شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - kingzax - 2014-03-29 02:34 PM

بعله
به قول بابای بنده که همیشه میگه
این خارجیها صحبت کردن و از ما استان اولی ها یاد گرفتن... خخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2014-03-30 07:21 PM

آقا برف آمن دره ، هوا زمستانی ببسته Khansariha (219)

این یعنی شکار آزاده نه ؟ خخخخ ( شوخی )

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2014-03-30 07:28 PM

سلام آقا رضا
امی محل هم برف بمو خیلی شدید باغچه مین سفیدا گوده ولی الن بند بمو
هر زمات کی هوای سرد مین گرخانه بزنه برف یا تنگر باره
در مورد شکار هم اسلحه ده بشو به غلاف تا.....Khansariha (399)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2014-03-31 12:16 AM

دیشب برای ماهیگری رفته بودم سد ساعت 3شب بود قلاب انداختم تو اب رفتم تو ماشین نشستم منتظر نوک زدن بودم که 4تا اردک امد 5 متری ماشین نشست منم اینجوری شدم !!!!!!Khansariha (172)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-03-31 07:38 AM

(2014-03-31 12:16 AM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیشب برای ماهیگری رفته بودم سد ساعت 3شب بود قلاب انداختم تو اب رفتم تو ماشین نشستم منتظر نوک زدن بودم که 4تا اردک امد 5 متری ماشین نشست منم اینجوری شدم !!!!!!Khansariha (172)

سلامKhansariha (8)
امین جان تفنگ همرات نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - kingzax - 2014-03-31 10:59 AM

اشکالی نداره امین جان
به هر حال فصل شکار هم تموم شده. Khansariha (102)
در اون موقع اردک دانا به دوستان گفت لانسه شود سبب خیر همینه دوستان Khansariha (399)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-03-31 12:20 PM

(2014-03-31 10:59 AM)kingzax نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اشکالی نداره امین جان
به هر حال فصل شکار هم تموم شده. Khansariha (102)
در اون موقع اردک دانا به دوستان گفت لانسه شود سبب خیر همینه دوستان Khansariha (399)

ولی اگه من بودم با تفنگ می زدمش آخه مرغابی نبود که اردک اهلی بود و ربطی به فصل شکار و این حرفا نداشت خخخخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2014-03-31 12:35 PM

نه تفنگ همرام نبود، دیروز رودخانه جمال ابادم که رفته بودم یه اردک امد با کمال پروی از وسط رودخانه رد شدKhansariha (172)
من کلا تفنگ همراه خودم نمیبرم وقتی میخوام برم ماهیگری چون ایست بازرسی منجیل انقد سخت میگرن که گفتن نداره

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - detonator - 2014-03-31 01:58 PM

چه ترافیکی شده....
از لنگرود تا رشت یک ساعت و نیم طول کشید بیام...البته لنگرود برف نبود...
خدا کنه سیزده بدر اینطوری نباشهKhansariha (226)
وای آدم وسوسه میشه........مخصوصا وقتی بچه ها زنگ میزنن میگن بریم شکار...
چه کار کنم؟؟به نظر شما برم؟؟؟؟؟؟Khansariha (9)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-03-31 03:17 PM

(2014-03-31 01:58 PM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه ترافیکی شده....
از لنگرود تا رشت یک ساعت و نیم طول کشید بیام...البته لنگرود برف نبود...
خدا کنه سیزده بدر اینطوری نباشهKhansariha (226)
وای آدم وسوسه میشه........مخصوصا وقتی بچه ها زنگ میزنن میگن بریم شکار...
چه کار کنم؟؟به نظر شما برم؟؟؟؟؟؟Khansariha (9)

سلام Khansariha (8)
قانونی فصل شکار تمام شده!!!!
حیفه الان پرندها کشته بشن چون حتمأ مادها تخم دارن. تصور کنید یک مرغابی با دوتا تخمی که میذاره سال بعدش میشه 3 تا مرغابی(با خودش) البته تعداد تخم هر مرغابی چندین برابر این چیزی هست که مثال زدم. یعنی دقیقأ دو برابر(و بلکه چندین برابر) که همینا سال بعد میشن مرغابی بالغ و فرصت شکار خودمون. یکم تحمل کنیم و دست به شکار توی این فصل نزنیم، سال بعد با شکارهای بیشتری مواجه میشیم که ایشالا نصیب هممون بشهKhansariha (8)