شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanrc - 2014-03-24 10:16 PM

(2014-03-21 03:41 PM)vahidroshandel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سال نو رو به همتون تبریک میگم و ارزو میکنم
با سلامتی و شادی در کنا خونوادتون زندگی کنید
بدرود
سلامي گرم خدمت استاد روشندل عزيز .
دوستان استاد وحيد روشندل از عزيزان ماست كه قلبي صاف و اخلاقي خوش و نمونه دارند . در شكار هم خودتون بايد ببينيد نيازي به تعريف نيست .
سال نو رو به همه ي دوستان تبريك ميگم و سال خوبي در كنار خانواده داشته باشيد .

مدير كل محترم سلام و عرض تبريك به مناسبت فرارسيدن سال نو
لطفاً سطوح دسترسي رو طوري اعمال بفرماييد كه لااقل بشه به مديران پيامي فرستاد . من تازه واردم البته تو اين رشتهKhansariha (327) اما احساس ميكنم در چهارچوبي محصور شدم كه فقط ميشه نوشت و به اطلاعات ارسالي دوستان هيچ دسترسي نيست . منظورم ارسالهاي يك شخص و يا موضوعات ايجاد شده و يا ارسال ايميل و يا پيام خصوصي . البته ببخشيد كه اينجا نوشتم چون ممكنه اين سئوال براي اشخاص ديگر هم پيش بياد .

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanrc - 2014-03-25 12:27 PM

درخواستي داشتم كه جناب مدير اصلي سايت پيگيري ميفرمايند يا اينكه نسبت به فعاليت اين سطوح تغيير پيدا ميكنه. Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - ali123 - 2014-03-25 04:01 PM

سلام دوست عزیز
بر اساس فعالیت تغییر میکنه
شما برای این کار به 30 ارسال احتیاج دارید

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanrc - 2014-03-25 08:09 PM

سلام علي آقاي گل و ممنون از توضيحاتتون . البته من عادت دارم ارسالهاي مفيد يه كاربر جزء 30 ارسال بشه و اين شخص كاربر با اسپم نره براي سطوح دسترسي بالاتر حالا اين كاربر من باشم فرقي نميكنه به همين جهت پرسيدم . مطمئن هستم كه شما خيلي بيشتر از اين متوجه منظورم شده باشيد و سعي ميكنم با ارسال مفيد به 30 ارسال برسم و بيشتر در خدمت بچه محلهاي شهر خودمون باشيم . ارادت [/align]

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-03-29 08:25 AM

Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2014-03-29 12:21 PM

سلام به همه دوستان Khansariha (8) سال نو به همه شما مبارک ببه و امیدوارم سال خوب و پر برکتی بدارید Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-03-29 12:49 PM

سلام و درود... Khansariha (8)

خیلی خبه که دوستان هنده شروع بکودید به زبان مادری صحبت گودن... کلا سعی بکونیم گیلکیه پاس بدریم و فارسیه زاپاس... خخخخخخخخخخخ

ایشله که تمام گیلان زاکانه ا تعطیلاته درون خوش بگذره و همیشه شاد ببید... آمین

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - MERSAD - 2014-03-29 01:23 PM

باسلام پیله براران ورجاKhansariha (8)
منم سال خوب وخوشی همراه با ترقی آمرا شمرآرزوکنم
Khansariha (219)Khansariha (265)Khansariha (232)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - flower - 2014-03-29 01:55 PM

(2014-03-29 12:49 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی خبه که دوستان هنده شروع بکودید به زبان مادری صحبت گودن... کلا سعی بکونیم گیلکیه پاس بدریم و فارسیه زاپاس... خخخخخخخخخخخ

سلام دکتر جان
این ها رو که قرمز کردم یعنی چی ؟؟؟؟؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-03-29 02:29 PM

(2014-03-29 01:55 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-29 12:49 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دکتر جان
این ها رو که قرمز کردم یعنی چی ؟؟؟؟؟

سلام علی جان... Khansariha (8)

کلا ترجمه میکنم :

خیلی خوب هست که دوستان دوباره شروع کردند به صحبت کردن به زبان مادری... کلا سعی کنیم زبان گیلکی را پاس بداریم و فارسی را زاپاس... خخخخخخخخخخخ
انشاءالله که به همه ی بچه های گیلان در این تعطیلات خوش بگذرد و همیشه شاد باشید...

(علی جان در زبان یا بهتره بگیم گویش گیلکی جای موصوف و صفت و یا مضاف و مضاف الیه عوض میشه و حرف متمم "به" یا "را" به صورت "ه" بعد اسم میاد، البته این ه به صورت اِ یا اَ در لهجه های مختلف تلفظ میشه)

ارادت...Khansariha (8)