شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2013-10-05 11:56 PM

(2013-10-05 02:02 PM)اشکان نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-05 01:56 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا دامون
من وقت نگودم بشم و گرفتار بوم ولي زاكاني كي بشوييد بگفتيد بدك نبو اما هر چي زه يه ريز بو و از شوك درشت خبري نبوKhansariha (226)

سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان گیلانی و آقا بهروز گلKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
آقا یک سوال منظورتون از شوک همون اردک ماهی است ؟
من بهترین دوران ماهیگیری نوجوانی را دریکی از روستاهای گیلان به نام صوفیانده از توابع نخاله و هندخاله داشتم و چقدر هم که کولی و شوک میگرفتیم با شناور و خیزران
یاد گیلان و خاطرات مردم مهمان نوازش بخیر Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
مخلصم اشکان جان صوفیانده جای زیبا یی هست متاسفانه چندین ساله که اونجا نرفتم یاد آوریه شما باعث شد که یه برنامه واسه رفتن به اونجابریزم Khansariha (399)

(2013-10-05 09:21 PM)سنگک نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به دوستان گیلانی.من اهل فارس شهر شیرازم.در اطراف ما مزارع گندم و ذرت و ... زیاده پس کبوتر هم برای شکار کم و بیش پیدا میشه.ولی هروقت مهمان استان زیبای شما شدم طبق عادت دنبال پرنده های مختلف در آسمان می گشتم ولی کبوتر و قمری نمیدیدم البته باوجود نوع کشاورزی طبیعی هست.یک سئوال داشتم میتوتید بفرمائئد کجا میشه در استان گیلان حسابی کبوتر و قمری شکار کرد چه منطقه ای در صورت امکان مختصات جغرافیائئ بگزارید.ممنون میشم.اگر شما سئوالی داشتید از استان ما در صورت توان خوشحال میشم جواب بدم.
درود دوست گرامی
من مزارع اطراف شیراز و اقلید و آباده و مرودشت رو دیدم و خاطرات زیادی اون اطراف دارم
همه جای ایران سرای من است Khansariha (256)
والله بچه های گیلان زمین زیاد اهل شکار کبوتر و قمری نیستن
بیشتر دوستان به شکار انواع توکا و انواع سار و خرگوش و کبک و بلدر چین و این گونه پرندگان علاقه دارن (من خودم شکار توکا و سار رو خیلی دوست دارم)
کبوتر و قمری بیشتر از این که در اطراف شهر ها دیده بشن داخل شهر ها جمع شدن نمونه اش در باغ محتشم و سبزه میدان و میدان زرجوب رشت بسیار دیده میشه
ولی همون سیلوهای گندم سراوان در نزدیکی رشت کبوتر زیاد دیدم مختصات هم نمیخواد تو گوگل مپ به همین اسم در جاده رشت به تهران نزدیک رشت ثبت شده

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - vahidroshandel - 2013-10-08 10:20 PM

دوستان مدت 4 روزه که تو رشت هوا بهم خورده و سرمای هوا به حد اومدن برف رسیده و خیلی هم پرنده به گیلان مهاجرت کرده و در گوشه و کنار صدای تفنگ های شکارچیها در اومده خبر دارم که تو نما ها خوب حیوون گرفتن طرفهای شفت و فومن و پیربازار و مبارک اباد و ...
حالا هر کی امار دور و بر خودشو داره امار بده بدونیم چه خبره
زاکان کسی شکار نکوده ؟؟؟؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2013-10-09 07:57 AM

کسی طرف پیر بازار بیاد خودم هدشاتش میکنما.
گفته باشم
پیربازار امی شینه یهKhansariha (8)

من هفته پیش که رفته بودم برای پرواز هواپیما یه دسته 5-10 تایی غاز نشستن توفاصله 200-300 متریمون اما چون ما به آسایش خاطر اهالی احترام میزاریم اونجا باخودمون اسلحه نمیبریم.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - vahidroshandel - 2013-10-09 02:04 PM

(2013-10-09 07:57 AM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفته باشم

من هفته پیش که رفته بودم برای پرواز هواپیما یه دسته 5-10 تایی غاز نشستن توفاصله 200-300 متریمون اما چون ما به آسایش خاطر اهالی احترام میزاریم اونجا باخودمون اسلحه نمیبریم.Khansariha (8)

دوست عزیز بهتره که ادب رو رعایت کنی خیلی از افراد در ان مناطق برای شکار میان بنده هم در همان منطقه اببندان دارم تا به حال به کسی این حرف رو نزدم
اینجا جای این صحبتها نیست و از شهرهای دیگه میان و میخونن

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2013-10-09 11:34 PM

(2013-10-09 02:04 PM)vahidroshandel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-09 07:57 AM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفته باشم

دوست عزیز بهتره که ادب رو رعایت کنی خیلی از افراد در ان مناطق برای شکار میان بنده هم در همان منطقه اببندان دارم تا به حال به کسی این حرف رو نزدم

عزیز دل برادر شما اصلا متوجه متن بنده شدی؟!!!
فکر میکنم تفاوت بسیار زیادی بین Khansariha (8) ووو Khansariha (120)Khansariha (365) باشه!!!

