شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2013-08-25 09:49 PM

سلام جاقالان
کسی نودونه که فنر دیانا 35 از کویه تونمه گیر بارم فنر نخجیرش ببه هم خوب ایسه
شیمی جانه قوربونKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2013-08-29 11:29 AM

بررن یه جوابی به rkh.hunter عزیز بدید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2013-09-01 12:56 PM

اوه اوه اوه.چه خاکی گرفته تاپیک.آسم گرفتم.بررن کجایین؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2013-09-01 10:59 PM

سلام به گل بررن.خدمت شهاب خان عزیز عرض کنم که فروشگاه شکار و طبیعت رودسر داشته cfx داشت قبلأ.
إن شاء الله تا پس فردا واستون سوأل میکنم.فردا که شهادت هستش و همه جا تعطیله.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2013-09-05 10:06 PM

(2013-09-01 10:28 PM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همهKhansariha (8)Khansariha (8)
بالاخره از تهران برگشتم...و این هم گزارشی از فردوسی تهران:
خیابون خلوت بود...فروشنده ها بی حال بودند و گاهی چرت میزدند!مغازه ها خالی از تفنگ های گامو بودند ولی مثل همیشه دیانا ریخته بود...(از گامو فقط شادو و ماکسیما به زور پیدا میشدن)
قبلا که میرفتیم و میگفتیم at44 میخوایم،فروشنده یه پلاستیک میداد دستمون و میگفت هر چه قدر میخوای بریز توی این..ولی حالا حتی اسمش هم یادشون نمیاد!
خلاصه من که هیچی نخریدم چون دیر رفته بودم و خیلی از مغازه ها بسته بودن.....
ساچمه یPBA bullet دیدم که چه برقی میزدند...چشم آدمو میگرفت.نمیدونم چرا یه بسته نخریدم.الان پشیمونم.
یه مغازه دیدم که توی ویترینش اینارو داشت:
Diana p1000-Evanix monster.windy city.black leopard-walther1250 dominator و وایرخ100 و چیزهای دیگه که نفهمیدم چی بودن ولی مغازه بسته بود و قیمت نگرفتم ولی شماره تلفنشو برداشتم و هرکسی خواست پ.خ میکنم.
در ضمن من دنبال CFR یا CFX معمولی 4.5 بودم که پیدا نشد.(یه مدت رویال داشتم دیگه بسه)
اگه توی شهرها یا استان های اطراف پیدا کردید یه ندایی بدیدKhansariha (8)

(2013-08-25 09:49 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام جاقالان
کسی نودونه که فنر دیانا 35 از کویه تونمه گیر بارم فنر نخجیرش ببه هم خوب ایسه
شیمی جانه قوربونKhansariha (8)

فنر دیانا35و34 حامد توی میدون قلی پور رشت داره35تومن......اصل نیست..نخجیر هم نیست..حدودا با کیفیته.
فنر اصل350مگنوم هم داره 80تومن.
فنر نخجیر هم جهان شکار داره ولی قیمت رو یادم نیست.
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
بشتابید...بشتابید
برید سهمیه بگیرید تا تموم نشده..........
امروز صف رو جلوی جهان شکار دیدم...مغازه پر شده بود از جعبه های فشنگ و مردم دادوفریاد میکردن که زودتر بهشون فشنگ برسه.(البته من یه کم پیازداغش رو زیاد کردم)

ممنون دوست عزیز چند وقت پیش رفتم آستارا اونجا یه فنر 35 گرفتم به قیمت 20000 هزار تومن البته مغازش داخل شهر بود توی بازارچه که اصلا نداشتن ولی تا دلتون بخواد تفنگ داشتن چه قیمتایی نجومی مثلا یه بادی فنری هاتسان رو اتکت زده بودن هاتسان آلمان قیمت 980000 هزار تومنKhansariha (367) پرو مگنوم 4.5 رو میدادن 18 تومن البته اینا قیمت تو بازارچه بود من فقط یه کش رزین گرفتم به قیمت 5000 تومن که روش نوشته بود برای درگیری های تن به تن و درون شهری شکستن شیشه خاطرات دورن کودکی خخخخخخ خدایی قدرتش هم نسبت به قیمتش خیلی خوبه

