شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2014-02-19 01:57 AM

(2014-02-19 01:51 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دستگاههایی که تو تهران کپسول شارژ میکنن مال چه شرکتی هستن؟آتش نشانیه یا شرکت دیگه ایه؟
تو تهران اكثرا شركتها خصوصي هستند و نيازي نيست به اتش نشاني مراجعه كنند

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2014-02-19 02:06 AM

آتش نشانیا تا جای که من اطلاع دارم فقط ازت استفاده میکنن اونم فشار 135بار

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-02-19 02:38 AM

من یه ایده ای دارم که معایب و مزایای خودشو داره
یه کمپرسور میشه ساخت که سیلندر و پیستونش تلمبه باشه.همونطوریکه کمپرسورهای رفت و برگشتی عمل میکنند یعنی یه الکتروموتور میچرخه و به یک چرخی وصله که از نقطه ای از چرخ یک میله(شفت که همون بازوی تلمبه هست))به سیلندر وصل باشه.توی اینترنت بنویسید اساس کار کمپرسورهای رفت و برگشتی فکرکنم شکلش بیاد مکانیزم ساده ای هست.مثل چرخ های یه قطار می مونه.اینجوری بوسیله برق میشه مخزن تفنگ شارژ کرد.به نظر من عملیه چون میشه مقدار نیرویی که ما با دست به تلمبه وارد میکنیم تولید کرد.
از مزایاش اینه که میشه زمان پر شدن یه مخزن اندازه گرفت و با یه تایمر الکتریکی زمان(یا حتی فشار) به دستگاه بدی و بعد پر شدن کامل خودش خاموش بشه.همچنین موقع پرشدن مخزن کنارش نباشید(وقتی ازش دوری بترکه خطری نداره هرچند 300بار بمبه).
از معایبش اینه که شاید اصلا نشه ساختش!!!!!!
یا دیگه مثل تلمبه قابل حمل نیست.
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Sagheb - 2014-02-20 12:59 AM

دوستان بازی ملوان با اسقلال رو دیدین نتیجه (( 4 - 2 )) رو عشق است
من که کلی حال کردم ، دَم بچه های ملوان گرم از داماش که ...

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2014-02-20 01:09 AM

من یه همکلاس دارم بازیکن تیم جوانان داماش هست.آقا این چهارفصل مصدومه.خخخ
خلاصه این که داماش به جایی نمیرسه.چون سابقه درخشانی نداره.
ملوان امثال سیروس قایقران رو داشت که ملوان شد ولی داماش چی.امثال رفیق ما که چهارفصل مصدومن.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-02-20 11:07 AM

دمشون گرم من که خیلی حال کردم ازبس فریاد کشیدم صدام گرفته.قوی سپید پرتکونی کرد استقلال باد برد.
وضعیت داماش خیلی خرابه امیدوارم بهتر بشه.اینکه توی داربی ها همش بهمدیگه فحش میدن واقعا تاسف برانگیزه.همین دوقطبی شدن افراطی باعث شده تیمهامون ضعیف بشن.
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2014-02-21 08:43 PM

کپسول AT44 خالی بمانسته تاپیک بخوت.خخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-02-21 08:56 PM

من ایته کپسول فیگیفتم... ایته ای تی ۴۴ هم از مسیح خان فیگیفتم با انه سایلنسر و کیت شارژ...
تا چند روز دیگر ایشله می دست فرسه..
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2014-02-21 09:08 PM

به به مباركهKhansariha (219)
حنان جان انشالله با گروپهاي سالار AT44 بايد كلي صفا بكنيمKhansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2014-02-21 09:10 PM

(2014-02-21 08:56 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ایته کپسول فیگیفتم... ایته ای تی ۴۴ هم از مسیح خان فیگیفتم با انه سایلنسر و کیت شارژ...
تا چند روز دیگر ایشله می دست فرسه..
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

مبارک ببه دکتر جان Khansariha (219) این ماشه تره بچکه Khansariha (48) من که فعلا می ای تی 44 ره فقط نگاه کونمه Khansariha (172)