شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - lloyd - 2014-02-09 09:39 PM

سلام دوستان خوب گیلانی
من محمد از بندرانزلی هستم میخواستم کسانی که مایل هستند دست جمعی یک قرار شکار دست جمعی بزاریم!
نظرتون چیه رفقا؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2014-02-09 09:47 PM

(2014-02-09 09:39 PM)lloyd نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان خوب گیلانی
من محمد از بندرانزلی هستم میخواستم کسانی که مایل هستند دست جمعی یک قرار شکار دست جمعی بزاریم!
نظرتون چیه رفقا؟

سلام آقا محمدKhansariha (8)

خوش اومدي عضويت در ايران اير رايفل و ورودتون رو به تاپيك گيلان تبريك ميگم
انشالله كه موفق باشيد و از سايت نهايت استفاده رو ببرين

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - lloyd - 2014-02-09 09:52 PM

سلام دوست خوبم

در حال حاضر امکان سفر با کشتی به کشور روسیه وجود ندارد!
کشتی های باری حق سوار کردن هیچ مسافری را ندارند!
شما فقط میتوانی با کشتی رو رو { کشتی حمل خودرو و تریلی } سفر کنی که حالا حالا توی انزلی پهلو نمیگیره!
و اگر شما تمایل به سفر دریایی به کشور روسیه را داری باید بری کشور اذربایجان شهر باکو با کشتی ها مسافری بری روسیه!
در مورد انتقال بسته شما میتونی با پست DHL این بسته را براتون بفرستن! اگر بسته شما غیرقانونی نباشد و جزء مواد قاچاق و جرم نباشه فرستنده بسته توی کشور روسیه میتواند در بندر آستراخان روسیه به یکی کشتی باری تحویل بدهد و شما در ایران دریافت کنید! البته با اجازه نماینده کشتیرانی و اداره گمرک! بازم میگم بسته شما نباید چیز قاچاقی باشه! اگر گمرک به شما گیر داد میتونید با یکی از ترخیص کارها که توی انزلی شرکت دارند صحبت کنید و اونا میتوانند گمرک را قانع کنند که بسته ایی که وارد شده است نمونه است! و به شما گمرکی تعلق نخواهد گرفت! البته شما میتونید با گمرک صحبت کنید!
در صورت سوال بیشتر برام پیام خصوصی بدهید!

با احترام

در ضمن شما برای ورود به کشور روسیه نیاز به گرفتن ویزا دارید!

(2014-02-01 04:16 PM)MMax نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

یه کاری برام پیش اومده که ممنون می شم در موردش راهنماییم کنید. من اواخر امسال باید یه بسته حدودا 30-40 کیلویی از روسیه بیارم ایران. با توجه به اینکه امکان پست بسته وجود نداره و از طریق هوایی هم نمی تونم اقدام کنم می خواستم بدونم از طریق دریایی می تونم از استان گیلان به روسیه سفر کنم و بسته مورد نظر رو به ایران انتقال بدم؟ کشتی های باری یا تفریحی از بنادر این استان به روسیه رفت و آمد دارن؟ یا حتی کشتی های شخصی.

(2014-02-09 09:47 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-09 09:39 PM)lloyd نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان خوب گیلانی
نظرتون چیه رفقا؟

سلام آقا محمدKhansariha (8)

خوش اومدي عضويت در ايران اير رايفل و ورودتون رو به تاپيك گيلان تبريك ميگم
انشالله كه موفق باشيد و از سايت نهايت استفاده رو ببرين

مخلصم داداش! نوکرتم!

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-02-10 06:59 PM

محمدجان سلام خوش بامویی داداش همنام قوربان بشمKhansariha (8)
آقا بهروز که رو نوکوده شما بفرما امن کویه تنیم قلاب بزنیم واسه کپور و شوک?(مخلص آقا بهروز ایسیما). Khansariha (219)
قبل برف با عیال بیشیم انزلی ماهیگیری!از اونجایی که یه سری محدودیتها نهاوو،تصمیم بیگیفتیم سمت پیل علی باغی طرفان(اگر درست بگفتاویم)قلاب بزنیم که چندتایی کپور کوچیک بزیم
(24تا) که هروزانا تاپیک ماهیگیری مینی عکساش نهم.خوبیش این بو که ماشین امی کنار نهاوو د.
راستی شیمی محلی برف آب نبست?شنبه مرخصی فگیفتم با پرواز از عسلویه بمم سمت مازندران و انزلی و دریاکنار بین ا دومنطقه خیلی برف بو و لی رشت ابلقی بو.
جاقلانا قوربان Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2014-02-10 07:10 PM