سهمیه رو هم گفتم اما 50 تا دفترچه شناسایی شکارچی هم نداشتن محیط زیست میگفت که داره چاپ میشه پولشو گرفتن گفتن براتون اس ام اس میشه،حالا کی بشه خدا میدونه
بازم ممنونKhansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Sagheb - 2013-09-05 10:34 PM

زاکان سلام ، بقول امی حامد جان چه خاکی بیگیفته اَ تاپیک

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2013-09-07 12:05 AM

دوستان سلام خوبید ایشالا?
من خستیم cfx royal بیهینم ولی اینطور که زاکان گید گیر نیه.خدایی افسردگی بیگیفتم هرطور ایسه باید رویال بیهینم.
تمام تاپیک رویال ظرف یک هفته بخادم(60 صفحه!!!!)
به نظر شمان تهران فردوسی میان کالیبر 5.5 گیر آیه?
کویه تنم پیدا بکنم?
تاپیکم سر بزنید ده
دمتن گرم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2013-09-07 12:19 AM

(2013-09-07 12:05 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام خوبید ایشالا?
من خستیم cfx royal بیهینم ولی اینطور که زاکان گید گیر نیه.خدایی افسردگی بیگیفتم هرطور ایسه باید رویال بیهینم.
تمام تاپیک رویال ظرف یک هفته بخادم(60 صفحه!!!!)
به نظر شمان تهران فردوسی میان کالیبر 5.5 گیر آیه?
کویه تنم پیدا بکنم?
تاپیکم سر بزنید ده
دمتن گرم
سلام محمد جان
خوبي برار
آقا cfx معمولي بيابي فگيري بهتره هركي رويال فاگيت اني قنداق فورا دورسفت الآن اشان جنس قنداق واقعآ پته
فقط هم 4.5 فگير اني زور برا 5.5 نيه بعدم كي فنر نرمابو اگر 5.5 بيبه اينقدر قوس گيره بالاي 30 مترا واس خمپاره اي بزني!

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2013-09-08 01:51 AM

سلام آقا بهروز شیمی احوال خوبه؟
ایتا عکس شکستن قنداق رویال بیداوم باور نوکودم الان که بفرمستید قبول بوکودم که cfx بگیرم بعد خودم قنداق بتراشم.
واسه کالیبر زکان گید زیر ۳۰متر ۵.۵ واسه شکار خوبتره.خودم ۴.۵ درم دوست دارم ۵.۵ تجربه بکنم ولی نه در حد ریسک و پشیمانی.
بازهم شیمی حرف بیشتر قبول درم و بیشتر بهش فکر کنم.
از شیمی راهنمایی متشکرم شیمی جان قوربان
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2013-09-08 02:27 AM

سلام آقا محمدKhansariha (8)
تشکر برار تی قربان خوبیم بحمدالله
انشالله که شماهم خوش و سرحالی
قنداق کامپوزیت کی شکا ره بهتره تازه حدودی هم ارزانتره گیلان هواجان بهتر جواب دیهه یا بقولی:
(all weather gun stock) ده چره قنداق بتاشی!
برای 5.5 یا 4.5 هم شمه گب بجایه ولی بازین کی اسلحه رام بو او وقتی فکرا با کودن مثال اگه دیانا 52 ببوستی بی ترا حتم 5.5 سفارش گودیم چون دانم واقعآ شکاره خوایی ضمنا الانره ساچمه 5.5 ده بصرف نیه!
در هر حال من هردو کالیبره شلیک بوگودم و مرا 4.5 ان تفنگجا خوش بمو البته5.5 هم بد نبو ولی بعد 30 متر افت تیرشدیدی داشتی در هر حال با خودتی تفکر پیش بشو