شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2014-02-07 10:40 PM

سلام دكتر جانKhansariha (8)
جانم برر امري ببه

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-02-07 10:47 PM

سلام آقا بهروز جان. خیلی ارادت درم. Khansariha (8)
می جان شمه ره بگه کی من خاسی ایته ای تی فیگیرم. خسم بدنم کی امی گیلانه درون جایی ا کپسوله پر کنید؟ یا حتما باید آدم بشه تهران یا جایی؟
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2014-02-07 10:52 PM

منم دو دل ابیام میان ای تی و 52 ... دوماه پیش خسم 52 فیگیرم که می گوشی دکفت اب میان و بوسوت ، ان پول ادم ایتا گوشی فیگیتم ...
الانم خسم ایتا 52 با دوربین سنتر پونت فیگیرم که ای اتی بحث پیش بمو ... الانم تونوم ای تی فیگیرم ولی می پول تلمبه ره قد نده فعلا خخخخخ
بجز کپسول و تلمبه راه دیگه ای انه شارژه ره نهه ؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2014-02-07 11:00 PM

حنان جان
من كي فعلآ جايي نيافتم 300 با بداريد اونم بي دردسر تره پراكونيد اكثر صحبت 150 ايسه اكثرآ تعريف انور و اونور و فلانجا و ... كونيد ولي من دنيال كار بي منتم تي كپسول فدي پراكونيد امنم مزدا فديم و راحت كي فعلآ خبري نيه
با اينكي كلي هزينه كپسول بگودبوم ولي فعلا منصرفابوم بهترين چيز امره فعلآ ها تلمبه ايسه
اصلنم كار سختي نيه امروز 6 تا خشاب بزم Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-02-07 11:21 PM

(2014-02-07 11:00 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حنان جان
من كي فعلآ جايي نيافتم 300 با بداريد اونم بي دردسر تره پراكونيد اكثر صحبت 150 ايسه اكثرآ تعريف انور و اونور و فلانجا و ... كونيد ولي من دنيال كار بي منتم تي كپسول فدي پراكونيد امنم مزدا فديم و راحت كي فعلآ خبري نيه
با اينكي كلي هزينه كپسول بگودبوم ولي فعلا منصرفابوم بهترين چيز امره فعلآ ها تلمبه ايسه
اصلنم كار سختي نيه امروز 6 تا خشاب بزم Khansariha (214)

آقا بهروز اگه مازندران جایی ببه که کپسول پر بکنید که خیلی خوب به، من حتما فیگیرم. راستی ا رطوبت درون با تلمبه پرا گودن مخزنه آسیب نرسانه آقا بهروز جان؟ Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2014-02-07 11:29 PM

حنان جان
مطمئنآ كپسول برتر و استفاده از اون راحت تره ايسه ولي وقتي نداريم چي!
اگر بمانه ارزش خريد كپسول حجم بالا براي زمان طولانيا داره
با يكبار باز كردن مخزن و آغشته كردن داخلش به روغن غليظ ده رطوبت حريفش نيبه و فشار بالا اونا بصورت ايتلايه ميكروني در تمام سطوح پوشانه
خلاصه بايد پيشروي بكنيم خخخ كل اي تي و متعلقاتش چي ايسه كي انقده حرص بخورمKhansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2014-02-08 12:04 AM

(2014-02-07 11:29 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حنان جان
با يكبار باز كردن مخزن و آغشته كردن داخلش به روغن غليظ ده رطوبت حريفش نيبه و فشار بالا اونا بصورت ايتلايه ميكروني در تمام سطوح پوشانه
خلاصه بايد پيشروي بكنيم خخخ كل اي تي و متعلقاتش چي ايسه كي انقده حرص بخورمKhansariha (214)

