایی بزنه. من هم اگه مثل شما رفتار میکردم عاشق شغلم میشدم.100 بار شما مردم ساده رو... شما فکر کردین ماه همیشه پشت ابر میمونه؟
(وظیفه تشخیص کار درست از نادرست به عهده خود منه) چی بگم.....
.
حالا من همینجا از شما عذرخواهی میکنم دوست ندارم اینجا با کسی بد باشم و کدورتی باشه. شما هم فروشنده شهر ما هستین ما جز شما و چهار پنج نفر دیگه کسی رو نداریم. امیدوارم با این اتفاق شما هم متوجه شده باشید که آقا ملت ...نیستن.
پدر گرامیتون هم که حاجی هستن.خوبیت نداره آدم بعضی چیزا به گوشش میرسه که در شان شما و پدرتون نیست. خواهشا کمی انصاف رو رعایت کنید

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2014-08-23 08:07 PM

امروز اون کسی که برای اولین بار این فروم رو راه انداخت اینجا بود که البته الان اینترنتشون قطع
و من در باره اینکه چرا بعضی دوستان اینطور یه تنه به قاضی میرن صحبت کردیم که البته تو فروم یه چیز عادی
شما در این محیط که من امروز 3 ساعت از اول تا اخرشو خوندم و اکثرا هم از روی ادبیات نوشتاریشون دوستام مثل دامون وشما و.... تشخیصون دادم
با هم خیلی خوبید ولی برای قضاوت کردن برای فروشندها به شنیده ها و غرض ورزیها اکتفا میکنید
مثلا ما واسه عروسی برادرم 4 روز نبودیم
تو این فروم نوشته شده 2هفته مغازه ما بسته بود بخاطر بابک.
اون روزی هم که پدرم اون 2 تا دوربینو به شما فروخت 60 .شما فروختی چند برابر مبارکت باشه ناز شصتت
ولی ما گران فروشیم یا شما
شما که گفته بودی من این دوربینو واسه 2تا یکی کردن میخواهم
بالاخره شما یکی به نعل میزنی یکی به میخ ولی پدرم اون روز که اون دوربینها رو به شما فروخت به من گفت چون جوان با ادبی بود بهش به این قیمت دادم
بهر حال میگن جنگ اول به از صلح اخر

دیدن هزاران قوی سفید فرضیه اینکه همه قو ها سفید هستن رو تائید نمکنه
دیدن یک قوی سیاه فرضیه هزاران قوی سفید رو رد میکنه
ما هم اشتباه میکنیم ولی ادمهای بدی نیستیم

برا شروع تنها مرکز تخصصی دوربین در ایران
تعمیرگاه کرمانی
بهنام کرمانی 09125158009
دوستان دوربنهای خودتون رو برا فیکس کردن به اینجا ببرید
فردوسی جنوبی روبروی شهر روستا ک 2
طبقه 2

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - hamidhakami - 2014-08-23 08:17 PM

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان محترم استان گیلان. متاسفانه مسایلی که مرتبط با این انجمن نیست اینجا داره بیان میشه. لذا تقاضا دارم از عنوان کردن همچین مواردی تو سایت خوداری کنن. امیدوارم کدورتها از بین بره و اگر موردی هست از این به بعد در خصوصی بیان بشه. با عذر خواهی از دوستان عزیز استان گیلان و تشکر از همکاری همه شما.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - ALIANA-54-T06 - 2014-08-23 08:46 PM

اگر اختلاف نظر و مسائلی هست سعی کنید بدون حاشیه و با احترام بیان کنید .
فعلا دخالتی نمیکنیم تا دوستان هم استانی خودشان تا جائی که میشه رسیدگی و اعلام نظر کنند . ممنون Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2014-08-24 10:16 AM

Khansariha (256)
دوستانی که به تراپ علاقه دارن
زیر نظر هیت شفت اقای عبدا...هی
تمریناتی تو سردار جنگل البته فقط صبح جمعه برگزار میکنه
اگه تفنگ با جواز دارید اونجا تیر 5/7 و بشقابک هست که شما باید هزینشو بدید
واسه تماشا هم که مجونی

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2014-08-24 11:59 AM

سلام هزینش چقدره؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-08-24 01:43 PM

ورزشگاه سردار جنگل؟اونجا مگه جمعه ها پیست اتومبیل و موتور نیست؟
خیلی باید جالب باشه

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2014-08-24 03:32 PM

مهدی هستی از کیاشهر بالا ؟پائین ؟میان محله؟
تیر رو دونه 1800 وبشقابک رو دونه1000
البته که گرونه ولی این تنها جای که فعلا فعاله
تو باشگاههای تهران سرجمع تیر بشقابک 1800 تمام میشه
البته بایید دید خودشون چه توجیهی دارند
چون صد در صد یه هزینه هایی رو متقبل میشن و وقتشون رو هم دارن میزارن
البته مثل اینکه برا ساخت یه میدان از 4 میدان بودجه اومده
که از سالهلی اینده روند تمرینات هم نظم بیشتری بگیره
و اما زمین
داستانش خیلی طولانیه
فقط خلاصه یه مدت مدیریت عوض شده بود اون زمین که مال هیت بود چندتا صاحب پیدا کرده بود
ولی با برگشتن مدیریت ز اون زمینها بهخ اغوش هیت تیر اندازی برگشت

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - ali123 - 2014-08-24 04:24 PM

سلام
من چند ماه پیش چون در مورد اختلاف بین اقای حقجو و اقا بابک برای دوستان سوال پیش اومده بود از یکی از دوستان مشترک خودم با بابک سوال کردم و نتیجه اون رو اینجا گفتم که باعث ناراحتی دوست تازه واردمونguilanshekar که ظاهرا پسر اقای حقجو هستن شده. من توی خصوصی از ایشون معذرت خواستم چون نباید فقط با شنیدن حرفهای دوستم که رابطه نزدیکی با بابک داره ( هر چند دوستم از اشنایان اقای حقجو هم هستن ) اون جملات رومی نوشتم ، برای همین هم اون پست رو پاک کردم هم همین جا از ایشون دوباره عذر خواهی میکنم.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2014-08-24 04:29 PM

اقا لازم نبود
موضوع رو عوض کنیم
نمیدونی این روزا اردک ماهی کجا جواب میده؟
من که همرو دارم میفرستم تراپ خودم میخوام اردک بگیرم