شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2014-02-21 09:17 PM

خیلی خیلی مبارک بوبو دکتر جان Khansariha (8)

ایشالله با دلخوشی استفاده ببه Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2014-02-21 09:41 PM

(2014-02-21 08:56 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ایته کپسول فیگیفتم... ایته ای تی ۴۴ هم از مسیح خان فیگیفتم با انه سایلنسر و کیت شارژ...
تا چند روز دیگر ایشله می دست فرسه..
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

برر جان مبارک ببون.ایشالله کپسولش همیشه پر ببون تره.ایشالله هرگز هیچ عیبی پیدا نوکونه.دعا بکنید شاید مرم ای روزها صاحب یه تفنگ خوب ببوستم.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-02-21 10:20 PM

خیلی ممنونم از همه ی دوستان گلم آقا بهروز جان، محمد جان، رضا جان و حامد جان... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

آقا بهروز جان ایشله کی شمه تجربیات گرانبهایه امره دریغ نکونید... Khansariha (8)

محمد جان چره که؟ مگر تلمبه فینیگیفتی هنوز؟ من خودم خیلی فکر بوگودم بیدم مره تلمبه مناسب نیه و بوشوم کپسول دنبال با تمام مشکلاتش... Khansariha (226)

رضا جان ایشله کی تلمبه ی هر چی زودتر تی دس فرسه... Khansariha (8)

حامد جان ایشله تو هم به زودی به جمع پی سی پی سواران گیلانی ملحق ببی... Khansariha (219)

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-02-21 10:59 PM

دوستان سلام Khansariha (48)
حنان جان مبارکه دادا ایشالا ازش لذت ببریKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-02-21 11:14 PM

سلام محمد جان... ممنون از لطفت عزیز... Khansariha (8)

راستی از دوستان کسی دنید رشت درون کویه تانم اسپری WD40 و چسب سیلیکون پیدا بوکونم؟ Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2014-02-21 11:20 PM

(2014-02-21 10:20 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد جان چره که؟ مگر تلمبه فینیگیفتی هنوز؟ من خودم خیلی فکر بوگودم بیدم مره تلمبه مناسب نیه و بوشوم کپسول دنبال با تمام مشکلاتش... Khansariha (226)

حنان جان اگه مخاطب این جمله من ایسم، می اسم مهدی ایسه نه محمدKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-02-22 12:08 AM

(2014-02-21 11:20 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-21 10:20 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حنان جان اگه مخاطب این جمله من ایسم، می اسم مهدی ایسه نه محمدKhansariha (8)

مهدی جان سلام
آقا حنان می مرا بو بلامیسر شیمی سپیدرودی مینی هم که فعلا مگس پر نزنه

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-02-22 12:44 AM

ببخشید مهدی جان اسمانه قاطی بوگودم... خخخخخخخ
ده پیرا بوستیم عزیز... Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Sagheb - 2014-02-22 11:13 AM

راستی از دوستان کسی دنید رشت درون کویه تانم اسپری WD40 و چسب سیلیکون پیدا بوکونم؟ Khansariha (8)
[/quote]

آفا حنان سلام ، پاساژ بزرگمهر - سبزه میدان و بازار درون راسته رنگ فروشان سر بزن احتمالاً دریدی

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2014-02-22 01:32 PM

(2014-02-22 12:44 AM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید مهدی جان اسمانه قاطی بوگودم... خخخخخخخ
ده پیرا بوستیم عزیز... Khansariha (8)

چرا برار؟ تازه ای تی فگیفتی و اول تی عشق و حاله Khansariha (48) تلمبه هنوز پیش دره مو اینه دنبالسرKhansariha (172)