سلام
امشب از یکی از دوستان در انزلی شماره یه نفر رو هگیتم که کپسول آتش نشانی پر کونه، اونه ره زنگ بزم بوتم مو یه کپسول غواصی دارمه که خام تا 300 بار شارژ بیبی تونیدی انجام بدید، بگوفته بیس به کارخانه زنگ بزنم الان ته خبر دم بعد خودش زنگ بزه بگوفته که کارخونه تا 125 بار کپسولو پر کونه، اگه سفارشی بکونی کپسول وقتی سرد بوبو 125 بار دیگه زنه که تهش به 200 بار بوته اشان کمپرسور بیشتر از این فکش ناره
بازم باید بوشم باشگاه پینت بال رشت یا اصلا خود شهر صنعتی رشت خبر بگیرم فعلا که وقت نبه
به قول شما باید پیشروی بکونیمKhansariha (48)
راستی آقا بهروز درست متوجه بوبوم! یعنی روغن 10 امره مشکل روطوبت تلبمه حل به ؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2014-02-08 01:17 AM

(2014-02-08 12:04 AM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-07 11:29 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حنان جان

سلام
امشب از یکی از دوستان در انزلی شماره یه نفر رو هگیتم که کپسول آتش نشانی پر کونه، اونه ره زنگ بزم بوتم مو یه کپسول غواصی دارمه که خام تا 300 بار شارژ بیبی تونیدی انجام بدید، بگوفته بیس به کارخانه زنگ بزنم الان ته خبر دم بعد خودش زنگ بزه بگوفته که کارخونه تا 125 بار کپسولو پر کونه، اگه سفارشی بکونی کپسول وقتی سرد بوبو 125 بار دیگه زنه که تهش به 200 بار بوته اشان کمپرسور بیشتر از این فکش ناره
بازم باید بوشم باشگاه پینت بال رشت یا اصلا خود شهر صنعتی رشت خبر بگیرم فعلا که وقت نبه
به قول شما باید پیشروی بکونیمKhansariha (48)
راستی آقا بهروز درست متوجه بوبوم! یعنی روغن 10 امره مشکل روطوبت تلبمه حل به ؟Khansariha (8)

فشار كاري پينت بال كمتر از PCP ايسه
كپسولهاي غواصي هم بسته به نوعش تانيد از 150 الي 300 بار ببيد كه بدليل كار غواصي عموما در امي طرف زمان و عمق كار چون كمه همون 150 تا 200 بار اوشنره بس آيه
كپسولم فقط فيضش به 300 بار بودنش هيسه تازه اگر بعد سرده بو نيبي 270 بار!
شش ليتر كپسول مرا آخرش 12 بار شارژ مره فده به ان ببر و بيار و دنگ و فنگ نيرزه فقط در صورت فراواني شارژ و نزديك بونش ارزش داره
ضمنآ روغن غلطيظ منظور نمره 40 هيسه نه روغن 10!

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2014-02-08 01:41 AM

تو جمع شما گیلانیا من چون تقریبا تو دومین شهر استان گیلان زندگی میکنم گیلکی بلد نیستم ولی دستو پا شکسته میتونم متناتون ترجمه کنم! من خودم برای شارز کپسولم تا 150 بار ازت میفرستادم قزوین که بعد 150 بارو خودم فشرده میکردم به 210بار کپسول من چون 40لیتری بود راحت تا یک سال جواب منو میداد شارز با کپسول. همش تو 3 ثانیه انجام میشه ولی تلمبه زمان میبره و خستگی که کمی بعد تلمبه زدن گروپ گیریو سخت میکنه.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2014-02-08 01:52 AM

بابا همشهری گیلکی صحبت کردن که سخت نیست... البته زبون ما رحمت آبادی ها یکم نزدیکه به گیلکی یکم هم به تالشی :D
کلا ما رودباری ها یکمی از ترکی و کردی و گیلکی و تالشی و خوده رودباری سر رشته داریم ( ماشالله این همه زبان تو یه شهرستان خخخخخ ) Khansariha (8)