شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-02-17 08:43 PM

(2014-02-17 08:36 PM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا شما اگه تونستید یه بار برید ازشون بپرسید .به احتمال زیاد پر میکنن......یکی بین چهارراه حشمت و فکوری هست...یکی هم جاده تهران....یکی هم خیابون لاهیجان شرق.....اصلا اگه تونستم فردا خودم میپرسمKhansariha (214)

سلام آقا شهاب گل... Khansariha (8)
اگه آمارشو بگیرید که خیلی خیلی خیلی ممنون میشیم واقعا... Khansariha (8)
اگه تو رشت بشه پر کرد جایی من حتما کپسول میگیرم (در انتظار خرید ای تی ۴۴ هستم هنوز... خخخخخ)
ارادت... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2014-02-17 08:44 PM

هيچكدوم دستگاه كمپرسورشون بالاي 150 بار كشش نداره
همه اش براي co2 , ازت و اكسيژن استفاده ميشه كه رنجشون تا 150 هست اگر جايي 300 بار داشتن خوشحال ميشيم بدونيم؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2014-02-17 08:48 PM

(2014-02-17 11:16 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
فلکه نیروی دریایی فروشگاه جهان شکار

(2014-02-17 06:40 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر می کنم تا ساعت 8:30 -9 باز باشه ... شایدم بیشتر ...Khansariha (226)

درضمن بهم پیامک داد که سهمیه فشنگ 92 رو آورده ... دوستانی که طالب هستن بشتابن تا تموم نشده Khansariha (215)

فروشگاه مجاز اسلحه مهمات گیلان شکار - از میدان قلی پور 100 متر به سمت پل بوسار ... به میدون خیلی نزدیکه ...

من آدرس گران فروشه رو بلد نیستم Khansariha (290)

یکی دیگه هم هست . از لب آب به سمت جانبازان حدودا 10 دقیقه پیاده روی داره ... تو جاده اصلیه کاملا تو دید قرار داره ...(بیشتر لوازم ماهیگیری داره ، ولی تفنگ های ترک هم پیدا میشه تو مغازش )

اول از همه از راهنمایی های دوستان ممنونم.Khansariha (8)

من امروز رفتم جهان شکار پرومگنوم بگیرم 13000 گفت 12000 خریدم.گفت پایینتر راه نداره.
سهمیه فشنگ آوره بود خیلی سرش شلوغ بود.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - detonator - 2014-02-17 09:52 PM

پس من فردا حتما میرم از چند جا میپرسم.....شاید یه نفر پیدا بشه که شارژ کنه یا حداقل یه نفر رو توی گیلان بشناسه....Khansariha (226)
(2014-02-17 08:48 PM)FARMANDEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-17 11:16 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
فلکه نیروی دریایی فروشگاه جهان شکار

(2014-02-17 06:40 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر می کنم تا ساعت 8:30 -9 باز باشه ... شایدم بیشتر ...Khansariha (226)

درضمن بهم پیامک داد که سهمیه فشنگ 92 رو آورده ... دوستانی که طالب هستن بشتابن تا تموم نشده Khansariha (215)

فروشگاه مجاز اسلحه مهمات گیلان شکار - از میدان قلی پور 100 متر به سمت پل بوسار ... به میدون خیلی نزدیکه ...

من آدرس گران فروشه رو بلد نیستم Khansariha (290)

یکی دیگه هم هست . از لب آب به سمت جانبازان حدودا 10 دقیقه پیاده روی داره ... تو جاده اصلیه کاملا تو دید قرار داره ...(بیشتر لوازم ماهیگیری داره ، ولی تفنگ های ترک هم پیدا میشه تو مغازش )

اول از همه از راهنمایی های دوستان ممنونم.Khansariha (8)

من امروز رفتم جهان شکار پرومگنوم بگیرم 13000 گفت 12000 خریدم.گفت پایینتر راه نداره.
سهمیه فشنگ آوره بود خیلی سرش شلوغ بود.

حامد میدون قلیپور ۱۲ میده....اگه اصرار کنی شاید ۱۱ هم بده......چطور شد صفری ۱۰۰۰ تومن تخفیف داد؟من که مشتری ثابتش هستم ۱۲۵۰۰ میگیرم!

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - sinatgh - 2014-02-17 11:44 PM

(2014-01-21 12:19 PM)Sagheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-21 12:07 PM)pedramz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به هم استانی های عزیزم Khansariha (8)
دوستان اطلاع دارین از کجا میتونم فشنگ ساچمه زنی به صورت آزاد تهیه کنم؟

سلام ، بوشو اشانه سر بزن
1- بهروز حق جو (( گیلان شکار )) تو قلی پور
2- جهان شکار فلکه نیروی دریایی
(2014-01-15 10:53 PM)morytekno نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.چطورتنم ايته لوله ي4.5 براي 36 فگيرم؟خواهشن هر كي تنه راهنمايي بكنه.

