شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2014-02-08 02:10 AM

قوربونت. از شهر منجیل به اون ور دیگه لهجه ها به سمت گیلکی میرن منجیلیا فارس با ترک هستن. ولی خوب دستو پا شکسته گیلکی متوجه میشن منم همینطور. اقا یه رشتو یه بازار ماهی فروشانش که واقعا ادم از دیدنش سیر نمیشه. انزلیم که غازیانشو نزدیک هتل دولفینش خیلی زیباست.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2014-02-08 02:19 AM

چاکریم اخوی ، خوشحال شدم بالاخره یه رودباری اینجا دیدم ... یه آقا معراجی قبلا بود که دیگه نمیاد ، انشالله حضور شما همیشه تداوم داشته باشه ...Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-02-08 09:07 AM

انگار مازندران زاکان هم کسی خبر نره که اویه کپسول تا ۳۰۰ بار پرا کونید یا نه. دو روز پیش اشانه تاپیک پست فدم تا الان کی کسی جواب فنده... Khansariha (226)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آقا امین ما مخلص همه ی بچه های گیلان هم هستیم فرقی نداره که گیل باشن یا گالش، ترک باشن یا کرد یا... و گیلکی بلد باشن یا نباشن. بالاخره همه هم استانی هستیم و دغدغه های مشترک داریم...
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2014-02-08 12:23 PM

ممنون داداش. تا جای که من اطلاع دارم یکی از دوستان برای مازندران هست که یک جا بود قبلا بالای 200بار شارز میکردن ولی الان یک سالی هست که برای مصرف شخصی شارز کردنو قبول نمیکنن. و یک جای دیگه هست تا 150بار شارز میکنن فقط.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2014-02-08 01:54 PM

زاكان
فعلآ ها تلمبه نازا واستي بكشيد Khansariha (399)خخخ
والا pcp بي pcpKhansariha (290)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-02-08 07:02 PM

آقا بهروز جان شوما الان از تلمبه استفاده کنید؟ ا مخزن ای تی کاملا خالی ببه خا چند مرتبه تلمبه بزنی تا مخزن پرا به؟ اجور سخت نیه شمه ره الان؟
آخه من می بل و بازو یه مقدار ضعیفه اگه زیاد تلمبه بزنم فکر کونم ایشکنه... خخخخخخخ
بعدن هم ان رطوبت گیری که بوگوفتید گیر ایه؟ ان دقیقا چطویه؟ جایی وصل به؟
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2014-02-08 07:34 PM

حنان جان
هر کاری روشی داره طبق دستر العمل خود سازنده بهتر کی در سه مرحله 5 دقیقه ای مخزن سلح شارژ ببه
برای پیشگیری ازداغ بوستن بخشهار فشار بالا و دوام اورینگها و عدم تحلیل رفتن انرژی جسمانی
ضمنآ فشار زیر 100 بار تیراندازی شین نیه و نباس مخزن فشار اونزیر باری کی من از 120 کمتر نارم و تا 180 هم بیشتر شارژ نکنم
سختی کارم از فشار 140 تا 180 ایسه Khansariha (214)
و کلآ برای اشخاص با وزن زیر 65 کیلو و قد زیر 1.75 بدلیل طراحی غیر ارگونومیکش قبول دارم کار سختی ایسه
ولی شا تلمبه پایه یا کنار دیوار به زمین پیچ گودن و ایتا لولای قرس در امتداد اون دسته به دیوار نصب گودن و با نصب اهرم بازوی محرک بزرگتری ایجاد کودن و کار حداقل 30% راحتترببه
کی من انشالله بعدها چاکونم
ضمنآ رطوبتگیری هم منظور بازاگودن تانک اسلحه و آغشته گودن دیواره داخلی به مقداری کم روغن با ویسکوزیته مناسب منظور ایسه تا آسیب رطوبتی پیش ناوره

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-02-08 08:14 PM

(2014-02-08 07:34 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حنان جان
هر کاری روشی داره طبق دستر العمل خود سازنده بهتر کی در سه مرحله 5 دقیقه ای مخزن سلح شارژ ببه
برای پیشگیری ازداغ بوستن بخشهار فشار بالا و دوام اورینگها و عدم تحلیل رفتن انرژی جسمانی
ضمنآ فشار زیر 100 بار تیراندازی شین نیه و نباس مخزن فشار اونزیر باری کی من از 120 کمتر نارم و تا 180 هم بیشتر شارژ نکنم
سختی کارم از فشار 140 تا 180 ایسه Khansariha (214)
و کلآ برای اشخاص با وزن زیر 65 کیلو و قد زیر 1.75 بدلیل طراحی غیر ارگونومیکش قبول دارم کار سختی ایسه
ولی شا تلمبه پایه یا کنار دیوار به زمین پیچ گودن و ایتا لولای قرس در امتداد اون دسته به دیوار نصب گودن و با نصب اهرم بازوی محرک بزرگتری ایجاد کودن و کار حداقل 30% راحتترببه
کی من انشالله بعدها چاکونم
ضمنآ رطوبتگیری هم منظور بازاگودن تانک اسلحه و آغشته گودن دیواره داخلی به مقداری کم روغن با ویسکوزیته مناسب منظور ایسه تا آسیب رطوبتی پیش ناوره

اوووووه چندی دنگ و فنگ داره کی آقا بهروز جان!!! با این اوضاع و احوالی کی شوما بفرماستی فکر بوکونم همون کپسوله فیگیریم خیلی راحت ترم... مخصوصا کی می بل و بازو هم تار عنکبوتیه! خخخخخ
فقط ا تهران شونو و اویه معطلا بوستان یه کم سخته ولی هر چی ببه مره از ان تلمبه راحت تره...
تی دست درد نوکونه آقا بهروز جان. تی جان قوربان... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2014-02-08 08:30 PM

تلمبه رو هم میشه اتوماتیک کرد راحت شد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی اگه از کپسول از اول استفاده کنید بعد دیگه نمیتونید برید سراغ تلمبه ادمو بد عادت میکنه خخKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2014-02-08 09:14 PM

(2014-02-08 08:30 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تلمبه رو هم میشه اتوماتیک کرد راحت شد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی اگه از کپسول از اول استفاده کنید بعد دیگه نمیتونید برید سراغ تلمبه ادمو بد عادت میکنه خخKhansariha (8)
امين جان با تشكر از شماKhansariha (8)
طرح خوبيه ولي با ضريب تبديل تسمه اي 2 به 1 مثل شكل و ابعاد تسمه با توجه به كورس تلمبه گشتاور زيادي ميخواد و فقط با زنجير ميشه اين نيرو منتقل بشه بايد ضريب پولي هاور حد اقل 1 به 3 تبديل كرد و حتما نياز به پيش گيربكس براي كاهش اندازه موتور محرك و پايين آوردن استهلاك و مصرف هست