شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Sagheb - 2013-08-20 10:45 AM

آخ ، الان دانی انه امرا چی بوکونی ؟
انه اوسانی و زغال سر بنی تا کبابی بهِ بهِ ، بعد ان امرا ایتا میرزا قاسمی مشتی با سیر محلی چاکونی

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - hamidrezaa - 2013-08-20 08:22 PM

جقلان انزلی لوازم شکار و صیادی هم من چند تا شماره بگم.
1- لوازم شکار نجفی اتش نشانی غازیان روبرو
2- لوازم شکار رادخواه پمپ بنزین غازیان روبرو
3- لوازم شکار غفاری خیابان گلستان انزلی داروخانه دکتر ماشینچی طرف

خوش ببید

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2013-08-20 11:34 PM

(2013-08-20 10:45 AM)Sagheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخ ، الان دانی انه امرا چی بوکونی ؟
انه اوسانی و زغال سر بنی تا کبابی بهِ بهِ ، بعد ان امرا ایتا میرزا قاسمی مشتی با سیر محلی چاکونی

خدا بیامرزه بادمجان خوبی بود.جات خالی محمد جان زدیم توی رگ حالی داد.گل برر آشپزم که هیسی.ماشالله به هنر گیل بررن.این همه فیلم کره ای دیدیم با اون غذاهای عجیب غریبشون.تمام آشپزهای کره ای رو بیارن دست پختشون به گرد یکی مادربزرگ های گیلانی نمیرسه.
هنر نزد ایرانیان است و بس.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Sagheb - 2013-08-21 12:49 PM

حامد جان الان خوایم تی دهنا آب توَدم ، الانم که ظهر موقع ایسه ، آخ الان بیشی سفره سر بدینی مارجان عزیز تره اشپل کوکو چاکوده سفره سر هم شور کولی ، تره باقالا ، آغوز مغز ، برنج سدری دودی ، ماست چکیده محلی ، تره سیر ، هفت بیجار ، سوته ، نهه ((( بازم تره بگم )))
می دیل ضعف بوشو
Khansariha (368)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2013-08-21 02:04 PM

بد نبون برر.ولی یه بلایی دارم.اونم اینه که وقتی سیرم ماهی آزادم می جلو بنی عین خیالم نیه فقط شاید استخوان ماهی بمونه.خخخخ...شوخی بوکودم.واقعأ چسبه اگر داخل معده این همه مخلفات جا بگیره.می دهن آب که فکر کنم رودخانه ببوسته.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2013-08-22 12:02 PM

(2013-08-15 03:56 PM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا حامد اون فروشگاهی که توی لاهیجان بود و شما توی تاپیک (آدرس فروشنده های اسلحه )معرفی کردید، تفنگB3-3 هم داره؟(مگسک b3-3 باb3-1 فرق میکنه و قفل ماشه هم داره)
Khansariha (48)Khansariha (48)

با سلام خدمت شهاب خان عزیز.متأسفانه b3-3 رو نداشتن.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Sagheb - 2013-08-22 12:20 PM

حامد جان اون حامد (( فروشنده تو قلی پور )) برونینگ داره دقت کردی !!!1
1200 میده

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2013-08-22 06:26 PM

(2013-08-22 12:20 PM)Sagheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حامد جان اون حامد (( فروشنده تو قلی پور )) برونینگ داره دقت کردی !!!1
1200 میده
محمد جان اگه با من هستی که من تا الآن پام به قلی پور نرسیده.اگه برونینگ داره که چه بهتر.قصد خرید داری؟
امروز رفتم لوازم شکار غریب آباد لاهیجان سر صحبت رو باهام وا کرد.گفت تا چند وقت دیگه قراره هاتسان 125 بیاره به قیمت 510 تومن و یه دو مدل دیگه گفت دور و بر600 تومن از همین تفنگ های هاتسان.یه پایه یک تکه چهار پیچ لئوپولد گرفتم به قیمت 20000 تومن.
حالا کدوم مدل برونینگ رو داره؟gold یا leverage

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2013-08-23 11:33 PM

(2013-08-23 07:52 PM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دستت درد نکنه حامد جان...
اون پایه یه تیکه رو بازم داشت؟آخه لوازم شکار حامد داره میده 40 تومن!!هر چی چونه زدم آخرش گفت 37...(دیگه چانه افتاد!! تا دو روز چانه درد میکرد!)خخخخخخ
آره.اتفاقأ خودش هم میگفت هر جا بگیری میدن 40 تومن ولی چون خرید قبلیش بود میده 20 تومن.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rezayf - 2013-08-24 06:02 PM

سلام خدمت دوستان

cordoba هستم . متاسفانه رمز قبلی که انجمن واسم میل کرد دیگه کار نمیکنه و نمیتونم با ایدی اصلیم وارد شم .
درخواست مجدد دادم ولی انگاری کلا سیستم ارسال میل انجمن مشکل داره و رمز جدید واسم نمی فرسته . الانم کد فعال سازی همین ایدی جدید رو بعد از دوروز برام نفرستاده و مجبور شدم اینجا مزاحم شما بشم ...

به سیستم پیام خصوصی دسترسی ندارم ، لطفا یکی از دوستان به اقا اسمائیل یا یکی از مدیران ارشد پ خ بده و ازشون بخواد رمز همین ایدی رو سریع تر برام بفرسته یا رمز ایدی cordoba رو به m.reza_falconer@yahoo.com بفرسته .

شیمی ناز قوربان Khansariha (8)