شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-02-25 10:54 PM

دوستان سلام
راستش من با فارسی نوشتن توی تاپیک موافق نیستم ولی اگه اکثر دوستان قبول کنند منم قبول می کنم.
من با برادرزاده ها و خواهرزاده های کوچیکم رشتی حرف میزنم تا یاد بگیرن. هرچند هدف تاپیک آموزش زبان گیلکی نیست من خودم چون به زبان رشتی حرف زدن حساسم نظر شخصیم گفتمKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2014-02-25 11:06 PM

باور میکنی تا الآن فرصت نکردم یه تیر باهاش بندازم.خخخ.ولی همون شب خرید با توجه به اینکه دیروقت بود خود آقای خانی پور یه تیر واسه امتحان باهاش اانداخت که لگد تفنگ رو من همون لحظه دیدم ولی اون چیزی که من دیدم اگه تیرانداز یه خورده بدنش تو پر باشه زیاد اذیتش نمیکنه.ایشالله پنجشنبه یا جمعه نظرم رو در موردش میگم و به احتمال زیاد یه گروپ در فواصل 10تا20 متر ازش میذارم.دیگه بیشتر از این فاصله با مگسک فکر نکنم جالب در بیاد.ایشالله بعد از تهیه دوربین دو تا گروپ درست درمون تو فواصل بالا ازش میزارم.دوستان که هاتسان رو قبول ندارن و واسه همین گروپ خاصی تو سایت نذاشتن که بقیه استفاده کنیم.ایشالله خودم به همراه پسر عموم یه سری گروپ از تفنگ خودم و استارکر 1000x پسرعموم تهیه میکنیم و تو سایت قرار میدم.
بررن ده به بعده بشیم تو فاز گیلکی.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Sagheb - 2014-02-25 11:14 PM

حامد جان به توصیه دوستان عمل کن و چند حلقه از فنر کم کن تا تفنگ هم دقتش بالا بره و هم دیرتر مستحلک بشه
راستی از مغازه تفنگ رو برداشتی یا خانی پور تورو برد خونشون ، آخه من که ازش تفنگ گرفتم باهم رفتیم خونشون واز انبار خونه به من داد.
اون زمان شاید بیشتر از 30 تا جعبه تفنگ مگنوم 1000 داشت.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2014-02-26 12:08 AM

من زیاد از تفتگ استفاده نمیکنم تا بخواد مستهلک شه.ولی به روی چشم بعد از گذشت چند ماه اگه دیدم داره قات میزنه حتما این کار رو میکنم.نه

جدا 30 تا داشت.حیف که تموم شد.ولی خوب کلا از 135 خوشم میاد.رخ زیبایی داره.
به من گفت پام درد میکنه خودت برو از بالا بردار.خلاصه رفتم بالا و یکی برداشتم.دیگه اون موقع اگه منو خونه میبرد باید شام مهمون میشدیم.خخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Sagheb - 2014-02-26 12:12 AM

آقا شاید 5 شنبه با تفنگم برم محله خودمون چولاب ، اگر شد قرار بزار میبینمت با تفنگ جدید Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2014-02-26 12:25 AM

محمد جان این هفته شرمنده.چون هم مهمون داریم هم یه اشتباه کردم برا تفنگ کیف نگرفتم.ایشالله هفته بعد دربست در خدمتم.
امروز اون کارگاه که گفتی نزدیک امامزاده هست رو دیدم.ولی بسته بود.هم صبح هم بعدازظهر.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-02-26 01:28 AM

با اجازه دوستان من فردا میرم سرکار و دو هفته دیگه برمیگردم گیلان.اونجا اینترنت دارم و پیگیر تاپیک میشم.
محمدجان من 20 روز چولاب بودم نیومدی ببینمت ایشالا جور بشه باهم بریم چولاب چرخی بزنیمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Sagheb - 2014-02-26 02:07 AM

حیف شد داداش ، شمارت رو برام با پ.خ بفرست تا دفهه های بعد شما رو زیارت کنم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-02-27 10:38 AM

دوستان از جنوب کشور سلام عرض می کنمKhansariha (48)
وای بپختم از گرماKhansariha (290)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2014-03-01 06:29 PM

Khansariha (256)
سلام جاقالانKhansariha (8)
می دیل بترکسته از بس می ای تی کنج خونه نگاه بوگودم خخخخ بلاخره ایته تلمبه هگیتم الان راه من دره تا دو روز دیگه می دست رسه Khansariha (48)Khansariha (219)
فصل شکار که تمامه بو فعلا تمرین بکونیم واسه سال دیگهKhansariha (399)Khansariha (214)