سلام برار
رشت نتانی گیر باوری ، شاید پیمان مقدم تفنگ ساز که لنگرود ایسه بداره اگر نه که باید از تهران فیگری

(2014-02-17 08:36 PM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-17 08:07 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا تو گیلان جایی رو نمیشناسم که کپسول رو شارژ کنه وگرنه کپسول که خیلی راحت تر از تلمبه هست ...

یعنی جاهایی که کپسول اکسیژن واسه بیمارستان ها پر میکنن،کپسول غواصی پرنمیکنن؟!؟!؟خودم هم گیج شدم!! ولی فکر کنم پر میکنن........چون یه موقعی منم میخواستم pcp بگیرم.رفتم با حامد حرف زدم و درباره شارژ هم حرف زدیم و اون گفت یه کپسول بگیر بزار توی ماشین.هر موقع که خالی شد ببر پیش اینایی که کپسول بیمارستان پر میکنن...هم میتونن اکسیژن پر کنن هم co2 و بعضی جاها هوا هم پر میکنن.
حالا شما اگه تونستید یه بار برید ازشون بپرسید .به احتمال زیاد پر میکنن......یکی بین چهارراه حشمت و فکوری هست...یکی هم جاده تهران....یکی هم خیابون لاهیجان شرق.....اصلا اگه تونستم فردا خودم میپرسمKhansariha (214)

دوست عزیز چرا به کارخونه اخوان کلانتری که کارشون پر کردن کپسول های co2 و o2 , کپسول های بیمارستانی اینا هست مراجعه نمی کنین آدرسش تو شهرک صنعتی رشته

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2014-02-18 12:47 AM

قبلا توی ویترین جهان شکار یه ویسپر ایکس بود.امروز از توی تاکسی نگاه کردم دیگه نبود..دوستان اگه مسیرتون خورد اگه میشه سوال کنید داره یا نه.اگه داره قیمتش چنده.شیمی فدا

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-02-18 01:40 AM

دوستان سلامKhansariha (8)
چون توی گیلان عزیزمون لهجه ها زیاده و بعضی وقت ها خوندن فینگیلکی سخته منم فارسی تایپ میکنم!
آخه ما شمال کشوریم کوه و جنگل و دریا داریم چطور فروشگاه های لوازم شکارمون نباید حرف اول توکشور بزنه!؟یک هفتست همه فکرامون روهم گذاشتیم نشده یه کپسول پرکنیم!!!!!
اونور دریا روسیه هست که معدن شکاره.ور گوش ما ترکیست که اونم حرفای زیادی واسه گفتن داره.
اصلا چرا ما توشمال نباید نمایشگاه شکارو برگذار بکنیم!؟
هرچیز باید خودش باید باشه دیگه مگه نه!؟
خب فکرکنم منم چند روزی محروم بشم خخخخخخ
فعلاKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2014-02-18 11:30 AM

(2014-02-18 12:47 AM)gilemard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قبلا توی ویترین جهان شکار یه ویسپر ایکس بود.امروز از توی تاکسی نگاه کردم دیگه نبود..دوستان اگه مسیرتون خورد اگه میشه سوال کنید داره یا نه.اگه داره قیمتش چنده.شیمی فدا

من دیروز رفتم چندتا چیزو قیمت کردم,زیاد قیمت هاش جالب نبود.shadow 1000 رو میگفت 460 !!!

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2014-02-18 12:00 PM

سلام خدمت دوستان Khansariha (8)

امروز رفتم تحقیقات برای شارژ کپسول ، ابتدا رفتم سراغ محل جمع آوری و ارسال کپسول های اکسیژن ( بین چهار راه حشمت و جماران ) بهم گفتن فشار کاری کپسول ها 150 باره که شرکت 130 بار بیشتر پر نمیکنه ! اصن دستورالعمل داریم که نباید بیشتر از این پر بشه ... امکان نداره برات 200 بار یا بیشتر پر کنه ...

هرچی بهشون گفتم کپسول مد نظر من تحملش خیلی زیاده می گفتن نه یعنی از این آهن پاره ها قوی تره ؟ Khansariha (399)

خلاصه آدرس گرفتم و رفتم شهرک صنعتی ، محل شارژ کپسول ها ... بعد از صحبت با مسئول شارژ و شرح مشخصات کپسول مد نظر بهم گفت : درصورتی که مهندس ما کپسولت رو تایید کنه برات میتونم 200 بار پرش کنم ، شرایط محیطی گیلان به ما اجازه نمیده از کمپروسر های قوی تر استفاده کنیم ...

نظر دوستان چیه ؟ 200 بار کفاف کار ما رو میده ؟ Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2014-02-18 12:41 PM

(2014-02-18 11:30 AM)FARMANDEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-18 12:47 AM)gilemard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دیروز رفتم چندتا چیزو قیمت کردم,زیاد قیمت هاش جالب نبود.shadow 1000 رو میگفت 460 !!!

قیمت هاش یه خورده بالاست.دوستان اگه مسیرتون به فروشگاه های دیگه خورد بی زحمت یه سوال کنید ویسپر ایکس دارن.