شما تازه اومدی توانجمن برای همین چند تا پیشنهاد دوستانه میدم به شما برای آشنایی بیشتر بادوستان وخلقیاتشون:
1-یک دور کل تاپیک رو بخونید متوجه میشید که دوستان چقدر به هم دیگه ابراز لطف وعلاقه میکنن وتمام پست هاشون برای همدیگه از سر شوخی و درکنار هم بودن بوده وبس.
2-درمورد نگارش کلمات واستفاده از اسمایل ها درانجمن بیشتر اطلاعات جمع آوری کنید(تواینترنت حتما مطالب جالبی یافت خواهید کرد)
3-تفرقه و تحقیر در فرهنگ ما از جمله دوستانی که داخل این فروم فعالیت میکنن جایی نداره وقطعا باهاش برخورد خواهدشد.پس به فکر اصلاح خودتون باشید تا دیگران خدایی نکرده برخورد نکنن
4-به بنده چه ربطی داره که کی کجا میره شکار؟!!بازم دراین مورد به بند 1...3 مراجعه کنید.
5-قبل از برخورد مستقیم باکسی اول بپرسید هدف ومضمون شما ازارسال این پست چی بوده ؟!! اگر نتیجه ای نگرفتید بامدیران درمیون بگذارید نه اینکه شخصا بااین لحن ... پست ارسال کنید.

6-(خارج از بحث فروم) درمورد پارگراف آخر پست ارسالی بنده صلاح دونستم دلیلش روهم بگم.ما با بزرگای محل جلسات مختلفی گزاشتیم و اونهاهم به ما گوشزد کردن آلودگی صوتی ایجاد نکنیم چون تواون محل شاید بیشتر از 1000 راس گاو و اسب شیرده وباردار و... درحال چرا هستن و همشون مالک دارن.اگر ما آلودگی صوتی(از هرنوعی وچه بدتر اصلحه و...)ایجاد کنیم فکر میکنید روی حیوانات تاثیر نخواهد گزاشت؟
برای بنده فقط کشتن پرنده مهم نیست.نمیتونم به خودم بقبولونم برای رسیدن به هدفم به هرکاری دست بزنم حتی آزار رساندن به حیوانات.

اگر هم احیانا احیانا پست بنده به کسی برخورده بنده عذرخواهی میکنم کمااینکه پست بنده کاملا از سرشوخی ومزاح بوده.

Khansariha (8)انم خدمت گل ابراران گیلک زیان

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - detonator - 2013-10-10 12:40 AM

گفته باشم

واقعا؟ پس من چند روز آینده حتما پیربازار میرم...با چه تفنگی میزنی که به تناسب ، کلاه ایمنی مناسب بزارم!خخخخخ
(2013-10-09 02:04 PM)vahidroshandel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیزم ،امین جان شوخی کردن... به دل نگیرKhansariha (8)Khansariha (119)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - vahidroshandel - 2013-10-10 01:24 AM

(2013-10-09 11:34 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفته باشم

عزیز دل برادر شما اصلا متوجه متن بنده شدی؟!!!
فکر میکنم تفاوت بسیار زیادی بین Khansariha (8) ووو Khansariha (120)Khansariha (365) باشه!!!

شما تازه اومدی توانجمن برای همین چند تا پیشنهاد دوستانه میدم به شما برای آشنایی بیشتر بادوستان وخلقیاتشون:
1-یک دور کل تاپیک رو بخونید متوجه میشید که دوستان چقدر به هم دیگه ابراز لطف وعلاقه میکنن وتمام پست هاشون برای همدیگه از سر شوخی و درکنار هم بودن بوده وبس.
2-درمورد نگارش کلمات واستفاده از اسمایل ها درانجمن بیشتر اطلاعات جمع آوری کنید(تواینترنت حتما مطالب جالبی یافت خواهید کرد)
3-تفرقه و تحقیر در فرهنگ ما از جمله دوستانی که داخل این فروم فعالیت میکنن جایی نداره وقطعا باهاش برخورد خواهدشد.پس به فکر اصلاح خودتون باشید تا دیگران خدایی نکرده برخورد نکنن
4-به بنده چه ربطی داره که کی کجا میره شکار؟!!بازم دراین مورد به بند 1...3 مراجعه کنید.
5-قبل از برخورد مستقیم باکسی اول بپرسید هدف ومضمون شما ازارسال این پست چی بوده ؟!! اگر نتیجه ای نگرفتید بامدیران درمیون بگذارید نه اینکه شخصا بااین لحن ... پست ارسال کنید.

