شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2014-05-28 12:30 AM

سلام بر بر و بکس محل
دوستان هنوز جایی رو تو این گیلان واسه پر کردن کپسول تا 300 بار پیدا نکردید؟
یعنی کمپرسورش رو ندارن یا این کار رو نمیکنن؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - detonator - 2014-05-28 11:48 PM

بهم خبر رسید که امروز متاسفانه کودک خردسالی بر اثر برخورد صاعقه در خمام کشته شد..مادر اون هم که درکنارش بود دچار سوختگی شدید شد....
هوای گیلان هم خودشو گیر آورده..من امروز صبح با صدای رعد وبرق بیدارشدم و بیرون رو نگاه کردم و دیدم آفتابه...تمام روز با وجود آفتاب رعدوبرق میزد ولی ۰۰۱/. میلیمتر هم بارون نیومد.
چی بگم دیگه اعصابم خرابهKhansariha (290)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - morytekno - 2014-07-17 09:35 AM

سلام به همه دوستان.يه مشكل واسم پيش اومده واونم اينه كه يه اي تي اكبند دوروز پيش گرفتم ده تا تير اول با جي اس بي18 در بيست متر بدون دوربين عالي ميزد اما الان خيلي پرت ميزنه،ضمنا فشار بادرو 180 هست.اگه ميشه راهنمايي كنيد كه چيكاركنم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - detonator - 2014-08-12 01:30 AM

یا خدا
آقا
همشهری
هم استانی
دوست عزیز
یعنی من سه ماه نبودم اینجا هیچ اتفاقی نباید بیوفته؟؟؟!!!
پرچم؟؟ پرچم سوخت! پرچم‌ رو ول کنید آقا تاپیک رو نگه دارید!!!!

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-08-12 07:48 AM

شهاب جان، تابستون امسال خیلی نفس گیره، بر و بچ حال ندارن بیان تاپیک خودشون... خخخخخخخخخخ
Khansariha (219)
گیلان پرچم به جوره........... Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2014-08-23 12:18 PM

(2014-02-17 09:52 PM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس من فردا حتما میرم از چند جا میپرسم.....شاید یه نفر پیدا بشه که شارژ کنه یا حداقل یه نفر رو توی گیلان بشناسه....Khansariha (226)
(2014-02-17 08:48 PM)FARMANDEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-17 11:16 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
فلکه نیروی دریایی فروشگاه جهان شکار

(2014-02-17 06:40 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر می کنم تا ساعت 8:30 -9 باز باشه ... شایدم بیشتر ...Khansariha (226)

درضمن بهم پیامک داد که سهمیه فشنگ 92 رو آورده ... دوستانی که طالب هستن بشتابن تا تموم نشده Khansariha (215)

فروشگاه مجاز اسلحه مهمات گیلان شکار - از میدان قلی پور 100 متر به سمت پل بوسار ... به میدون خیلی نزدیکه ...

من آدرس گران فروشه رو بلد نیستم Khansariha (290)

یکی دیگه هم هست . از لب آب به سمت جانبازان حدودا 10 دقیقه پیاده روی داره ... تو جاده اصلیه کاملا تو دید قرار داره ...(بیشتر لوازم ماهیگیری داره ، ولی تفنگ های ترک هم پیدا میشه تو مغازش )

اول از همه از راهنمایی های دوستان ممنونم.Khansariha (8)

من امروز رفتم جهان شکار پرومگنوم بگیرم 13000 گفت 12000 خریدم.گفت پایینتر راه نداره.
سهمیه فشنگ آوره بود خیلی سرش شلوغ بود.

حامد میدون قلیپور ۱۲ میده....اگه اصرار کنی شاید ۱۱ هم بده......چطور شد صفری ۱۰۰۰ تومن تخفیف داد؟من که مشتری ثابتش هستم ۱۲۵۰۰ میگیرم!

