شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2014-03-31 04:09 PM

دیگه تا 5 سال فکر نکنم شکاری نصیب هیچ کسی بشهKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - آذرخش - 2014-03-31 04:31 PM

سلام:امین عزیز و دوستان بزرگوار ببخشید که توی تاپیک بچه های خوب گیلان آمدم هم خواستم عرض ارادتی به همه بچه های خوب گیلان کرده باشم و هم بگویم که احتمال ممنوع شدن شکار هم کم شده ( البته طبق اخباری که شنیدم)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2014-03-31 05:00 PM

سلام این چه حرفیه خخ خوش امدینKhansariha (8)
در مورد. ممنوع نشدنم باید دید چی پیش میاد ولی راه دروستش این نیست. ما که هر وقت. کانال یابان ترکیه میبنیم حسرت میخوریم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - detonator - 2014-03-31 07:13 PM

امروز شکار نرفتمKhansariha (214)
من هم شنیدم از ۳تا ۵ سال احتمال داره شکار ممنوع بشه...با اینکه خودم طرفدار شکار هستم ولی طرفدار این قانون هم هستم.
واقعا جمعیت پرنده ها پارسال خیلی کم شده بود...شکار های من انقدر کم بودن که همه رو بخشیدم ...فکر کنم همچین قانونی احتیاجه...
به نظر شما اگه این قانون تصویب بشه ، توی این چند سال قیمت اسلحه و لوازم شکار پایین میاد؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2014-03-31 07:27 PM

detonatorجانKhansariha (8)
اسلحه كه مثل مواد غذايي نيست تاريخ مصرف داشته باشه و يا تو كشور ما دمده بشه خيلي از افراد تفنگهاي گرونقيمت ميخرن و فقط ميزارنش كنج ويترين و نگاهش ميكنن و سالها هم باهاش تير نميندازن و با همو كلي لذت ميبرن
ممنوعيت شكارهم بشه در مورد پايين اومدن قيمت سلاح بادي تاثير گزار نيست چون اصلآ قانون تفنگ بادي نانوشته است
شايد در مورد تفنگهاي شكاري كه ارزونترين هستند و به انگيزه بهره وري اقتصادي از شكار خريده ميشند تاثير بزاره اونهم تا اين حد كه قيمت آزادش بياد پايين

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - detonator - 2014-03-31 07:37 PM

پس واسه پرنده ها خوب شده که...قیمت ها پایین نمیان..شکار ممنوع میشه....
دوستان من حرفمو پس میگیرم!ممنوعیت چیه آقا، ما میخوایم شکار کنیم..خخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - kingzax - 2014-03-31 08:15 PM

تا وقتی شکار صحیح فرهنگ نشه به جایی نمیرسیم.
تو منطقه ما نه دیگه قرقاول هست و نه گبر (ابیا) و نه ماهی رودخونه ای در حالی که شکارچی نداریم. بعوضش شکارکش داریم.
تو رودخونه 10 نفر با ساچمه زن وایسادن پرنده میزنن.از طرفی با موتور برق و سم ماهی میگیرن.
خب حالا شکار ممنوع کی میاد اینجا جلو اینهارو بگیره؟؟؟

من هم آرزوم بیشتر شدن پرنده هاست ولی چشم آب نمیخوره.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - pouyacell - 2014-03-31 09:07 PM

سلام دوستان عزیز سال نو رو به همه بچه های گل گیلان تبریک میگم
یه سوال داشتم بنده محل زندگیم رامسر هستش نزدیکترین جایی که کپسول 6 لیتری رو برا PCP پر میکنن کجاست ممنون میشم راهنماییم کنید
یه سوال دیگه هم دارم استفاده از تلمبه تو شمال واسه شارژ PCP با توجه به رطوبت واسه اسلحه مضره؟
البته همین پست رو تو تاپیک مازندران هم گذاشتم ممنون میشم راهنماییم کنید

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2014-03-31 09:23 PM

جناب pouyacell

فعلا شارژ كپسول بالاي 150 BAR تو گيلان نداريم Khansariha (226)
ما كه با همين تلنبه سر ميكنيم و الحمدالله راضي هستيم رو اصول از تلنبه كار بكشي براي تيراندازي تفريحي مشكلي نداره و لي در تعداد شات بالا تجمع آب در تلنبه و مخزن تفنگ اجتناب ناپزيره و بايد هر يكي دو ماه يبار سرويسشون كني

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-04-26 12:17 PM

سلامKhansariha (8)
خیلی دیگه آمار تاپیک خراب شده بود مجبور شدم آپش کنم!!!!!!Khansariha (48)
راستی کمبود آب مزرعه ها هم که کماکان ول کن نیستKhansariha (172)
زمستون زیر برف و بارون له میشیم فصل گرم هم سدها پر از لجن و گل و لای و خالی از آب.
Khansariha (8)Khansariha (256)