6-(خارج از بحث فروم) درمورد پارگراف آخر پست ارسالی بنده صلاح دونستم دلیلش روهم بگم.ما با بزرگای محل جلسات مختلفی گزاشتیم و اونهاهم به ما گوشزد کردن آلودگی صوتی ایجاد نکنیم چون تواون محل شاید بیشتر از 1000 راس گاو و اسب شیرده وباردار و... درحال چرا هستن و همشون مالک دارن.اگر ما آلودگی صوتی(از هرنوعی وچه بدتر اصلحه و...)ایجاد کنیم فکر میکنید روی حیوانات تاثیر نخواهد گزاشت؟
برای بنده فقط کشتن پرنده مهم نیست.نمیتونم به خودم بقبولونم برای رسیدن به هدفم به هرکاری دست بزنم حتی آزار رساندن به حیوانات.

اگر هم احیانا احیانا پست بنده به کسی برخورده بنده عذرخواهی میکنم کمااینکه پست بنده کاملا از سرشوخی ومزاح بوده.

Khansariha (8)انم خدمت گل ابراران گیلک زیان

1. ببینید دوست عزیز ایا شما بنده رو میشناسی که از در شوخی وارد میشی و خط نشون میکشی که انشااله شوخی بوده
2. افرین شما هم در مورد نگارش کلمات و استفاده از اسمایل دقت کن که با چه لحنی نگارش میکنی !!!!!!
3. جناب عالی خود رو مالک منطقه دونستی و بوجود اورنده تفرقه و تحقیر شدی نه من
دوست عزیز فکر کنم اشتباه متوجه شدی حتی اگر قدیمیترین فرد سایت هم باشی باید زیباتر و پخته تر از این صحبت کنی نه اینکه بیای اینگونه صحبت بکنی و بعدشم در 6 مورد تذکر بدی و سر اخر معذرت خواهی کنی
دوستانه میگم اصلاح مال شماست برادر من
من اگر مشکلی داشته باشم مطمئن باش خودم رو اصلاح میکنم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2013-10-10 07:11 AM

(2013-10-10 12:40 AM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفته باشم

واقعا؟ پس من چند روز آینده حتما پیربازار میرم...با چه تفنگی میزنی که به تناسب ، کلاه ایمنی مناسب بزارم!خخخخخ

عزیزم ،امین جان شوخی کردن... به دل نگیرKhansariha (8)Khansariha (119)
داداش باکرال خوبه بزنم؟
فقط کالیبرش 5.5 هست خواهشا بیانزدیکم تا افت تیر ازیتم نکنه.Khansariha (214)خخخخخخخخ

خیلی باحال گفتی داداشKhansariha (8)

بچه ها تابحال بابادی غ==از زدید؟Khansariha (367)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - vahidroshandel - 2013-10-10 09:49 AM

اقا امین گل بنده با شما هیچ خصومتی نداشته و ندارم و طبق تذکر شما در بند 1 (دوستان چقدر به هم دیگه ابراز لطف و علاقه میکنن و تمام پست هاشون برای همدیگه از سر شوخی و درکنار هم بودن بوده و بس) بنده هم در 41 پست ارسالی بجز اینکه بخوام از تصاویر شکار و تجربیات خودم و سگهای شکاری و کلا در چهارچوب موضوعات شکار هیچ بحث دیگری نکرده و محیط سایت رو اموزنده میدونم و فکر میکنم این سایت باعث اشنایی بیشتر شکارچیهای هر شهر و بالابردن سطح اموزشی و فرهنگ شکار خواهد بود .
امین جان من با ساچمه 32 تایی میزنم زنده میمونه با تفنگ بادی رو نمیدونم
دوست عزیز detonator از شما هم تشکر میکنم حتما همینطور بوده که شما میگید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2013-10-10 01:26 PM

سلام Khansariha (8)
منم به شوخی بودن ماجرا اعتقاد دارم البته ادامه ندید بهتره بچه محلیم خوبیت نداره باید تجربهامون برای همدیگه بنویسیم تا از شکار حالشو ببریم.
من فکر می کنم واسه پرندگان بزرگ با پی سی پی شکار بشه بهتره تا با ساچمه ای(پران یا سوزنی).
غاز پر زیادی داره و ساچمه ته پر نمیتونه زیاد نفوذ کنه بجز اینکه شماره ساچمه بزرگ باشه و البته بستگی
به فاصله هم داره و با ساچمه های ریز به سر و گردن بخوره میندازه. ولی خوبی پی سی پی اینه که نفوذ خوبی داره و بردش هم زیادتره.آقا نظر شخصی منه ها اشتباه باشه به دل نگیرید. البته میدونم همه شما اینارو میدونید ولی نوشتم تاپیک خاک نگیره!!!!!!!
آووووووووو همیا فارسی بینویشتم مرا یاد نوبو گیلکی پاس بدارم آره آقا پی سی پی پرندیا سولاخاکونه!!!!!!!