شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2014-03-06 12:15 AM

سلام زاكان
ايشالله همتا خوش ببيد
خوب كبوترانره نقشه كشن دريد يواش يواش توجيه هم اضاف بوستندره .... آي آدميزاد دوپا ... آي بشر بدون << ب >> هر چي ببه ده از فصلش گزشتندره كوتاه بياييد خخخ
خب از شوخي بگزريمKhansariha (8)
پريرو ايته از مي قديمي رفيقان كي از قضا بچه محل و همساده هم بيم بشوم اني دكان بعد حال و احوال و ياد قديمان بيدم بشو پستو مين جا ايتا چيني 62 عهد عتيق بيرون بارده فده مي دست كي ان تعمير به يا نه ! تفنگ ضامن كي هرچي زور بزم نشكست خلاصه با ترفندي تفنگ بيشكنم بيدم از زير شيار قنداق ايته عالمه براده فبوست مي دست مين با ظاهر داغان ولي اني لوله مين كي بيدم خاني داشته كه واقعآ حيف بو چاكوده نيبه
امنم با توجه به حق رفاقت و همسايگي در عين حال گرفتاري بگفتيم تعمير بهKhansariha (214)
خلاصه در اولين فرصت ايته فنر نخجير و واشر چرمي فگيتم تفنگا خوردا گودم بنم گازوييل مين و بعد سرويس و زنگ زدايي و چند جا جوشكاري و فلز كاري و قلاويزكاري وتبديل واشر لوله چرمي به اورينگ و ... تفنگ سرهم بگودم و چند تا شليك بعدم با كمي در دخل و تصرف مگسك و شيار ديد با سومين تير 50 تومني از 15 متري بزم Khansariha (219) و كلي حال بگودم البته با ماشه منفي T000هيچ خخخ چون حد اقل سه كيلو زور خسته اوني شليك و انصافي با او زور آجور دقت با پرومگنوم 4.5 خيلي تفنگ خوبي بو
زاكان واقعا تفنگ چيني اوني نيه كي الان بازار مين نهه مارك <H> لوزي اوني درون H يه تفنگهاي خوبي بيدي
در هر حال با قدرت معقول و دقت عالي تحويل رفيق بدييم و كلي حال بگود امنم از شرمندگي در بموييمKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-03-06 04:55 PM

بلامیسران سلامKhansariha (8)
چندباری که رفتم انزلی GPS گوشیم کار نمیکرد به نظرم بخاطر نیروی دریایی و مسایل امنیتی باشه درسته؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-03-06 05:01 PM

(2014-03-06 04:55 PM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بلامیسران سلامKhansariha (8)
چندباری که رفتم انزلی GPS گوشیم کار نمیکرد به نظرم بخاطر نیروی دریایی و مسایل امنیتی باشه درسته؟Khansariha (8)

سلام محمد جان... Khansariha (8)
آره فکر کنم همینطور باشه... من هم که جنوب بودم (نیروی دریایی س) همینطوری بود... حتی گوگل مپ هم اونجا موقعیت رو نشون نمیداد و البته این خیلی عجیب نیست چون جی پی اس با ماهواره کار میکنه و برای دریافت موقعیت نیاز به یه پایگاه زمینی هم داره که در اون مناطق امواج بی سیم بلوک میشن...
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - mhrSB - 2014-03-06 05:39 PM

ببخشید وارد بحث میشم.Khansariha (226)
پس احتمالا ایران از کور کننده های جی پی اس هم داره استفاده میکنه.Khansariha (256)
همین کور کننده های جی پی اس امریکایی ها را سر اشغال عراق خیلی خیلی به درسر انداخت(2،3 روز اول)،هیچ کدام از محمات نقطه زن(ماهواره ای) و دقیقشون کار نمیکرد و همش پرت و پلا میخود.تا جای کور کننده های جی پی اس را پیدا کردن و اونا را زدن و بعدش کارشون راحت تر شد.
تیراندازی های خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-03-10 09:48 AM

Khansariha (8)
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-03-11 11:15 AM

زاکان بیشایید بیجار!!!!؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2014-03-11 01:06 PM

هم استانی های گلم نوروزتون پیشاپیش مبارک.ایشاالله که پیروز و سلامت و سربلند باشید و به اهداف متعالی تون برسید. و امیروارم سال جدید سالی پر از پیشرفت و آبادانی برای استانمون باشه.Khansariha (8)Khansariha (219)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-03-11 02:15 PM

امیر جان ممنون از دعای خیرت...... ایشالا که برای شما هم همینطور باشه عزیز... Khansariha (8)
هی گفتی آبادانی برای استان..... هی هی هی ............
ایشالا که همینطور باشه...
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - MEHDI-SHOOTER - 2014-03-15 01:21 PM

سلام بر دوستان عزیز Khansariha (48)

سال جدید رو بهتون پیشاپیش تبریک بگم. Khansariha (8)Khansariha (219)Khansariha (8)

امیدوارم توی سال 1393 کنار خانواده محترمتون روزهای پر ار شادی و موفقیت داشته باشید. Khansariha (8)

تیغتون همیشه بررا. با آرزوی بهترینها برای همه جوونهای ایرانی.

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-03-19 04:09 AM

چند روزیه خیلی خیابانها شلوغ شدن و جادها پر از ماشینهای دارای پلاک خارج استان شده.
همش ادعامون میشه آدمهای با فرهنگ چندهزارساله هستیم و همه کارهامون درسته
یکی نیست به خودش بگه کدوم موضوع فرهنگی رعایت میکنی؟!
هرچی اشغاله توی شهر می‌ریزیم بعد فیلمش میگیریم رسانه ایش میکنیم!
بعد تعطیلات کنار ساحل قدم بزنی انگار سونامی پوست چیپس و پفک اومده!
رودخونه ای که باید بکر باشه شده اشغالدونی ما.یارو توی پارک با خونوادش داره قلیون میکشه نمیدونم این مرض کی و چطوری توی کشورمون باب کرده؟!
خلاصه من برای استانمون خیلی نگرانم و واقعا ناراحتم که دارم به چشم نابودیش میبینم ولی کاری از دستم برنمیاد.امیدوارم تعطیلات خوبی داشته باشید و پیشاپیش شیمی سازل نو موبارکKhansariha (8)