شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2014-03-03 12:15 AM

پیله برر جان همچین به یغما هم نرفته.یه سر به بالاتر از روستای شیردره بزنی میبینی هنوزم جنگل با برجاست.یه منطقه هست که داییم با رفقاش زیاد میرن اونجا.اسم منطقه کاروان سرا هست که خیلی قدیم یه کاروان سرایی اونجا بوده.اون قسمت به بالا دیگه جنگل ترسناک میشه.کمااینکه همین منطقه کاروان سرا هم از ما بهترون زیاد داره.خلاصه درسته یه عده سودجو دارن بعضی نقاط رو آسیب میزنن ولی گیلان یکی دومتر جنگل که نداره.این سودجو های بلانسبت آشغال رو هم اگه عمری باقی بود یه بلایی به سرشون میاریم به امید خدا.در مورد زبان هم باید بگم گالشی خودمونه عشقه.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-03-03 08:23 AM

سلام حامد جان. شما وسعت جنگل های املش و سیاهکل رو با بیست سال پیش مقایسه کن بعد متوجه میشی عزیز من چی میگم... Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-03-03 12:54 PM

(2014-03-02 06:42 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایشالا به سلامتی محمد جان... Khansariha (8)
من هم ۲۸ ام میام دیار... دلم برای هوای مرطوب گیلان تنگ شده Khansariha (226) (الان بیجار کردستان هستم)
هی محمد جان! دیگه از اون جنگل های انبوه زیبا چیز زیادی باقی نمونده... همش به یغما رفته... Khansariha (226)Khansariha (226)
زبان ما گیلکی هست و اکثرا (به جز خود شهر و بخش مرکزی) گالشی صحبت میکنن، مثل سیاهکلی ها...
شما خود رشت هستی؟ Khansariha (8)

نه دادا ما اطراف رشت میشینیم که جزو شفت محسوب میشهKhansariha (8)
یادمه ما یجایی میرفتیم شکار هربار یه آدم ... معتاد میومد میگفت این منطقه حفاظت شده است!!!!!ما میگفتیم آخه آقا یه فنسی تابلویی یه محیط بانی کسی باید باشه ثابت بشه حفاظت شده هست دیگه!!گفت من خودم محیطبان اینجام!!ما گفتیم خب کارتت بما نشون بده گفت کارتم خونست!!!!گفت اگه دفعه بعد ببینمتون گزارش میدم و الان هم پلاک ماشینتون برداشتم!!!
ما هم گفتیم آفرین به شما که آدم وظیفه شناسی هستی و کارتو درست انجام میدی!!!
حالا یارو کی بود؟؟!! یکی از بومی های اونجا که قاچاق چوب می کرد و دوست نداشت کسی به محیط قاچاقش وارد بشه!!!
هرساله کلی چوب برای حصار کردن اطراف زمینا(سیم پایی) قاچاق می کنن و میفروشن.
خدا لعنتشون کنه Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2014-03-05 05:44 PM

دوستان این کبوترایی که گله گله تو سبزه میدون و پارک شهر هستن و انقدر شلوع کاری و... میکنن و سارهای خوشگل و تپل و گنجشکای درشت و قشنگی که تو پارک شهر هستند رو میشه بادی برد و شکارید؟Khansariha (226)
اینها ضرر مرر نمیزنن یا آفت محسوب نمیشن احیانا،که ما و گروه آزادی بخش بریم و مردم رو از شر اونها نجات بدیم؟Khansariha (6)Khansariha (129)Khansariha (58)Khansariha (37)Khansariha (57)Khansariha (230)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-03-05 06:14 PM

(2014-03-05 05:44 PM)FARMANDEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این کبوترایی که گله گله تو سبزه میدون و پارک شهر هستن و انقدر شلوع کاری و... میکنن و سارهای خوشگل و تپل و گنجشکای درشت و قشنگی که تو پارک شهر هستند رو میشه بادی برد و شکارید؟Khansariha (226)
اینها ضرر مرر نمیزنن یا آفت محسوب نمیشن احیانا،که ما و گروه آزادی بخش بریم و مردم رو از شر اونها نجات بدیم؟Khansariha (6)Khansariha (129)Khansariha (58)Khansariha (37)Khansariha (57)Khansariha (230)

امیر خان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شیطونی نکن... بادی رو ببری پارک شهر همون جا توقیفش میکنن با خودت! خخخخخخخخخخخ
راستی دانای علی هنوز کبوتر داره؟
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-03-05 08:54 PM

(2014-03-05 05:44 PM)FARMANDEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر جان از اینکه اینقدر به فکر آسایش ما هستی ازت متشکریم!!!!!!!!!!!آخه اینجوری شما به زحمت میفتی میدونی هلاک کردن اونهمه کبوتر چقدر زحمت داره؟؟؟؟!!!!خخخخخخخخخخخخخ
آخه ره خدایی دلت میاد پرنده ای که 2 متریت نشسته داره نگات میکنه بهش شلیک کنی؟؟!! Khansariha (367)
اونم کجا مرکز شهر!!!!!!!تو و تفنگت میگیرن هیچ،هرچی قتل با تفنگ توی ده سال گذشته اون حوالی اتفاق افتاده میندازن گردنت.بعد ما هر روز باید با کمپوت بیایم ملاقاتت!!!!
(ناراحت نشی داداKhansariha (8))

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2014-03-05 09:13 PM

داداش من قبل از تو به فکر این بودم الان سه ساله دارم نقشه میکشم، اما نشد خخخخخخخخخ
ولی به گفته آقا بهروز کفتر های شهری مصونیت دارن مگه اینکه از شهر خارج بش خخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2014-03-05 11:37 PM

اتفاقا امروز من از جلوی دانای علی رد شدم چیز زیادی ندیدم ینی اگه بود متوجهش میشدم ولی چندتا اینور اونور خیابون کفتر دیدم،اونجا جای مناسبی نیست مهاجرت کردن به سبزه میدون!
این کبکترایی که میگم. 90 درصدشون عین کبوتر وحشی اند نمیدونم از کجا اومدن فقط یکم درشت ترن که فک کنم به لطف شهر نشینیه.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2014-03-05 11:53 PM

ای آقا تمام شهر رو کفتر فرا گرفته ! Khansariha (399) به هر کابل و درختی که نگاه بندازی گله گله می بینیشون ...

ملت هم خوب بهشون میرسنا ! Khansariha (256) آخرش مثل قضیه خرگوش ها تو استرالیا میشه ! Khansariha (58)

شرایطشم باشه آدم دلش نمیاد شکارشون کنه Khansariha (367) هم اینکه با انسان ها انس گرفتن و اینکه شما یه لحظه تصور کن قراره گوشت پرنده ای رو بخوری که از زرجوب آب خورده !!!! Khansariha (190)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2014-03-05 11:58 PM

پارک قدس معدنشونه!