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-08-23 12:25 PM

خب به سلامتی دوست عزیزمون اولین پست خودشون زدند!!!!!!!!!!!!!!!!!
گیلانشکار عزیز ورودت به سایت حرفه ای تیراندازی تبریک میگمKhansariha (48)
منم اولین لایک برات اومدم چون مشخصه همه تلاشت کردی پست بذاری خخخخخخخخخKhansariha (219)
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2014-08-23 04:05 PM

نصف اون چیز که میبینی رو باور کن اینو واسه زهر چشم یکی از دوستان گذاشتم تا بدونه نوشته ها خونده میشن

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - detonator - 2014-08-23 05:32 PM

(2014-08-23 04:05 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نصف اون چیز که میبینی رو باور کن اینو واسه زهر چشم یکی از دوستان گذاشتم تا بدونه نوشته ها خونده میشن

آقای حقجو
مثل اینکه شما واقعیتون با مجازیتون دقیقا یکی هستید. اصلا مو نمیزنید
در بدو ورود اینجور پست زدن کار درستی نیست. شما اگه با پستی مشکلی دارید خیلی با احترام خدمت مدیران عرض میکنید(اگر صلاح دونستن) یا خود (یکی از دوستان) که ویرایش کنن.
(یکی از دوستان) با خونده شدن پست ها مشکلی نداره. اینجا خیلی وقته عضویم. کارمون هم بلدیم. قوانین رو هم حفظیم. میایم توی این تاپیک پست میزاریم تا هم استانی های عزیزمون گول بعضی ها رو نخورن که بعدش ما که چهارتا چیز میدونستیم ، عذاب وجدان بگیریم .
متاسفانه شغل لوازم شکار و ماهیگیری ، شغل همچین تر و تمیزی هم نیست و یه صنف درست حسابی هم نداره . همین میشه که عده ای از فروشندگان عزیز سواستفاده کرده و اینطور قیمت یک کالا توی تهران 1میلیون و کل این فردوسی رو بگردین حداکثر اختلاف قیمت (بجز بعضی ها که کلا حسابشون جداست) میشه 20 تومن. همون کالا میاد اینجا یکی میده 1200. یکی میده 1400. یکی هم کارکرده رو بجای نو میده.....
اینجا بچه ها یک درصد چیزی که میبینن رو باور کنن بقیه اش رو خودشون عقل دارن که متوجه بشن چی به چیه. و مطمئنا یه دوست که خودش خریداره بهتر از فروشنده ای که به فکر جیبشه میتونه راهنمایی کنه.
(یکی از دوستان) خوشبختانه نمک کسی رو نخورده. یعنی اصلا نمکدونی نبود که نمکشو بخوره. اخاذی که نکرده. پول داده جنس خریده
شما اگه از اول یه پیام خصوصی میزدین و میگفتین ویرایش کن ، دیگه لازم نبود من بیام اینطوری جواب بدم
.
امیدوارم هم استانی های عزیز با دیدن این مسائل هشیار تر بشن

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2014-08-23 06:29 PM

اقا شهاب 0921---5786
وظیفه تشخیص کار در ست از نادرست به عهده خود منه شما هم که میایی یه جنسیو میخری مبارکت باشه اما اینکه بری تو فروم عمومی بنویسی حقجو رو تیغ زدم بعدشم بابکو کار درستی نیست و اینکه پسر حقجو رفت و اون دوربینها رو دیدو..... که خودت میدونی خلاف واقع نوشتی
منم به شما پیغام خصوصی دادم که شما عمومی جواب دادی
هفته قبلم که امدی پشت ویترین داخل نیومدی
به رایتلتم زنگ میزنم ج نمی دی
یکی از اصلهای اول این انجمن رعایت ادب
من عاشق این شغلی هستم که شما بهش میگی ....
لونگ حمام که میدونی چیه امروز تو کمر منه فردا تو کمر یکی دیگه