شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2014-03-01 06:53 PM

(2014-03-01 06:29 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (256)
سلام جاقالانKhansariha (8)
می دیل بترکسته از بس می ای تی کنج خونه نگاه بوگودم خخخخ بلاخره ایته تلمبه هگیتم الان راه من دره تا دو روز دیگه می دست رسه Khansariha (48)Khansariha (219)
فصل شکار که تمامه بو فعلا تمرین بکونیم واسه سال دیگهKhansariha (399)Khansariha (214)
سلام زاکانKhansariha (8)
مثل اینکه سال دیگرم خبری نیه خخخ
الحمدالله بوی شکار ممنوع آیه تا سه سال Khansariha (214)
بچسب گروپ گیری و هدف زنیا Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-03-01 07:01 PM

سلام عزیزان... Khansariha (8)
آقا بهروز جان ساچمه های باراکودا ای تی ره ضرر داره؟
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2014-03-01 08:31 PM

(2014-03-01 07:01 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عزیزان... Khansariha (8)
آقا بهروز جان ساچمه های باراکودا ای تی ره ضرر داره؟
Khansariha (8)
حنان جان چره ضرر!؟ مگه تفنگ فنريه كي ضرر بداره و بگيم سنگينه ايكم در مسافت بجور افت داره
من كلا نتانستم با باراكودا كنار بايم با اينكه ايبار 54 مره گروپ خيلي خوبي فدا بو اونم بخاطر افت تير زيادش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2014-03-02 12:35 AM

(2014-03-01 06:53 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-01 06:29 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (256)
سلام جاقالانKhansariha (8)
می دیل بترکسته از بس می ای تی کنج خونه نگاه بوگودم خخخخ بلاخره ایته تلمبه هگیتم الان راه من دره تا دو روز دیگه می دست رسه Khansariha (48)Khansariha (219)
فصل شکار که تمامه بو فعلا تمرین بکونیم واسه سال دیگهKhansariha (399)Khansariha (214)
سلام زاکانKhansariha (8)
مثل اینکه سال دیگرم خبری نیه خخخ
الحمدالله بوی شکار ممنوع آیه تا سه سال Khansariha (214)
بچسب گروپ گیری و هدف زنیا Khansariha (256)

شکارچی جماعته جلو نشه گیتن پیله برار اونم با تفنگ بادی خخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-03-02 05:36 PM

Khansariha (8)
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-03-02 05:40 PM

سلام داش محمد... خوبی آبرار؟ جنوب گرما بوسته؟ Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-03-02 05:43 PM

سلام داداش Khansariha (8)
جات خالی کولرها روشنن. شما خوبید؟کپسولت شارژ کردی؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-03-02 05:50 PM

قربونت محمد جان... Khansariha (8)
یادش بخیر پارسال همین موقع ها بندر بودم...
آره محمد جان... تا حالا سه بار شارژ کردم ای تی رو (نزدیک صد تا تیر انداختم تا آماده شه برای گروپگیری) خخخخخخ... Khansariha (219)
راستش کپسول تقریبا پر بود وقتی به دستم رسید... Khansariha (256)
کی برمیگردی دیار؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-03-02 06:15 PM

ایشالا 21 اسفند میام که البته تفنگم سرویس میکنم تا سال بعد ازش استفاده کنم راستش من هدف زنی نمیکنم و فقط برای شکار ازش استفاده می کنم. دیگه زردپر زنی شروع شده باید دست به کار بشم. هروقت اسم املش میشنوم تصویر جنگلهای انبوه میاد توذهنم. راستی زبان سمت شما چیه؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-03-02 06:42 PM

ایشالا به سلامتی محمد جان... Khansariha (8)
من هم ۲۸ ام میام دیار... دلم برای هوای مرطوب گیلان تنگ شده Khansariha (226) (الان بیجار کردستان هستم)
هی محمد جان! دیگه از اون جنگل های انبوه زیبا چیز زیادی باقی نمونده... همش به یغما رفته... Khansariha (226)Khansariha (226)
زبان ما گیلکی هست و اکثرا (به جز خود شهر و بخش مرکزی) گالشی صحبت میکنن، مثل سیاهکلی ها...
شما خود رشت هستی؟ Khansariha (8)