شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2014-02-25 12:53 AM

مخلص پیله بررم.چشب حتما به تی توصیه عمل کنم.
آره از خانی پور هگیتم به قیمت 650.کالیبر 5.5 هگیتم.
برر جان سنتر 3-9 داخل رشت ندرن?

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-02-25 12:57 AM

(2014-02-25 12:24 AM)gilemard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اتفاقا من هم اون اولا واسه خودم غولی ازش ساخته بودم ولی خوب عدم دقتش زد توی ذوقم..خوبه که ترکیه یه شرکت داره که با شرکت های آلمانی و... زورآزمایی کنه ولی ما چی.هیچ و پوچ.
برادران عزیز یادم رفت بگم.کسی قیمت سنتر 3-9 رو میدونه?

اتفاقا منم میخواستم به صنایع خودمون اشاره کنم بعد باخودم گفتم ولش کن آب توی هون کوبیدنه.
ما ادمشو داریم ولی نمیخوایم کاری انجام بشه. دیدید بچها چه قنداق های بالپاپ جالبی درست کردن؟خودشون برنامه نوشتن با سی ان سی درستش کردن. دل باید بخواد حامدجان دل

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2014-02-25 01:10 AM

محمد جان فقط بحث دل نیست جسارت میخواد که متاسفانه یه خورده مردم محافظ کار شدن و دنبال دردسر نمیرن.شایدم حق دارن.من خودم واسه یه معافیت پزشکی دو ماه رفتم بیمارستان نیرودریایی در حالی که فقط دوتا دکتر میخواست منو ببینه و یه فاویسم کوچولو رو تایید کنن که آخرشم فقط یه دکتر منو دید و بس.حالا شما حساب کن واسه مجوز اسلحه سازی چه عذاب ها که باید بکشه.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-02-25 01:13 AM

(2014-02-25 12:53 AM)gilemard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مخلص پیله بررم.چشب حتما به تی توصیه عمل کنم.
آره از خانی پور هگیتم به قیمت 650.کالیبر 5.5 هگیتم.
برر جان سنتر 3-9 داخل رشت ندرن?

فکر نکنم حامد جان گیلان مین پیدا ببون... Khansariha (226)
اگه خا سنتر هگیری از مسیح خان هگیر با قیمت مناسب تره هم پست کنه یکی دو روزه تی دس رسه... Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2014-02-25 01:15 AM

چشب برر جان.ایشالله بعد از عید مسیح خانه مزاحم بوم برای خرید

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-02-25 01:39 AM

به قول می خانم دوستان مجازی شب بخیرKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-02-25 09:05 AM

بعضی وقت ها دوستان مجازی، دوستان واقعی خوبی برای هم میشن... Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2014-02-25 09:56 AM

مجازی بررن صبح بخیر.خخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2014-02-25 09:25 PM

یه چیزه دوست درم امی تاپیک میان مطرح بوکونم که یه جورایی امی تاپیک راه دکفه.
به بعد رو فارسی مینویسم که همه دوستان استفاده کنند.
همون روز که رفتم تفنگم رو بگیرم از آقای خانی پور سوال کردم که شما مدل های vortex هاتسان رو هم دارین.ایشون گفتن که نمیارمشون.چون پیستونشون مشکل داره و قطعاتشم مثل IGT گامو کم با نایاب هست.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Sagheb - 2014-02-25 10:02 PM

حامد جان از تفنگت بگو برادر ، راضی هستی ؟