شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2014-04-28 09:59 AM

باسلام..

سلام خدمت دوستان گل و همشهری ها وهم استانی های عزیز

چند وقتی کمی گرفتاری داشتم واصلا وقت نمیکردم بیام اینجا.
از دوستانی که به فکر مابودن وازمون خبر میگرفتن هم تشکر میکنم.

انشاا.. همیشه شاد وموفق باشید.
گیل زکونه قوربان...Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2014-05-01 11:30 PM

(2014-04-26 12:17 PM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
خیلی دیگه آمار تاپیک خراب شده بود مجبور شدم آپش کنم!!!!!!Khansariha (48)
راستی کمبود آب مزرعه ها هم که کماکان ول کن نیستKhansariha (172)
زمستون زیر برف و بارون له میشیم فصل گرم هم سدها پر از لجن و گل و لای و خالی از آب.
Khansariha (8)Khansariha (256)

سلام
وقتی که او بالا دست تو حوزه ابریز سد میزنن نتیجه بهتر از این نمیشه کلی از آبی که باید پشت سد منجیل میود تو زنجان و طالقان مهار میشه قبل از زدن این سدها سفید رود همیشه پر اب بود و ماهی ها برای تخم ریزی تو رودخونه میومدن اما الان آبی تو سفید رود وجود نداره تا ماهی بتونه برای تخم ریزی به بالادست بره
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2014-05-01 11:47 PM

الان اب سدو 3 روز هست کم کم باز گذاشتن. این وضع تا چند هفته ای ادامه داره تا چند وقت دیگه زیراب هم میزنن که ماهیگری دستی شروع میشه.
سد منجیل پر اب هست این چند روزه هم که همش بارندگی بوده نمیدونم چرا همیشه میگن اب نیستو هزارتا بهونه! قبلا هر 3 سال 4سال اب سدو کلا باز میکردن سد خالی میشد الان 8 سالی هست که دیگه به طور کامل اب سدو خالی نمیکنن من خودم چند وقتی تو قسمت کنترل سد منجیل کار کردم به جرات میشه گفت تک هست تو کل ایران بعد این همه گذشت زمان ساخت.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2014-05-03 12:35 PM

امین جان پدر من دوسال رییس سد منجیل بود اون موقع تو سد خیلی میرفتم واقعا محشره، شما که مگید چرا سد رو برای لایروبی باز نمیکنندلیلش اینه که نمیتونن دیگه نمیتونن این میزان اب رو جمع کنن درست بعداز پایان فصل زراعی دریچه ها رو میبندند تا اب رو برای سال بعد ذخیره کنن مگه زمانی که سیلاب پشت سد بیاد و سد طاقت حجم زیاد اب رو نداشته باشه برای همین مقداری سد رو باز میکنن تا از فشار روی سد کاسته بشه
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2014-05-03 01:17 PM

زیر سد واقعا محشر هست. وقتی که اب سد به طور کامل خالی میشه یه رودخانه خیلی باریک میمونه الان که خیلی سال هست باز نکردن ولی قبلا هر چند سال یک بار باز میکردن منجیلم تا 2 هفته بوی ماهی میگرفت! بعد باز کردن سد بعد چند ماه سد به طور کامل پر اب میشد تنها دلیلی که میتونه داشته باشه دروست کردن سد های زیاد قبل سد منجیل هست که باعث کم ابی میشه. ولی با این باز نکردن اب به طور کامل هیچ کم ابی دیده نمیشه.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2014-05-03 07:10 PM

من اخرین باری که سد رو باز کردن رفتم از نزدیک دیدم واقعا دیدنی بود به جای اب ماهی از سد بیرون میومد ادمها هم که فقط چشماشون معلوم بود بقیه تنشون گل بود فک کنم رییس جمهور هم میومد اونجا ماهی میگرفت صورتش قابل تشخیص نبود خخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2014-05-03 07:31 PM

اره کلا گلی میشن ادما. اردک هام میبنن ماهی ریخته اونجا دیگه از خود بیخود میشن. اخرین سالی که باز کردن یه نفر 1کیسه فقط اردک گرفت با تور دستی بلند!!!

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-05-03 09:17 PM

سلام بر گول زاکان گیلانی... Khansariha (8)
آقا بحث منجیل سد داغه قوربان... Khansariha (215)
واقعا کی ایته از زیباترین ایرانه سدانه... آدم انه رو که شونه به زیر کی نیگا کونه انه ابهته درک کونه... Khansariha (256)
شاهکار معماریه به نظر من...
مخلص تموم گیلانه خوجیر زاکان هم ایسیم؛ شمه ره خوش ببید Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2014-05-03 11:50 PM

اگه اشتباه نکنم حدودا 10 سال پیش سد رو کامل باز کردن ، پدرم یه ماهی گرفته بود که هم قد خودم بود :D
ولی واقعا نسل کشی شد اون سال ، خدا میدونه چند تن ماهی رو به دلایل مسخره و واحی ، مثل بیمار بودن بعد از سید های ناجوانمردانه به آتیش کشیدن !!
یادمه همه رفته بودن بجار ها و با تور و اوراق و هرچی که دم دستشون بود ماهی های چند کیلویی میگرفتن ... خیلی ها هم ماهی های بیهوش یا مرده رو از آب میگرفتن و میفروختن خخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-05-22 07:56 AM

سلام Khansariha (48)
این بابک و بهروز مغازهاشون کجاست؟
Khansariha (8)