(2014-02-10 06:59 PM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمدجان سلام خوش بامویی داداش همنام قوربان بشمKhansariha (8)
آقا بهروز که رو نوکوده شما بفرما امن کویه تنیم قلاب بزنیم واسه کپور و شوک?(مخلص آقا بهروز ایسیما). Khansariha (219)
قبل برف با عیال بیشیم انزلی ماهیگیری!از اونجایی که یه سری محدودیتها نهاوو،تصمیم بیگیفتیم سمت پیل علی باغی طرفان(اگر درست بگفتاویم)قلاب بزنیم که چندتایی کپور کوچیک بزیم
(24تا) که هروزانا تاپیک ماهیگیری مینی عکساش نهم.خوبیش این بو که ماشین امی کنار نهاوو د.
راستی شیمی محلی برف آب نبست?شنبه مرخصی فگیفتم با پرواز از عسلویه بمم سمت مازندران و انزلی و دریاکنار بین ا دومنطقه خیلی برف بو و لی رشت ابلقی بو.
جاقلانا قوربان Khansariha (48)
آقا مرخصی خوش بگزرهKhansariha (8)
فعلآ ماهیگیری با قلاب تعطیله محمد جان تا هوا مساعد ببه و بقول قدیمیان: زمین نفس بکشه Khansariha (214)خخخ
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2014-02-11 11:39 AM

(2014-01-30 03:03 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود و صد درود بر خرم زاکان گول گیلانی... Khansariha (48)
آخیش، خیلی زماته ا تاپیک دورون سر نزا بوم... Khansariha (8)
الان خیلی خوشم، اصلن خرم ببوستم، می رنگ و رو وازا بو... Khansariha (219)
امیدوارم کی زاکان همگی خوش و خرم ببید و در پناه حق... Khansariha (256)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-01-28 11:01 PM)gilemard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ندونم هاتسان هگیرم یا ریتای یا مگنوم 1000?به نظر شما زیر 700 چی هگیرم خوبه?
توی سایت کوهسار مگنوم 1000 به قیمت 700 و ریتای 100 به قیمت300 وجود داشت.البته ریتای با این قیمت مفته ولی خوب دنبال یه تفنگ بادی که تا 60 الی 70 متر برای شکار مناسب ببون هیسم.

راستش فکر گودم دیانا توی مدل های 31 و ....ضعیفه.قدرت سلاح همراه با دقت مره خیلی مهمه.به نظر شمادیانا 31 برای من مناسب هیسه?

حامد جان توفنگ خه هگیری بره؟ چره سردردرگم عزیز؟ از فکر چینی و ترک بیه بیرون تی قربون. اول دیانا (۳۶ شکاره وسی) بعد گامو سی اف ایکس یا رویال یا سی اف آر (بسته به تی بودجه). در آخر هم شادو ۱۰۰۰. دوربین هم فعلا یه ته گامو ۳۲*۴ هگیر.
Khansariha (8)

مخلص حنان جان,پیلا برار هیسیم.چه عجب برار.به فقرا یه سر بزای.راستش برنامه ریزی بوکودم هر جور ببوسته تا تابستان یه 52 هگیرم.دوست ندارم یه تفنگ مثل شادو هگیرم که دو روز بعد ازش سیر ببوم.صبر بهترین راه حله برای من.
(2014-02-08 10:48 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا بهروز، آقا رضا، آقا امین و آقا محمد؛
از گیلانه زاکان فقط اشان بمانستن؟ بقیه چی ببوستن کی؟ زاکان کلا خیلی کم پیدائید...
Khansariha (399)
آمو برگ چغندر بیم برر.خخخخخخ.شوخی بوکودم.یه خورده رفت و آمد کمابوسته.
سلام دوستان خوب گیلانی
نظرتون چیه رفقا؟

خوش بمویی برر.ایشالله تره خوش بگذره.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-02-11 11:55 AM

(2014-02-11 11:39 AM)gilemard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مخلص حنان جان,پیلا برار هیسیم.چه عجب برار.به فقرا یه سر بزای.راستش برنامه ریزی بوکودم هر جور ببوسته تا تابستان یه 52 هگیرم.دوست ندارم یه تفنگ مثل شادو هگیرم که دو روز بعد ازش سیر ببوم.صبر بهترین راه حله برای من.

سلام حامد جان. خوبی برر؟ الان خا بیسی تا تابستان؟؟؟ خا چه کاری هیسه حامد، الون یه ته سی اف ایکس قنداق کامپوزیتی هگیر تا او موقع ایشله 52 پولم جورابون...
مو سی اف آر دشتم خیلی هم راضی بوم... او زمان که خا ایشله 52 یه هگیری ای سی اف ایکسه تونی بنی فروش ره، فقط تمیز بدر تا او موقع که خوجیر قیمت بفرشی. می پیشنهاد رو فکر بکون... Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - lloyd - 2014-02-12 08:29 PM

سلام
دوستان جای خوب توی انزلی برای تعمیر تفنگ بادی گامو دلتا ( بورس فنر و تعویض ) سراغ ندارید؟ که کارش خوب باشه!
ممنون میشم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2014-02-12 08:41 PM

(2014-02-12 08:29 PM)lloyd نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان جای خوب توی انزلی برای تعمیر تفنگ بادی گامو دلتا ( بورس فنر و تعویض ) سراغ ندارید؟ که کارش خوب باشه!
ممنون میشم
انتهای شنبه بازار سمت چوب فروشیها یه مغازه وسایل شکار هست کارتعمیراتش بدک نیست

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2014-02-12 08:46 PM

Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)