شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-01-30 01:22 PM

زاکان سلام Khansariha (8)
ازبس بیشایید شکار حال نشتید تاپیکا نیگا تاودید!!!خدارا شکر شیمی سر خلوتا بوست بامویید.
شیمی دازوتبر واووین بیبه ایشالاKhansariha (48)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-01-30 03:03 PM

درود و صد درود بر خرم زاکان گول گیلانی... Khansariha (48)
آخیش، خیلی زماته ا تاپیک دورون سر نزا بوم... Khansariha (8)
الان خیلی خوشم، اصلن خرم ببوستم، می رنگ و رو وازا بو... Khansariha (219)
امیدوارم کی زاکان همگی خوش و خرم ببید و در پناه حق... Khansariha (256)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-01-28 11:01 PM)gilemard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ندونم هاتسان هگیرم یا ریتای یا مگنوم 1000?به نظر شما زیر 700 چی هگیرم خوبه?
توی سایت کوهسار مگنوم 1000 به قیمت 700 و ریتای 100 به قیمت300 وجود داشت.البته ریتای با این قیمت مفته ولی خوب دنبال یه تفنگ بادی که تا 60 الی 70 متر برای شکار مناسب ببون هیسم.

راستش فکر گودم دیانا توی مدل های 31 و ....ضعیفه.قدرت سلاح همراه با دقت مره خیلی مهمه.به نظر شمادیانا 31 برای من مناسب هیسه?

حامد جان توفنگ خه هگیری بره؟ چره سردردرگم عزیز؟ از فکر چینی و ترک بیه بیرون تی قربون. اول دیانا (۳۶ شکاره وسی) بعد گامو سی اف ایکس یا رویال یا سی اف آر (بسته به تی بودجه). در آخر هم شادو ۱۰۰۰. دوربین هم فعلا یه ته گامو ۳۲*۴ هگیر.
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2014-01-30 06:30 PM

درود بر دوستان گرامی.
شادو هزار تو رشت یا جاهای دیگه چند قیمت دارین؟
ضمنا اینجا بچه آستارا هم هست؟لوندویل.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2014-01-30 06:40 PM

(2014-01-30 06:30 PM)FARMANDEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر دوستان گرامی.
شادو هزار تو رشت یا جاهای دیگه چند قیمت دارین؟
ضمنا اینجا بچه آستارا هم هست؟لوندویل.
دوست عزیزKhansariha (8)
قیمتها تو گیلان از کل کشور هم بالاتره
شادو رو 420 الی 430 قیمت میدهند !
چون میدونند چه آنلاین بخری چه یه دوست برات بخره بفرسته با هزینه ارسالش همین درمیاد

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - MMax - 2014-02-01 04:16 PM

سلام دوستان

یه کاری برام پیش اومده که ممنون می شم در موردش راهنماییم کنید. من اواخر امسال باید یه بسته حدودا 30-40 کیلویی از روسیه بیارم ایران. با توجه به اینکه امکان پست بسته وجود نداره و از طریق هوایی هم نمی تونم اقدام کنم می خواستم بدونم از طریق دریایی می تونم از استان گیلان به روسیه سفر کنم و بسته مورد نظر رو به ایران انتقال بدم؟ کشتی های باری یا تفریحی از بنادر این استان به روسیه رفت و آمد دارن؟ یا حتی کشتی های شخصی.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-02-01 04:27 PM

سلام Khansariha (48)

Khansariha (219) برفا بیدین چی باره کلاچ مرغانه داره Khansariha (219)

عجب برفی!!!!! حیف که من جنوب کشور در هوای آفتابی بسر بردن درم ولی خبر برسه تا الان حدود نیم متر اطراف رشت برف بوکوده و همچنان برستن دره.
خابده شومان هم دوباره شیمی تفنگانا بدسا کودید اونی مرا گلوله برفی بترکانید!!!!!!!!
ایشالا خوش بگذره همتا رهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - MMax - 2014-02-02 05:21 PM

(2014-02-01 04:16 PM)MMax نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

یه کاری برام پیش اومده که ممنون می شم در موردش راهنماییم کنید. من اواخر امسال باید یه بسته حدودا 30-40 کیلویی از روسیه بیارم ایران. با توجه به اینکه امکان پست بسته وجود نداره و از طریق هوایی هم نمی تونم اقدام کنم می خواستم بدونم از طریق دریایی می تونم از استان گیلان به روسیه سفر کنم و بسته مورد نظر رو به ایران انتقال بدم؟ کشتی های باری یا تفریحی از بنادر این استان به روسیه رفت و آمد دارن؟ یا حتی کشتی های شخصی.

سلام

دوستان کسی نمی تونه راهنمایی کنه؟ اینطوری مجبورم خودم برم شمال پرس و جو کنم.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2014-02-03 09:40 PM

سلام جاقالان
امروز بشوم بیرون بیدم هر کس دست یه تفنگ دره، تمام ماشینان باماد شکار بکونند، فقط یه شانسی که این پرندهون بآردد اینه که 99 درصد تفنگون چینی ایسد بعد اینکه ساچمه هم بیژن که شکارچی توده خو دهن مین کلا ساچمه باطل کونه، هن وسی اکثر تیران به هدف نوخوره خخخخخخ وگرنه این چند روز مین نسل پرنده منقرض بوی، از بس این حیوانات تیر بخوردد تا ایته ماشین دینده فرار کونده چه برسه به آدم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2014-02-04 12:50 PM

سلام Khansariha (8)
نه دادا اتو هم فکر نوکون او تفنگای چینی با او تیرانی مرا اینقد پرندگانا پرشکن و نیمکش کوند که آدمی اشک در ایه.
چند روز دیگه که حیوانای خدا کرسنگی بکشد تازه اوشنی قتل عام شروع به. وقتی رابیشکن یا نسبر از تی ده متری تکان نخورد اونوقت می حرف ترا یاد ایه و دینی که با دمکه مرا هم شه شکار کودن.
با اجازیه بزرگان تاپیک من ایتا روش شیمره گم اونم اینه که هر درختی که میوه ریز دره اونی چند متری استتار بوکونید در چند ساعت کلی شکار کونید. فقط خودایی طوری بزنید که ناک اوت بیبد و پرشکن نوکونید.
خوش بگذرهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2014-02-07 10:38 PM

آقا بهروز ایسئید؟ Khansariha (8)